Rihanna, Miley Cyrus, Taylor Swift - zobacz kto wystąpił na iHeart Radio Music Festival

iHeart Radio Music Festival to festiwal organizowany w Stanach Zjednoczonych. Zapraszane są na niego największe gwiazdy, a co roku prowadzi go Ryan Seacrest. Ostatni odbył się 21 września w Las Vegas, a wystąpili na nim m.in.: Pitbull, Linkin Park, Lil Wayne, P!nk, Shakira,Taylor Swift,  Rihanna, Usher, Green Day, Aerosmith, No Doubt. Gwiazdy, oprócz zagrania minikoncertów, wykonywały także wspólnie swoje piosenki. Zobaczcie jak wyglądały gwiazdy i ich koncerty.

Rihanna

Rihanna pojawiła się w sportowo-glamowym wydaniu, czyli w mieniącej koszulce sportowej i czapce z daszkiem. Wokalistka była bardzo podekscytowana występem na festiwalu, o czym wielokrotnie informowała swoich fanów na Twitterze.

RihannaAP

RihannaAP

RihannaAP

Zobaczcie występ:

Usher

Usher dał wielkie show!

Usher

AP

UsherAP

Posłuchajcie:

PSY

Na tak wielkim festiwalu nie mogło zabraknąć najbardziej popularnej gwiazdy na YouTubie. Psy wykonał "Gangnam Style" i jak - jak zawsze - tańczył.

South Korean Rapper Psy performs Gangnam Style at the iHeart Radio Music Festival on Friday, Sept., 21, 2012 at the MGM Grand Arena in Las Vegas. (Photo by Eric Reed/Invision/AP)AP

 

PSYAP

Zobaczcie występ:

Lil Wayne

Zobaczcie występ Wayna i powiedzcie, jak się Wam podobał.

Lil WayneAP

Posłuchajcie:

No Doubt

Gwen Stefani, charyzmatyczna wokalistka No Doubt wyglądała jak zawsze wspaniale. Przypominamy, że w tym tygodniu wyjdzie nowa płyta zespołu, po 11-letniej przerwie!

No DoubtAP

Zobaczcie:

Green Day

Green Day dali czadu!

Green DayReuters

Green DayAP

Green DayAP

Posłuchajcie występu:

Taylor Swift

 

Taylor wykonywała swój nowy utwór "We Are Never Ever Getting Back Together". Za kulisami występowała w czerwonej, koronkowej sukience. Na scenie miała czarne, obcisłe szorty i beżową bluzkę z kryształkami. Wyglądała pięknie.

Taylor Swift wykonywała swój nowy utwór "We Are Never Ever Getting Back Together". Za kulisami występowała w czerwonej, koronkowej sukience. Na scenie miała czarne, obcisłe szorty i beżową bluzkę z kryształkami. Wyglądała pięknie.

Taylor SwiftFORUM

Zobaczcie wideo:

Miley Cyrus

Miley Cyrus nie dała koncertu, ponieważ występowała w roli prezenterki i przeprowadzała wywiady z artystami.

Miley CyrusFORUM

 

Czy występ najbardziej Ci się podobał?

Więcej o: