Katy Perry i John Mayer - nowa miłość wokalistki? On złamał serce Taylor Swift!

Niedawno przyłapano ich na randce i paparazzim udało się zrobić zdjęcia. Jednak doniesienia o ich romansie pojawiają się w mediach już od dawna! Czy to nowa miłość piosenkarki?

Przyłapani...

Katy Perry i Johna Mayera udało się sfotografować, gdy opuszczali razem hotel. Czyżby ze sobą pomieszkiwali? Od dawna spekuluje się, że się ze sobą spotykają. Teraz mamy dowody. Czas zacząć się zastanawiać, czy Katy nie rozpoczęła właśnie nowego związku. Oznaczałoby to, że znalazł się ktoś, kto uleczył po rozwodzie jej złamane serce...

Podobieństwo do Branda

Nietrudno jednak zauważyć, że nowy wybranek Katy jest bardzo podobny do swojego poprzednika...

02/13/2011 - Russell Brand - 53rd Annual GRAMMY Awards - Arrivals - Staples Center - Los Angeles, CA, USA - Keywords:  Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Andrew Evans  / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Wspólna pasja

John Mayer holds the best male pop vocal performance and best pop collaboration with vocals awards backstage at the 51st Annual Grammy Awards on Sunday, Feb. 8, 2009, in Los Angeles.(AP Photo/Matt Sayles)

Z całą pewnością jest coś, co łączy Johna z Katy. Oboje są wziętymi muzykami. Któż nie uwielbia choćby takich hitów Mayera, jak "Your Body Is A Wonderland"?

Skądś już go znamy...

Musician John Mayer and singer Taylor Swift perform together at the 2009 Z100 Jingle Ball at Madison Square Garden in New York on Friday, Dec. 11, 2009. (AP Photo/Evan Agostini)

Ale jest coś, co można mu zarzucić. Kilka lat temu 32-letni John Mayer zawrócił w głowie Taylor Swift i media przez dość długi czas spekulowały, czy przypadkiem nie wykorzystał tego krótkiego romansu po to, aby jedynie zaciągnąć Taylor do łóżka. Treść piosenki "Dear John" zdawałaby się to potwierdzać:

To było złe
Nie sądzisz, że 19-latka jest zbyt młoda
Żeby bawić się nią
W mrocznych i pokręconych gierkach
Kiedy tak bardzo cię kochałam?

Spekulowano, że Taylor straciła dziewictwo ze starszym od siebie Johnem. Pojawiły się plotki, że postanowiła mu zaufać i liczyła na trwały związek. A tymczasem... kiedy on dostał, co chciał, uciekł. Nie wiadomo, jak było między nimi naprawdę, jednak z całą pewnością Mayer zranił wokalistkę dość mocno.

Czy podobnie będzie z Katy?