Lady GaGa przytyła 12 kilogramów! Przez... alkohol

Od dawna obserwowaliśmy, że Lady GaGa nabiera ciała. Z miesiąca na miesiąc stawała się coraz okrąglejsza. Wątpliwości nie pozostawiał też po sobie fakt, że wciąż słyszeliśmy nowe doniesienia o dietach, na jakie się decyduje. Ale wygląda na to, że zamiast jedzenia wokalistka powinna ograniczyć przede wszystkim słodkie drinki!

Nowe krągłości

Piosenkarka od pewnego czasu pojawia się publicznie jedynie w kreacjach, które mogą zamaskować jej zmianę figury. W jej przypadku nawet kilka dodatkowych kilogramów to nie byle co - gdy ma się jedynie niewiele ponad 150 cm wzrostu, trzeba uważać na to, co się je.

Lady GagaFORUM

Skąd te dodatkowe kilogramy?

Media błyskawicznie zareagowały na zmianę figury GaGi. Zapytano dietetyka, Majida Aliego, co sądzi na temat jej nowych krągłości. Co odpowiedział?

Na moje oko przytyła około 15 kilogramów. Nie od dziś wiadomo, że lubi się zabawić, dlatego uważam, że nabrała kilogramów przez alkohol. Słodkie drinki to najgorsza rzecz dla naszej figury. Wszystko sprowadza się do alkoholu, przez który w błyskawicznym tempie przybyło jej fałdek tłuszczu. Nie wiem, jak wygląda reszta jej diety, ale nie tyje się tak szybko bez wyraźnego powodu - stwierdził jednoznacznie.

Rzeczywiście Germanotta przytyła w błyskawicznym tempie. A jej zamiłowanie do drinków jest wszystkim dobrze znane...


American pop singer Lady Gaga arrives at Vilnius airport in Vilnius, Lithuania, Monday, Aug. 20, 2012. Lady Gaga will hold a concert in Vilnius as part of her Europe tour. (AP Photo/Mindaugas Kulbis) LITHUANIA OUT

Lady GaGa w większym rozmiarze

Ludzie z coraz większym zainteresowaniem przyglądają się nowej figurze piosenkarki - dopiero na scenie, gdy pokazuje się w skąpych strojach, dobrze widać, co się z nią stało. Na co dzień udaje jej się to ukryć...

Lady GagaAP

Lady GagaEast News

Walczy z tym!

I nic nie pomogła decyzja o tym, by przejść na dietę bezglutenową, tak jak Miley Cyrus. Podczas gdy dla młodej gwiazdki brak glutenu okazał się dietą-cud, GaGa nie straciła ani jednej fałdki.

Coraz ostrzej...

Dietetyk Majid Ali mógł mieć trochę racji. Szczególnie, że GaGa absolutnie nie stroni od używek. Niedawno zapaliła na scenie ogromnego skręta z marihuany. A marihuana może być kolejnym powodem, dla którego przytyła - któż nie słyszał o słynnej "gastrofazie", którą się po niej ma? Marihuana wywołuje napady głodu, którym - być może - Lady GaGa się poddaje.

Więcej o: