10 najlepszych okładek Playboya z gwiazdami! Zobacz, kto rozbierał się dla Mellera!

Marcin Meller został redaktorem naczelnym polskiej edycji Playboya w 2003 roku. Przez te 12 lat udało mu się zaprosić do współpracy wiele polskich gwiazd. Na okładkach pokazały się m.in. Doda, Joanna Krupa czy Anna Mucha. Wczoraj dziennikarz poinformował, że rozstaje się z magazynem. W związku z tym przygotowaliśmy dla Was ranking 10 najlepszych okładek Playboya pod rządami Mellera.

10. Luty 2006 - Edyta Górniak

Edyta Górniak

Na 10. miejscu uplasowała się Edyta Górniak. Na okładce z 2006 roku wydawała się niezwykle wyzywająca. Szybko jednak amatorzy ciała piosenkarki zorientowali się, że przepłacili kupując Playboya. 3 lata później w Vivie - za 0,99 zł  - pokazała tyle samo, co w magazynie dla panów.

9. Pażdziernik 2007 - Doda

Doda

Na miejscu 9. znajduje się "Blond heroina", czyli Doda. Piosenkarka gościła kilkakrotnie na łamach Playboya, ale ta jej okładka wydaje nam się najlepsza.

8. Sierpień 2010 - Ola Szwed

Olga Szwed

Ci, co Olę pamiętają, jako małą dziewczynkę z serialu "Rodzina zastępcza" pewnie przeżyli niemały szok, kiedy zobaczyli ją nagą i naoliwioną na okładce Playboya. Szwed zajęła 8. miejsce w naszym rankingu.

7. Kwiecień 2004 - Paulina Holtz

Paulina Holtz

Miejsce nr 7. należy do Pauliny Holtz. Według nas aktorka wygląda bosko z cygarem, w mocnym makijażu i fryzurze na lata 20. Ta stylizacja to strzał w 10-tkę!

6. Październik 2004 - Monika Mrozowska

Monika Mrozowska

Na miejscu 6. znajduje się kolejna aktorka z serialu "Rodzina Zastępcza" - Monika Mrozowska. Pojawiła się ona dwukrotnie w Playboy, jednak w tym numerze wygląda zdecydowanie najlepiej. Szczególnie urzekły nas jej figlarne piersi.

5. Maj 2007 - Kasia Sowińska

Kasia Sowińska

Na miejscu 5. wodzi wszystkich na pokuszenie Kasia Sowińska w sesji 2007 roku. To chyba jedyna sytuacja, kiedy wielu panów chciałoby się zamienić w węża.

4. Sierpień 2005 - Joanna Krupa

Joanna Krupa

Robi się już naprawdę gorąco. Tuż przed podium uplasowała się Joanna Krupa. Jej niewinne spojrzenie i grzeszne ciało stanowią kombinację doskonałą!

3. Październik 2009 - Anna Mucha

Anna Mucha

Na miejscu 3. ponętnie wypina się Anna Mucha. Z okładki aż biją energia i zmysłowość aktorki. Ciekawe czy doczekamy się kolejnej sesji, tym razem już seksownej mamuśki.

2. Kwiecień 2012 - Sylwia Gliwa

 sylwia gliwa playboy

2. miejsce należy do Sylwii Gliwy. Zasłużyła na to nie tylko seksownym ciałem, lecz także bardzo oryginalnym pomysłem na sesję. Nie ma tu piórek, futerek czy złota - tak typowych dla magazynów dla panów. Jedynie biel, czerwień  i... seksowna Gliwa.

1. Sierpień 2012 - Natalia Siwiec

 

Natalia Siwiec

A na miejscu 1. - Natalia Siwiec. Według niektórych jej popularność w Polsce jest denerwująca i niezasłużona, jednak - co by nie mówić - akurat w dziedzinie seksownych zdjęć, jest prawdziwą mistrzynią. Mocna okładka z Miss Euro jest według nas świetnym akcentem na zakończenie współpracy Mellera z Playboyem.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.