Doda ZMNIEJSZYŁA PIERSI?! Koniec z silikonem?!

Doda znów szokuje! Jej biust wygląda na zdecydowanie mniejszy!
Doda. Doda. Kapif

Doda ma mniejsze piersi?!

Doda pojawiła się wczoraj na imprezie MTV, jednak to, co zwróciło naszą uwagę to fakt, że biust Dody wyglądał na zdecydowanie mniejszy! Czy to możliwe, żeby Doda pozbyła się swoich silikonowych implantów czy to tylko kwestia "źle" dobranej sukienki?

Doda Rabczewska Dorota

Doda przyszła na imprezę z Błażejem i para nie szczędziła sobie czułości.

Doda Rabczewska Dorota, Szychowski Blazej

Piosenkarka wybrała na ten wieczór czarną sukienkę z dużym wycięciem na plecy - być może swoją wymyślną kreacją chciała odciągnąć uwagę od tego, co najbardziej istotne!

Doda

Doda chętnie pozowała fotografom do zdjęć, jakby nic się nie stało. Trudno jednak nie zauważyć, że gdyby TO okazało się prawdą, świat już nigdy nie byłby taki sam. ;)

Doda Rabczewska Dorota

Zwłaszcza z profilu biust Dody prezentuje się zdecydowanie mniej okazale.

Doda Rabczewska Dorota

Czy rzeczywiście Doda zmniejszyła piersi? Naturalny biust Dody nigdy nie należał do największych. Trudno nam uwierzyć, że Doda zdecydowała się pozbyć charakterystycznych dla siebie ogromnych silikonowych piersi! Tak czy siak skłoniło to nas do sentymentalnej podróży w czasie. Przypomnijmy, jak wyglądały piersi Dody kiedyś i jak się zmieniały.

Doda. Doda. .

Początki z mniejszym rozmiarem

Doda zaczynała karierę od występów z zespole Virgin i był to czas, kiedy nie mogła pochwalić się okazałymi piersiami. Prezentowała za to cięty język, co nie zmieniło się do tej pory.

 Dorota Rabczewska

Doda. Doda. screen z yotube.com

Doda w "Barze"

Doda wzięła udział w "Barze", żeby jej kariera nabrała tempa. Codzienny prysznic i eksponowanie swojego - wtedy jeszcze małego - biustu to był strzał w dziesiątkę! Wkrótce jednak biust Dody "urósł" w cudownych okolicznościach do rozmiaru D.

doda.

Doda. Doda.

Doda na salonach

Doda robiła wszystko, by odwrócić uwagę od swojego niewielkiego biustu - w tym wypadku wyzywającą stylizacją! Efekt został osiągnięty, ale czy jest z czego być dumnym?

 Doda z VIRGIN

Doda. Doda. screen z yotube.com

Powiększenie biustu

Gdy tylko Doda zarobiła pierwsze pieniądze, spełniła swoje marzenie i powiększyła biust! Podobno decyzja o silikonowych wkładkach była podyktowana nie tylko chęcią zwiększenia rozmiaru górnej części bielizny.

doda.

Doda, Radek Majdan. Doda, Radek Majdan.

Większy rozmiar

Media donosiły, że Doda zdecydowała się uzupełnić pewien defekt, ponieważ jej piersi nie były równe. Czy rzeczywiście? Jedno jest pewne - nowe kształty prezentowała z dumą.

Doda. Doda.

Doda - kibic

Doda wiernie wspierała swojego ówczesnego ukochanego, Radka Majdana, na boisku. Jej sporych rozmiarów wdzięki były na pewno przekonującym dopingiem. Ciekawi nas tylko, jak Radek mógł się skupić na grze?

Doda. Doda. screen YouTube

Doda u Kuby

W jednym z odcinków programu Kuby Wojewódzkiego Doda pochwaliła się swoim imponującym biustem, z czego skwapliwie skorzystał Kuba.

Kto w tym związku zaistniał dzięki swojemu partnerowi? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale łatwa. Radek Majdan był rozpoznawalny, zanim Doda zaistniała w mediach. Popularność przyniósł jej udział w programie 'Bar' i związek ze znanym bramkarzem. Później rolę się odwróciły - Doda zaczęła robić wielką karierę, a Radek ogrzewać się w blasku jej sławy. Małżeństwo się rozpadło, a Radek i Doda utrzymali się na szczycie. Teraz pracują już na własny rachunek. Kto w tym związku zaistniał dzięki swojemu partnerowi? Odpowiedź na to pytanie nie jest wcale łatwa. Radek Majdan był rozpoznawalny, zanim Doda zaistniała w mediach. Popularność przyniósł jej udział w programie 'Bar' i związek ze znanym bramkarzem. Później rolę się odwróciły - Doda zaczęła robić wielką karierę, a Radek ogrzewać się w blasku jej sławy. Małżeństwo się rozpadło, a Radek i Doda utrzymali się na szczycie. Teraz pracują już na własny rachunek. Fot. Dawid Chalimoniuk / Agencja Wyborcza.pl

Większy rozmiar

Dzięki silikonowemu biustowi, Doda mogła zrezygnować z noszenia biustonosza! To jeszcze bardziej dodało jej pewności siebie!

