Irina Shayk pokazała biust! Była gwiazdą piłkarskiej gali!

Zobacz, jak Irina Shayk kradnie show piłkarzom, podczas gali UEFA!
Irina Shayk założyła co prawda głęboki dekolt, chyba nie chciała pokazać aż tyle. Irina Shayk założyła co prawda głęboki dekolt, chyba nie chciała pokazać aż tyle. REUTERS/ERIC GAILLARD

Irina Shayk i Cristiano Ronaldo

Podczas gali wręczania nagród najbardziej utalentowanym piłkarzom Europy, wzrok wszystkich był skupiony nie na sportowych gwiazdach, lecz na pięknej partnerce Cristiano Ronaldo. Irina pokazała wszystkie swoje atuty i to dosłownie...

Irina Shayk. Irina Shayk. REUTERS/ERIC GAILLARD

Biust supermodelki

Narzeczonej Ronaldo, widać zależało na zrobieniu dobrego wrażenia. Irina założyła białą marynarkę z głębokim dekoltem - dzięki czemu wszyscy mogli podziwiać jej piękny, naturalny biust modelki! Shyak w eksponowaniu ciała jest mistrzynią. W końcu na co dzień bierze udział w licznych kampaniach reklamowych bielizny. Widać, postanowiła odpocząć od pracy i zrezygnowała z biustonosza...

Irina Shayk. Irina Shayk. REUTERS/ERIC GAILLARD

Miłość

Cristiano Ronaldo poznał Irinę, podczas sesji zdjęciowej dla marki Armani Exchange w 2010 roku. Piłkarz znany był dotąd z kawalerskiego trybu życia, wdawał się w liczne romanse bez zobowiązań... Odkąd poznał modelkę, zaczął myśleć o ustatkowaniu się. Ronaldo nigdy dotąd nie był z jedną kobietą ponad dwa lata!

Irina Shayk. Irina Shayk. AP/Claude Paris

Gala UEFA

Widać, że na gali zorganizował przez UEFA, para świetnie się bawiła. Szeptom i śmiechom nie było końca! Tylko spójrzcie na rozanielony wzrok narzeczonej Ronaldo.

Śliczna narzeczona i jej śliczny głęboki dekolt z pewnością osłodziły boskiemu CR7 gorycz porażki. Tytuł najlepszego piłkarza powędrował bowiem do Andresa Iniesty.

Irina Shayk. Irina Shayk. REUTERS/ERIC GAILLARD

Zachwyt dziennikarzy

Dzisiejsze nagłówki zdecydowanie zdominowała Irina, a właściwie jej kreacja. To zdecydowanie ona była gwiazdą wieczoru, a także i światowej prasy. Oto tylko niektóre tytuły, kreatywność dziennikarzy nie zna granic.

"Ciało, za które można umrzeć" ("The Daily Mail"), "Boska Irina odsłoniła piersi" ("The Daily Mirror"), "Niebiańskie ciało" ("The Daily Telegraph") czy "Uwolnione piękno natury Irino" ("The Evening Standard")

Cóż w pewnym sensie jednak Cristiano dopiął swego i okazał się być wygranym, mimo że nie otrzymał prestiżowego tytułu.