Harry brał narkotyki w Vegas? Co naprawdę działo się na imprezie księcia?! Uczestnicy zdradzają...

Pierwsze nagie zdjęcia księcia Harry'ego z zabawy w Las Vegas to tylko wierzchołek góry lodowej. Jeśli miał nadzieję, że po jego powrocie do Wielkiej Brytanii sprawa przycichnie - bardzo się zawiedzie. Uczestnicy balangi w Vegas udostępniają co raz to nowsze materiały uwieczniające wybryki wnuczka królowej i zdradzają kontrowersyjne szczegóły z przebiegu imprezy. Oprócz alkoholu w grę wchodziły także inne używki! Książę sobie nagrabił...
Książę Harry Książę Harry screen z Extra TV

Książę Harry na basenie w Las Vegas

Po wizycie w ekskluzywnym barze, gdzie Harry wraz ze znajomymi raczyli się sporą ilością trunków, i partyjce rozbieranego bilarda przyszedł czas na imprezę w basenie! Dziewczyny, które pluskały się z księciem chętnie zdradzają detale zabawy...

książę harry

Książę Harry Książę Harry screen z Extra TV

Książę Harry w LAs Vegas

Jak podaje Daily Mail impreza po bilardzie dopiero nabrała tempa! Tak się złożyło, że w hotelu grupka dziewczyn bawiła się z okazji wieczoru panieńskiego jednej z nich. Harry wpadł na świetny pomysł i zapraszał przypadkowe kobiety na basen. Szczególną uwagę Harry'ego przykuła blond piękność - Lauren Petnuch. Magazynowi Grazia powiedziała:

Początkowo Harry był spokojny, ale im więcej wypijał alkoholu - tym bardziej zaczynał wariować.

książę harry

Książę Harry Książę Harry screen z Extra TV

Książę Harry na basenie

Rozbieranki i podryw na basenie to jeszcze nic. Na imprezie, której uczestnikiem był książę nie stroniono od alkoholu, ale też ciężkich narkotyków - podaje Radar. Anonimowi świadkowie zdradzają:

Niektóre osoby wciągały kokainę. Niektórzy z kolei byli pod wpływem grzybków albo marihuany.

Informator nie widział, żeby Harry korzystał z tego typu używek, ale jak twierdzi - nie spędził z księciem zbyt wiele czasu na imprezie.

Książę Harry Książę Harry screen z Extra TV

Książę Harry

Towarzyszki kąpieli twierdziły, że książę był dla nich bardzo miły. Jednak w pewnym momencie zaczął mieć dziwne wymagania:

Spodobała mu się moja koszulka i zażądał, żebym mu ją oddała. Zgodziłam się, a potem on z dumą ją nosił.

Daily Mail powtarza za plotkarskimi blogami, że:

Jest jeszcze coś. Coś naprawdę dużego. Coś poważniejszego niż rozbierany bilard.

Skoro uczestnicy zabawy tak się rozgadali, pewnie wkrótce będziemy mogli liczyć na tajemnicze wideo uwieczniające harce księcia z pięknymi dziewczętami.

książę harry

Książę Harry. Książę Harry. PR Photos

Książę Harry

Czy książę żałuje, że poniosło go w Las Vegas? Ten pełen przygód wypad do Miasta Grzechu zdaje się nieść za sobą niekończące się konsekwencje. Wstyd rodziny królewskiej, nagana od dowódcy jednostki armii, problemy w związku... Księciu za karę skasowano nawet konto na Facebooku, a jego wyczyn tak spodobał się jednemu z producentów, że zaproponował mu udział w filmie porno.

Uczestnicy imprez z księciem coraz chętniej ujawniają nowe detale zabawy. Chyba dobrze bawią się jego kosztem...

Co dalej?

Książę Harry

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.