Krawczyk i Zając znów się szarpią! Krawczyk: To ona mi utrudnia!

Ta historia nie ma końca.
Mikołaj Krawczyk Mikołaj Krawczyk

Mikołaj Krawczyk

Melodramatu pt. "Krawczyk - Zając" ciąg dalszy. Niedawno pisaliśmy, że Mikołaj Krawczyk nie znalazł czasu na to, by przyjść na chrzciny swoich dzieci, bo bawił się w tym czasie na pikniku polonijnym z Agnieszką Włodarczyk.

agnieszka włodarczyk

Mikołaj broni się, że to jego była partnerka utrudnia mu kontakty z bliźniakami. Mikołaj prosił Anetę, by zmieniła termin obrządku, bo w tym czasie miał już od dawna zaplanowany wyjazd do Stanów:

Aneta za każdym razem odpowiadała, że inne terminy są zajęte, a kilka dni przed wylotem do Stanów dowiedziałem się, że chrzest odbędzie się jednak wtedy, gdy mnie nie będzie. Jest mi z tego powodu bardzo przykro - powiedział Krawczyk w wywiadzie dla "Party".
Aneta Zając. Aneta Zając. KAPIF

Aneta Zając

Tymczasem Mikołaj podobno od początku wiedział, kiedy planowana jest uroczystość. Być może Zając chciała zaszantażować byłego partnera, by zmienił plany. A może od początku chciała, by zabrakło go na tej ceremonii? Jakkolwiek by nie było Mikołaj nie dał się i planów nie zmienił.

 Aneta Zaj?c Miko?aj Krawczyk

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Kapif

Rodzice Krawczyka

Za dobrem bliźniaków opowiadają się rodzice Krawczyka: chcą by Mikołaj rzucił Agnieszkę! Przede wszystkim nie podoba im się to, że Mikołaja zabrakło na chrzcie Gerarda i Harolda. Rodzice Krawczyka winią za to właśnie Włodarczyk:

Mikołaj usłyszał od ojca, że skoro Agnieszka zachowuje się tak egoistycznie, nie jest warta jego uczuć. On jednak nie pozwala w swoim towarzystwie krytykować Agi. Wykręca się pracą, ale rodziców to nie przekonało. Poprosili go, żeby się opanował i dla dobra rodziny i dzieci pogonił Agnieszkę - powiedziała znajomy Mikołaja w wywiadzie dla "Faktu".

Agnieszka Włodarczyk, Mikołaj Krawczyk

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk Kapif

"Dojrzałe" rozstanie

A miało być tak pięknie. Jeszcze niedawno zarówno Mikołaj jak i Aneta zapewniali, że jak przystało na "dorosłych ludzi", przemyśleli decyzję o rozstaniu:

Bardzo długo rozmawialiśmy z Anetą o naszym związku. Oboje jesteśmy dorosłymi ludźmi i zdaliśmy sobie sprawę z tego, że nie ma sensu ciągnąć tego dalej. Nie było kłótni ani wrzasków, tylko dojrzała dyskusja - powiedział Krawczyk w wywiadzie dla "Party'.

Mikołaj Krawczyk/FORUM

Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk. Mat. prasowe

Wspólna opieka

Partnerzy twierdzili także, że dogadali się i podzielili opieką na dziećmi. Aneta dla dobra ich dzieci, zaprosiła nawet byłego partnera na Święta Wielkanocne:

Uznała, że nie może dłużej rozpaczać po tym, jak Mikołaj zdradził ją z koleżanką z planu - powiedziała w rozmowie z "Na żywo" koleżanka aktorki.

Rzeczywistość jednak najwyraźniej przerosła aktorów. Ten melodramat już od dawna zaczął być bardziej zagmatwany niż scenariusz "Pierwszej miłości" na planie której aktorzy się poznali. Scenarzyści powinni naprawdę uczyć się od aktorów, jak pisać chwytliwe scenariusze.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.