Rubik bez majtek i żona Luberta w kryształkach. Ubrane czy nie? Zobaczcie WYZYWAJĄCE kreacje celebrytek

Odważne, kiczowate czy gorszące? Jak podobają się Wam te kreacje?
Ewa Wojtasik. Ewa Wojtasik. Kapif

Ewa Wojtasik

Świeżo upieczona panna młoda osobiście zaprojektowała swoją suknię ślubną. Asymetryczna, przezroczysta kreacja, została zrobiona z szyfonu i wysadzona kryształkami Swarovskiego. Patrząc na zdjęcia Ewy, ma się wrażenie, że może jednak trochę przesadziła...

Ewa Wojtasik

Anja Rubik. Anja Rubik. Agencja Gazeta

Anja Rubik

Ta kreacja wywołała niemałe zamieszanie na gali w Metropolitan Museum w Nowym Jorku. Polska modelka pojawiła się w sukience projektu Anthony'ego Vacarello. Na fotografiach widać, że Rubik dla lepszego efektu, musiała zrezygnować z bielizny. Nam jej odważna kreacja przypadła do gustu, a jakie jest Wasze zdanie?

Anja Rubik

Anna Mucha. Anna Mucha. Fot. Alina Gajdamowicz / AG

Anna Mucha

Otwarcie 31. Festiwalu Filmowego w Gdyni prowadziła Anna Mucha razem z Maciejem Orłosiem. Celebrytka pojawiła się na czerwonym dywanie w czarnej sukience eksponującej jej duże... plecy. Pamiętacie jeszcze Muchę sprzed wielkiej metamorfozy?

11.09.2006 GDYNIA FESTIWAL FILMOW FABULARNYCH W GDYNI  FOT. RAFAL MALKO / AGENCJA GAZETA  N/Z ANNA MUCHA

Lady Gaga. Lady Gaga. AP/Chris Pizzello

Lady Gaga

Na rozdaniu nagród MTV Music Awards ekscentryczna piosenkarka założyła sukienkę z mięsa... własnego projektu. Gaga w ten sposób, chciała zwrócić uwagę na problem homoseksualizmu wśród mężczyzn w amerykańskiej armii. Ten rodzaj protestu chyba nie przyniósł wymiernych efektów.

Lady Gaga

Monika Pietrasińska. Monika Pietrasińska. Forum

Monika Pietrasińska

Monika Pietrasińska starała się jak najlepiej wykorzystać swoje 5 minut na imprezie Playboya. Była wicemiss nastolatek wdzięcznie pozowała zebranym paparazzi. Zgadujemy, że jej inspiracją była kreacja Rubik, tylko że w tym przypadku, widok jest marniejszy...

Monika Pietrasińska

Miley Cyrus. Miley Cyrus. REUTERS/STEVE MARCUS

Miley Cyrus

Nastoletnia gwiazdka, postanowiła całemu światu pokazać, że jest już dorosłą kobietą. Stylizacja jest bezbłędna i nieźle "leży", ale czy koniecznie na Miley Cyrus?

In this photo provided by the Las Vegas News Bureau, Miley Cyrus leaves Hanna Montana behind and walks the red carpet in a daring outfit for the 2012 Billboard Music Awards at the MGM Grand on the Las Vegas Strip. Sunday, May 20, 2012. (AP Photo/Las Vegas News Bureau, Glenn Pinkerton)

Doda. Doda. Forum

Doda

Ciężko odgadnąć co miała Doda na myśli, zakładając tę kreację na wyjście publiczne. Piosenkarka lubi szokować, teraz osiągnęła wyższy pułap -  gorszenia. Macie podobne zdanie?

Doda

Fergie. Fergie. ANDREW EVANS / PR PHOTOS/Andrew Evans / PR Photos

Fergie

Utalentowana piosenkarka na gale Grammy wybrała gustowną, koronkowa sukienkę w modnym kolorze od Jeana Paul'a Gaultier. Fergie w tej stylizacji wygląda świeżo i modnie. Podoba się Wam?

02/12/2012 - Fergie - 54th Annual GRAMMY Awards - Arrivals - Staples Center - Los Angeles, CA, USA - Keywords: The Black Eyed Peas, Stacy Ferguson, Stacy 'Fergie' Ferguson Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans  / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Pamela Anderson. Pamela Anderson. East News

Pamela Anderson

Nie mogło tutaj zabraknąć gwiazdy "Słonecznego patrolu" i króliczka nr 1 Playboya. Pamela Anderson świetnie się czuje w wyzywających, skąpych ubraniach, ale jeszcze lepiej jak jest nago. Zastanawiamy się nad użytecznością ważki - może hipnotyzuje?

Pamela Anderson

Agnieszka Włodarczyk. Agnieszka Włodarczyk. Kapif

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk lubi eksponować swoją zgrabną figurę i nie ma w tym nic dziwnego. Ale czy taka przezroczysta, krótka bluzka wygląda smacznie? Taką "kreację" celebrytka włożyła na pokaz Dawida Wolińskiego.

Agnieszka Włodarczyk

Więcej o: