Facet, który poślubił konia i seksualna rekordzistka. Najbardziej hardcorowi goście Jerry'ego Springera! [TOP 7]

Najbardziej zwariowane, najbardziej szokujące. Jerry Springer w swoim show pokazuje tylko takie historie. Oto zestawienie 7 najbardziej szalonych gości tego programu. Ciekawi jesteśmy Waszej opinii, dlatego zapraszamy też do naszej sondy. Głosujcie, kto jest największym dziwakiem spośród gości Jerrego!

Jerry Springer Show

jerry springer show

The Jerry Springer Show to jeden z najpopularniejszych programów w amerykańskiej telewizji. Taką sympatię zapewnili mu przede wszystkim ekscentryczni goście. Jerry zaprasza do siebie tylko ludzi z nieprzeciętną historią. Najlepiej, jeśli opowiedzą o zdradzie, seksualnych ekscesach czy wyjawią kontrowersyjne tajemnice. Na oczach widzów często do chodzi do sprzeczek czy przepychanek, do których prowadzący nierzadko sam podpuszcza. Jeżeli kogoś szokują więc historie z "Rozmów w toku", niech lepiej obejrzy program Jerrego Springera! Oto najmocniejsze momenty show!

jerry springer

Jerry Springer urodził się 1944 roku w Hampstead w Wielkiej Brytanii, jednak jego rodzice pochodzili z okolic Gorzowa Wielkopolskiego i Szczecinka. W latach 70 i 80 rozwijał karierę polityczną. Został nawet burmistrzem Cincinnati w stanie Ohio. Jednak od wielu lat kojarzony jest głównie z The Jerry Springer Show. Teraz jego show "Jerry Springer" ? bez cenzury ? można oglądać na kanale Zone Reality (od poniedziałku do piątku o godz. 22.00.)

7. Zdradziła męża z karłem striptizerem

Jerry Springer Show

Na miejscu 7. znajduje się pewna kobieta, która w programie Jerrego przyznała się do pewnego wybryku z przeszłości, oczywiście przy tym wyznaniu obecny był jej mąż. Co to za  mroczna tajemnica? Kobieta zdradziła swojego męża ze striptizerem. Jednak to tylko część informacji. Okazało się rogi przyprawił mężczyźnie karzeł! Rozwścieczony małżonek musiał przyklęknąć, żeby wymierzyć cios kochankowi żony.

6. Seksualna rekordzistka

jerry springer show

Co jest najbardziej chodliwym tematem w show-biznesie? Oczywiście seks. Dlatego w naszym rankingu na 6. miejscu znalazła się prawdziwa seksualna rekordzistka. Studentka i gwiazda porno opowiedziała o biciu rekordu w ilości kochanków w ciągu dziesięciu godzin. Twierdziła, że przespała się wtedy aż z 251 partnerami. Annabel jest może dobra w uprawianiu miłości, jednak nie w rachunkach. W show okazało się, że zdołała się przespać jedynie z 70 mężczyznami.

5. Nastolatek, który pije ludzką krew

Jerry Springer Show

Na piątym miejscu w naszym rankingu uplasował się nastolatek, który uważa się za wampira. W związku z tym nie stroni od popijania ludzkiej krwi. Zastanawiacie się, jak odkrył swoją prawdziwą tożsamość? Od czasu jak skosztował krwi swojej dziewczyny, dostał światłowstrętu i uczulił się na srebro. Wnioski były dla niego oczywiste....

4. Chciał poślubić swoją macochę

jerry springer show

Widzowie Jerrego kochają przede wszystkim przemoc, zdradę i seks. Niemałym uznaniem darzą także niecodzienne wyznania miłosne. Na miejscu 4. w naszym rankingu znalazł się młody bohater show, który wyznał, że marzy o ślubie z dużo starszą od siebie kobietą. Wybranką jego serca okazała się jego... macocha!

3. Okazała się być facetem

Jerry Springer Show

Jerry wielokrotnie zapraszał Britney do swojego studia. Podczas pierwszej wizyty wyznała swojemu ówczesnemu chłopakowi, że nie jest kobietą. Jak można się domyślić żądna sensacji widownia pokochała transseksualistę. Nieco później Britney pojawiła się w programie, tym razem w towarzystwie swojej... dziewczyny. W tym odcinku na oczach milionów widzów oznajmiła, że jest w ciąży! Ona (on?) zdecydowanie zasługuje, by znaleźć się na podium, dlatego uplasował/a się na miejscu 3.

2. Kobieta, która obcięła sobie nogi

Jerry Springer Show

Ta kobieta w pełni zasługuje na 2. miejsce w naszym rankingu. Sandra obcięła sobie obie nogi piłą mechaniczną. Jesteście ciekawi, dlaczego to zrobiła? Wyznała, że marzyła o tym już od 14. roku życia. Cóż, jak widać prawdziwe okazało się powiedzenie: chcieć to móc.

1.Ten, który poślubił swojego konia

jerry springer show

Zaszczytne miejsce 1. należy do... mężczyzny, który poślubił własnego konia! Na oczach widzów zadeklarował dożywotnią miłość do zwierzęcia imieniem Pixel. Prawdziwe zdziwienie wywołało jednak wyznanie niewidomego mężczyzny o tym, że jego związek nie jest jedynie platoniczny.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.