Co się stało z twarzą Marilyna Mansona?! Przeraża nawet bez makijażu. Przytyło mu się?

Co się stało z twarzą Mansona?
Marilyn Manson. Marilyn Manson. KVS, PACIFICCOASTNEWS.COM/EAST NEWS/KVS, PacificCoastNews.com

Co się dzieje z Mansonem?

Wygląd Marilyna Mansona zawsze był nieco niepokojący. Tym razem gwiazdor przeraża nie za sprawą teatralnego makijażu i kolorowych soczewek kontaktowych... Wokalista ma dziwnie napuchniętą, obrzmiałą twarz. Czyżby męczyła go jakaś choroba albo wycieńczająca trasa koncertowa "Twins of evil tour"? A może po prostu przytył?

Marilyn Manson. Marilyn Manson. REX FEATURES/EAST NEWS/Rex Features

"Twins of evil tour"

Widok Mansona w trakcie koncertu, musiał zszokować zgromadzoną publiczność. Mimo, że artysta był energiczny i jego show nie różniło się od poprzednich, to jego fatalny wygląd wzbudził falę komentarzy. Czyżby lata życia na krawędzi, w końcu dawały znać po sobie? Dotąd Marilyn szokował jedynie stylizacjami i ostrym, scenicznym makijażem, ale wyglądał na zdrową osobę.

Marilyn Manson. Marilyn Manson. MARCOCCHI GIULIO/SIPA/EAST NEWS/Giulio Marcocchi

Wrzesień

Tak Manson wyglądał jeszcze w połowie września, podczas jednej z vipowskich imprez w Kalifornii. W trakcie trzech miesięcy jego twarz diametralnie się zmieniła. Jednak mroczny image od zawsze przyciągał rzesze fanów i pięknych kobiet...

Marylin Manson, Dita von Teese. Marylin Manson, Dita von Teese. EAST NEWS/Richard Young

Kobiety Mansona

Marilyn Manson ma słabość do pięknych kobiet, a one do niego... Pierwszą znaną kobietą u jego boku była gwiazda branży pornograficznej Jenna Jameson. W 2005 roku muzyk ożenił się z natomiast z gwiazdą burleski Ditą von Teese. Małżeństwo przetrwało jednak zaledwie rok. Niemniej burzliwy związek muzyk miał z dziewiętnaście lat młodszą Evan Rachel Wood - artyści rozstawali się i schodzili kilkakrotnie. Gdy aktorka zdecydowała zerwać zaręczyny z Mansonem, ten się załamał i długo leczył złamane serce... Oczywiście w objęciach innych kobiet.

 

PHOTO: EAST NEWS/KOMMERSANT  12.11.2007 Russia Moscow  U.S. singer Marilyn Manson opens an exibition of his waterpaintings collection named Flowers of Evil. The Exibition is hosted by Center of Modern Art Vinzavod.East News

Marilyn Manson. Marilyn Manson. East News

Początki kariery

Aż dziw, że takie piękności tak upodobały sobie ekscentrycznego Mansona. Jego blada skóra pokryta jest licznymi sznytami i tatuażami, także twarz od początku kariery przeszła gruntowne zmiany. Muzyk nawet powiększył sobie usta! Czemu cieszy się takim powodzeniem? Nie wiemy. Artysta pochodzenia polsko-niemieckiego chyba sam też nie może się nadziwić swojemu fenomenowi:

Czuję się jak ktoś, z kim nie pozwoliłbym pieprzyć się mojej własnej córce, i jednocześnie jak ktoś, z kim, będąc tą córką, chciałbym się pieprzyć bardziej niż z kimkolwiek innym - powiedział szczerze o sobie.
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.