Poznajcie Carę Delevingne, nową dziewczynę księcia Harry'ego. Jest czego mu zazdrościć...

Czy śliczna, młodziutka modelka skradnie serce brytyjskiego księcia?

Śliczna dwudziestolatka

cara delevingne

Mamy nadzieję, że nowa dziewczyna księcia Harry'ego pozostanie nią trochę dłużej, niż poprzedniczki. 20-letnia Cara Delevingne jest prześliczna!

cara delevingne

Charakterystyczna buzia

cara delevingne

Podobnie jak jej starsza siostra Poppy, Cara jest jedną z najlepiej rozpoznawalnych i najpopularniejszych twarzy w branży modelek. Wiele razy gościła na okładkach Vogue'a, reklamuje Burberry, pojawia się na wybiegach na pokazach Stelli McCartney i Chanel. Podoba Wam się jej buzia? Ma w sobie coś tajemniczego...

cara delevingne

Szlacheckie korzenie

cara delevingne

Cara Delevingne ma szlacheckie korzenie. Może właśnie na to zwrócił uwagę książę Harry? Dziadek modelki zarządzał fundacją English Heritage, zajmującej się angielskimi zabytkami. Matka Cary, Pandora, zajmuje się robieniem zakupów na indywidualne zamówienia, a jej ojciec jest handlarzem nieruchomości.

cara delevingne

Zawsze tam, gdzie warto się pojawić

cara delevingne

Trzeba przyznać, że Cara robi wiele, aby być rozpoznawalna. Bardzo intensywnie udziela się towarzysko i bywa na większości wartych uwagi imprez w Londynie. Gazeta Evening Standard umieściła ją w 2011 roku w swoim rankingu 1000 najbardziej wpływowych osobistości brytyjskiej stolicy. Cara znalazła się w dziale "najczęściej zapraszani".

cara delevingne

Muzyczne hobby

cara delevingne

Oprócz modellingu, prawdziwą pasją Cary jest śpiew i gra na perkusji. W wolnych chwilach komponuje nawet własne utwory. Do jej przyjaciółek należą córka Stinga - Coco Sumner i Georgia May Jagger - córka lidera The Rolling Stones. Może kiedyś nagrają coś wspólnie?

cara delevingne

Przykuwa uwagę

cara delevingne

Młodsza z sióstr Delevingne cieszy się również świetną opinią w branży. Sarah Doukas, założycielka agencji modelek Storm, tak podsumowała Carę:

Najpiękniejsza twarz i najbardziej zajmująca osobowość, tak, jak jej starsza siostra Poppy. Cara jest przeurocza i bardzo utalentowana. Ponadto potrafi podgrzać atmosferę w sztywnym towarzystwie. Sprawia, że ludzie pytają: "co to za dziewczyna?"

Wygląda na to, że książę Harry też zadał takie pytanie...

cara delevingne

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.