Kasia Cichopek o Annie Musze: Trudno to nazwać przyjaźnią, raczej jest to znajomość

Anna Mucha i Kasia Cichopek znają się od dwunastu lat. W "M jak miłość" były przyjaciółkami, w życiu też, ale ostatnio ich drogi się rozeszły.
Katarzyna Cichopek, Anna Mucha Katarzyna Cichopek, Anna Mucha Kapif

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek i Anna Mucha przyjaźnią się od nastu last. Początkowo jako serialowe przyjaciółki w "M jak miłość", później koleżanki z branży i szczęśliwe, medialne mamy - ich losy często się splatały. Dzisiaj trzydziestodwuletnie aktorki poszły w swoje strony i - jak zapewnia Cichopek - już się nie przyjaźnią:

Trudno to nazwać przyjaźnią, raczej jest to znajomość z Anią. Nie doradzamy sobie też w sprawie dzieci - powiedziała Se.pl Katarzyna.

Anna Mucha, Katarzyna Cichopekfot. KAPIF

Katarzyna Cichopek, Anna Mucha Katarzyna Cichopek, Anna Mucha Kapif

Anna Mucha

Kilka lat temu Annie Musze zdarzyło się powiedzieć coś takiego - a propos "Tańca z gwiazdami":

Moja prywatność jest dla mnie najcenniejsza i nie będę jej wystawiać na użytek programu, tak jak Gąsowski, Rafał Mroczek czy Kasia Cichopek - powiedziała "Show" Mucha.

Za te słowa przeprosiła, gdy sama wzięła udział w show. Teraz ocenia tę przyjaźń znacznie lepiej:

Dużo się u nas pozmieniało. Dojrzałyśmy, ale okazało się, że wciąż bardzo miło spędzamy ze sobą czas. Mamy dobry kontakt prywatnie, co odzwierciedla się na ekranie [...]. Cieszy mnie, że przez te wszystkie lata jesteśmy wobec siebie lojalne. Jeśli czytasz w mediach wiadomość, w której przyjaciółka czy przyjaciel powiedzieli coś na mój temat, to wiem, że nie zrobiła tego Kaśka - czytamy na Se.pl.

Cichopek Katarzyna Kasia, Mucha Annakapif

Kasia Cichopek,Anna Mucha/KAPIF Kasia Cichopek,Anna Mucha/KAPIF Kasia Cichopek,Anna Mucha/KAPIF

Stare dzieje

Ania Mucha i Kasia Cichopek poznały się podczas realizacji serialu "M jak miłość", czyli ponad dwanaście lat temu. Zaprzyjaźniły się wtedy. Obie wchodziły do show-biznesu jako nastolatki, miały podobne problemy. Później Mucha wyjechała do Stanów Zjednoczonych. Ich kontakt się urwał.

19.11.2003 Warszawa Plan filmowy serialu "M jak milosc"  n/z Joanna Koroniewska  ,  Marcin Mroczek i Katarzyna Cichopek , Anna Mucha  Fot: Piotr Fotek/Reporter  aktorzyeast news

Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek i Anna Mucha. Katarzyna Cichopek, Marcin Mroczek i Anna Mucha. KAPIF

Na planie

Poza planem "M jak miłość" występowały razem na scenie "Jak oni śpiewają", a ostatnio połączyło je macierzyństwo. Obie aktorki zaszły w ciążę, promowały produkty dla dzieci i stały się najbardziej znanymi polskimi mamami. Kilka miesięcy temu Mucha wróciła do serialu. Kasia Cichopek wrzuciła nawet ich wspólne zdjęcie na swój profil na Facebooku.

Katarzyna Cichopek, Anna Muchascreen z Facebook

Przyjaźnie w show-biznesie nie są trwałe, często motywowane promocją filmu lub programu, ale między Cichopek a Muchą jest pewien rodzaj zaufania. Musimy przyznać, że lubimy oglądać je w duecie :)

PHOTO: BARTOSZ KRUPA/EAST NEWS  WARSZAWA 29/11/2008  NA PLANIE PROGRAMU: JAK ONI SPIEWAJA.  N/Z: ANNA MUCHA, KATARZYNA CICHOPEKFot. EAST NEWS