Robert Pattinson, Kristen Stewart, Nikki Reed. Aktorzy promują "Przed świtem cz.2"

Premiera w przyszłym tygodniu!

Premiera

"Przed świtem cz.2" zadebiutuje na dużym ekranie już 14 listopada (polska premiera dwa dni później, 16 listopada). Machina ruszyła, aktorzy promują sagę na spotkaniach z fanami, odwiedzają popularne programy telewizyjne, gdzie opowiadają o filmie. Zobacz, gdzie gościli w ciągu ostatnich kilku dni.

Taylor LautnerFot. Reuters

Kristen Stewart

Kristen Stewart pojawiła się we wczorajszym odcinku popularnego show "Late Night With Jimmy Fallon". W czarnej, dopasowanej sukience wyglądała cudownie!

Kristen Stewartkadr z klipu

Aktorka, oprócz tego, że opowiadała o "Przed świtem cz.2", wzięła udział w popularnej wśród studentów zabawie, "quarters". Zobaczcie, jak sobie poradziła!

Nikki Reed

Nikki Reed pojawiła się w "The Today Show" we środę. Aktorka wyznała, że saga Zmierzchu przyniosła jej wiele radości, chociaż ludzie mają problemy z oddzieleniem jej od Rosalie Hale. Dla wielu Nikki to Rosalie, ukochana Emmetta, a nie Paula McDonalda.

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

Robert Pattinson

Dzień później gościem "The Today Show" był Robert Pattinson. Prowadząca program próbowała wyciągnąć z aktora jakieś szczegóły dotyczące jego związku z Kristen Stewart, Rob był jednak nieugięty.

Jesteśmy o to ciągle pytani, ciągle ktoś pyta przez cztery lata. Kto faktycznie pyta? To jest w twojej umowie? - dopytywał Robert.

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

Kristen Stewart

W środowy poranek Kristen Stewart odwiedziła "LIVE with Kelly and Michael". W czerwieni jej do twarzy! W show aktorka opowiedziała o nowym członku jej rodziny - o psie, którego uratowała. Bernie podbiła serce Kristen i doskonale dogaduje się z innym czworonogiem, który z nimi mieszka, Bearem.

Kristen Stewart

Gościem "The Today Show" była także Kristen Stewart. Kiedy prowadząca program zapytała ją o związek z Robertem, ta odpowiedziała wymijająco:

Zabawne, że o tym wspominasz. Po prostu zamierzam pozwolić ludziom oglądać ten film, którym jest dla nich nasze życie. Niech zgadują, zawsze powtarzam.

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

Robert Pattinson

Robert pojawił się w programie "Jimmy Kimmel Live!", gdzie opowiadał, oczywiście, o "Przed świtem cz.2", ale też o głośnych pocałunkach, skokach spadochronowych i wyborach prezydenckich w Stanach Zjednoczonych. Aktor zdradził, że po raz pierwszy skakał ze spadochronem podczas wizyty w Australii i bardzo mu się to podobało.

To coś, co zawsze chciałem robić. Tak też chcę umrzeć - wyznał.

Peter Facinelli i Elizabeth Reaser

Filmowi Carlisle i Esme, czyli Peter Facinelli i Elizabeth Reaser pojawili się w "The Ellen DeGeneres Show". Opowiedzieli o "Przed świtem cz.2", Halloween i huraganie Sandy. Ciekawym fragmentem programu był ich taniec, nazwany... jazdą samochodem.

Kristen Stewart

Kristen Stewart w "The Tonight Show with Jay Leno" zdradziła, że noszenie soczewek, które sprawiały, że jej oczy były czerwone, było naprawdę nieprzyjemne.

To było słabe, tunelowe widzenie, naprawdę strasznie irytujące - stwierdziła.

Kotek jest zachwycony jej sukienką!

Michael Sheen

Michael Sheen, filmowy Aro, pojawił się w "The Late Late Show with Craig Ferguson". Aktor namawiał wszystkich do obejrzenia "Przed świtem cz.2" - warto!

Taylor Lautner

Taylor Lautner w "The Tonight Show with Jay Leno" zdradził, że filmowe zakończenie sagi różni się od tego, które znamy z książek. Różnice nie są jednak duże - gdyby było inaczej, fani byli wściekli.

Nikki Reed i Mackenzie Foy

Nikki Reed i Mackenzie Foy i "The Ellen DeGeneres Show". Filmowa Renesmee jest urocza!

Robert Pattinson

Robert Pattinson w programie "Live! with Kelly & Michael" opowiadał nie tylko o "Przed świtem cz.2". Aktor odpowiedział na wiele pytań.

Z kim po raz pierwszy się pocałowałeś?

Dlaczego myślę o babci?

Wierzysz w miłość od pierwszego wejrzenia?

Tak.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.