Najgorętsze (nie)prywatne fotki gwiazd! TOP 10

Ostatnio wśród gwiazd zapanował trend na wstawianie na swoje profile na portalach społecznościowych niby to prywatnych gorących fotek. Niby prywatnych, bo wiadomo, że gwiazdy liczą się z tym, że zdjęcia obejrzą je miliony użytkowników. Celebrytki chcą pokazać, że również w domowych pieleszach wyglądają seksownie, prześcigają się więc w gorących pozach i stylizacjach. Przedstawiamy TOP 10 najgorętszych fotek gwiazd!

Miejsce 10: Honey

Początkująca gwiazda Honey dzieli się ze swoimi fanami każdą swoją metamorfozą. Kiedy przefarbowała włosy na blond, od razu wrzuciła na twittera swoje zdjęcia. Honey zmysłowo rozchylając usta i pozując na tle swojego pokoju chciała chyba osiągnąć efekt tajemniczości. Za dobre chęci otwiera nasze zastawienie.

 

Honorata SkarbekFot. Twitter

Marina Łuczenko. Marina Łuczenko. Screen z facebook.com

Miejsce 9: Marina Łuczenko

Marina ma swój styl. Ostatnio, żeby oswoić poczucie samotności w trasie, piosenkarka zaczęła fotografować się w pokojach hotelowych. Zdjęcia mają być tajemnicze. Musimy przyznać, że kontrast nonszalancko ubranej Mariny na tle bardzo luksusowych wnętrz wygląda ciekawie, ale nie jesteśmy pewni, czy to zamierzony efekt. ;)

Marina ŁuczenkoScreen z facebook.com

Jaonna Krupa. Jaonna Krupa. twitter.com

Miejsce 8: Joanna Krupa

Joanna Krupa chyba dosłownie zrozumiała sformułowanie w "domowych pieleszach" i na swojego twittera wrzuciła zdjęcie, na którym pozuje na łóżku ze swoim pieskiem. Gwiazda chce pokazać, że nawet w wersji domowej jest seksowna. Udało jej się?

Joanna Krupatwitter.com

Miley Cyrus. Miley Cyrus. screen z twitter.com

Miejsce 7: Miley Cyrus

Odkąd Miley Curys zmieniła swój wizerunek, pozwala sobie na coraz więcej. Na razie pozuje w prześwitującej bluzce na tle swojego mieszkania.

Miley CyrusTwitter

Lubi też pokazywać swoje szczupłe nogi. Mogłaby tylko pomyśleć o porządkach. Obawiamy się, że Miley dopiero się rozkręca i jeszcze nieraz zaskoczy nas fotkami, na których będzie odsłaniać coraz więcej.

Miley Cyrusscreen z Twitter.com

Lady Gaga. Lady Gaga. screen z http://littlemonsters.com/

Miejsce 6 : Lady Gaga

Lady Gaga odpowiedziała na komentarze na temat swojej tuszy i na swojej stronie zamieściła zdjęcia, na którym pozuje ubrana w samą bieliznę. Chce w ten sposób pokazać, że akceptuje siebie taką, jaka jest. Lady Gaga jak zwykle nie udaje i na zdjęciach wygląda bardzo... naturalistycznie. Za to otrzymuje miejsce 6.

Lady Gagascreen z http://littlemonsters.com/

Lady Gagascreen z http://littlemonsters.com/

Britney Spears. Britney Spears. screen z twitter.com

Miejsce 5: Britney Spears

Britney Spears pochwaliła się na swoim twitterze swoją nową zgrabną sylwetką. Zdjęcie zrobiła oczywiście na tle swojego prywatnego pokoju! Tłem były sztuczne kwiaty.

Britney Spearsscreen z twitter.com

Kim Kardashian. Kim Kardashian. screen z twitter.com

Miejsce 4: Kim Kardashian

Pozowanie w skąpym bikini na tle luksusowych wnętrz? Czemu nie! W końcu każde miejsce jest dobre, żeby pokazać swoje ponętne kształty. Kto powiedział, że w bikini można pozować tylko na tle plaży? Wie o tym Kim Kardashian.

Kim Kardashianscreen z twitter.com

Kim zamieszcza na twitterze też bardziej "klasyczne" zdjęcia, na którym tłem jest morze. Ale przecież nie o tło w tym zdjęciu chodzi.

kim kardashianscreen z Twitter.com

Natalia Siwiec. Natalia Siwiec. screen z Twitter

Miejsce 3: Natalia Siwiec

Natalia Siwiec chciała pokazać, że nawet w łazience na tle glazury jej pupa wygląda świetnie. Zdjęcie wrzucone na twittera miało zachęcić do spróbowania napoju, który Siwiec reklamuje. Natalia ledwo co weszła do świata show-biznesu, a już doskonale wyczuwa panujące trendy, dlatego otrzymuje miejsce 3.

Natalia Siwiecscreen z Twitter


Doda. Doda. fot. Instagram

Miejsce 2: Doda

Doda jest mistrzynią autoreklamy: aby zachęcić swoich fanów do odwiedzenia jej nowego profilu na Instagramie dodała pobudzające wyobraźnię zdjęcia swoich nóg i zgrabnej pupy. Doda pozowała z wypiętą pupą na tle barierki i swojej ściany.

Dodafot. Instagram

 

Dodafot. Instagram

Rihanna Rihanna screen z Twitter.com

Rihanna

Zwyciężczynią naszego zestawienia jest Rihanna! Gwiazda przeszła samą siebie zamieszczając takie zdjęcie na swoim twitterze. Jest to pamiątka piosenkarki po wizycie w klubie dla dorosłych. Na fotce między udami Rihanny leży naga striptizerka, obsypana pieniędzmi. Banknoty trzyma nawet w buzi.

Rihannascreen z Twitter.com

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.