Doda. Doda. Eastnews)

Dumna Doda

Odtąd spory biust stał się znakiem rozpoznawczym Dody! Poza tym Doda uwielbiała kreacje z dużym dekoltem.

PHOTO PIOTR GRZYBOWSKI/SE/EAST NEWS WARSZAWA, UL MUSZKIETEROW DODA, DOROTA RABCZEWSKA ZDAJE PRAWO JAZDY UCZESTNICZY W KURSIE NA PRAWO JAZDY PROBUJE JAZDY NA TORZE POSLIZGOWYM KURS, JAZDA, SAMOCHOD, TELEWIZJA TV, TURBO, GWIAZDA, MOTORYZACJA 18/04/2007 FOT PIOTR GRZYBOWSKI

Gwiazda

Doda za kulisami koncertu "500 razy M jak Miłość" w 2007 roku też chwaliła się swoimi wdziękami.

Doda. Doda.

Nowy LOOK

Kiedy Doda zaspokoiła już swoją potrzebę eksponowania biustu, zajęła się swoim stylem i zainteresowała modą, za co jesteśmy jej ogromnie wdzięczni. Choć początki były trudne...

Doda. Doda. Doda/MD/Forum

Różowa królowa

Niemniej Doda nigdy nie zrezygnowała z ciuchów i dodatków w różowym kolorze. Różowa samozwańcza królowa doskonale zdawała sobie sprawę z tego, że jest jedną z najseksowniejszych polskich wokalistek.

n.z. Dorota Rabczewska - Doda. Program "Gwiazdy tancza na lodzie"-final. Warszawa 23 maj 2008. Marcin Dlawichowski/Forum

Doda. Doda. Doda w CKM/CKM

Doda w magazynie

Seksowna wokalistka pojawiała się również w magazynach dla mężczyzn.

Doda w CKM/CKM

Doda. Doda. za: Facebook

Doda w bikini

Doda zawsze chętnie dzieliła się z fanami prywatnymi zdjęciami, które publikowała na Facebooku i Twitterze. Nie szczędziła nam gorących fotek w bikini.

Doda. Doda. screen z facebook.com

Doda w bikini

Czego by nie powiedzieć o Dodzie, trzeba przyznać, że artystka ma świetną figurę. I uwielbia to pokazywać!

Doda

Doda Doda Doda, fot. MW/Digital/Eastnews

Królowa jest tylko jedna!

W wersji wieczorowej piersi Dody również prezentowały się oszałamiająco. Nawet sama Doda jest tym zdziwiona. ;)

Doda jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Artystka gra koncerty nie tylko w sezonie wakacyjnym. Praktycznie w każdy weekend występuje dla fanów. Wczoraj Doda zagrała koncert w Rzeszowie. Tradycyjnie dużo było wybuchów, ognia i seksownych kreacji Dody. Podczas wykonywania jednej z piosenek, Rabczewskiej prawie wyskoczyła pierś. Doda jest jedną z najbardziej rozchwytywanych polskich gwiazd. Artystka gra koncerty nie tylko w sezonie wakacyjnym. Praktycznie w każdy weekend występuje dla fanów. Wczoraj Doda zagrała koncert w Rzeszowie. Tradycyjnie dużo było wybuchów, ognia i seksownych kreacji Dody. Podczas wykonywania jednej z piosenek, Rabczewskiej prawie wyskoczyła pierś. Forum

Wpadka?

Nie obeszło się i bez wpadki. Doda na jednym z koncertów prezentowała swoje wdzięki i... uchyliła rąbka tajemnicy. Pokazała wszystkim ciekawskim swój sutek!

Doda. Doda. Kapif

Impreza Maxima

Na imprezie Maxima Doda znów zaszokowała i pokazała sutek! Ale tylko jeden, żeby było bardziej tajemniczo. ;)

Doda Rabczewska Dorota

Doda. Doda. EOS

Spacery bez stanika!

2012.05.08 Warszawa   Dorota Rabczewska byla w salonie SPA na Saskiej kepie . Nastepnie pojechala do swojego mieszkania .   paparazzi  fot. win/eos

Wiosna to doskonała pora na spacery i lekkie ubrania. Skorzystała z tego Doda, tyle że znów zapomniała założyć stanika!

Doda Doda wbf

Ślub Luberta

Niedawny ślub Tomasza Luberta był doskonałą okazją dla Dody do pochwalenia się swoimi piersiami! Doda zaprezentowała się w ciasnym gorsecie i znów świeciła biustem. Czy to możliwe, że to był ostatni raz???

Slub Tomasza Luberta i Ewy Wojtasik, Urzad Stanu Cywilnego Warszawa Starowka, 17.08.2012, fot. WBF

Czy myślicie, że Doda rzeczywiście ma mniejsze piersi? Głosujcie!

Doda Rabczewska Dorota

Doda Rabczewska Dorota

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.