Razem w życiu i na ekranie. Kogo połączyły seriale i filmy?

Scenarzyści nie przewidzieli, że ich związki przeniosą się do prawdziwego życia...

Lea Michele i Cory Monteith

Lea Michele i Cory Monteith grają zakochanych w serialu "Glee". Związek Rachel i Finna jest burzliwy, mają wzloty i upadki. Aktorska para zdaje się być zupełnie inna, niż bohaterowie, których grają. Chociaż dopiero niedawno zdecydowali się upublicznić swój związek, to zdaje się, że są bardzo zgrani i dobrze im razem. Życzymy im, by w życiu było spokojniej, niż w serialu ;)

Lea Michele i Cory Monteith

Kristen Stewart i Robert Pattinson

robert Pattinson, Kristen Stewart

Kristen Stewart i Robert Pattinson długo trzymali swój związek w tajemnicy. Chociaż wszyscy podejrzewali, że są parą, oni milczeli jak zaklęci. Gdy prawda wyszła na jaw, niektórzy myśleli, że to tylko chwyt marketingowy, sądzili, że uczucie zostało wykreowane na potrzeby promocji kolejnych części "Zmierzchu". Filmowi Bella i Edward udowadniają jednak, że naprawdę świata poza sobą nie widzą. Coraz więcej mówią o wspólnej przyszłości, kto wie, może niedługo usłyszymy weselne dzwony?

Zmierzch

Emma Stone i Andrew Garfield

Emma Stone, Andrew Garfield

Emma Stone i Andrew Garfield zakochali się na planie filmu "Niesamowity Spider-Man". Ich postacie, Peter Parker i Gwen Stacy, także czują do siebie przysłowiową miętę. Aktorzy tak wpatrywali się w swoje oczy, że w końcu sami się sobą oczarowali ;)

Niesamowity Spider-Man

Nina Dobrev i Ian Somerhalder

Nina Dobrev, Ian Somerhalder

Chociaż w serialu Elena i Damon nie są parą, nie ulega wątpliwości, że są ze sobą bardzo blisko i darzą się wielkim uczuciem. Nina Dobrev i Ian Somerhalder zakochali się w sobie na planie "Pamiętników wampirów" i postanowili być razem w prawdziwym życiu. Doskonale się czują w swoim towarzystwie, uwielbiają razem spędzać czas. I wspaniale razem wyglądają!

vampire diaries, pamiętniki wampirów

Miley Cyrus i Liam Hemsworth

Miley Cyrus, Liam Hemsworth

Miley Cyrus i Liam Hemsworth poznali się na planie filmu "Ostatnia piosenka". Od początku między nimi zaiskrzyło, co widziała towarzysząca im ekipa i co my możemy zauważyć oglądając tę produkcję. Po pewnym czasie zakochani rozstali się, by po chwili stwierdzić, że nie mogą żyć bez siebie. Niedawno Liam poprosił Miley o rękę. Ta, oczywiście, odpowiedziała "tak". Teraz planują ślub i... myślą o dzieciach.

The Last Song

Anna Paquin i Stephen Moyer

"True Blood" cast members Stephen Moyer, left, and Anna Paquin share a laugh at the premiere for the second season of the HBO show in Los Angeles, Tuesday, June 9, 2009. (AP Photo/Chris Pizzello)

Sookie Stackhouse i wampir Bill zachwycili się sobą od pierwszego spotkania. Podobnie jak bohaterowie, których grają w serialu "Czysta krew", Anna Paquin i Stephen Moyer są sobą oczarowani. Pobrali się w 2010 roku, a jesienią tego roku przyjdzie na świat ich pierwsze dziecko.

Angelina Jolie i Brad Pitt

US actress Angelina Jolie, left, and actor Brad Pitt attend the Cinema for Peace Gala ceremony during the 62 Berlin International Film Festival Berlinale Monday, Feb. 13, 2012. (AP Photo/Getty Images for Cinema for Peace, Pascal Le Segretain)

Poznali się na planie produkcji "Pan i pani Smith". Brad Pitt był tak bardzo oczarowany swoją filmową żoną, Angeliną Jolie, że postanowił rozwieść się ze swoją prawdziwą żoną, Jennifer Aniston. Od tamtej pory minęło już trochę czasu, a Angelina i Brad, wraz z ich gromadką dzieci, tworzą szczęśliwą rodzinę. Już niedługo staną na ślubnym kobiercu!

Pan i pani Smith

Torrey DeVitto i Paul Wesley

Paul Wesley, Torrey DeVitto

Chociaż w "Pamiętnikach wampirów" Torrey DeVitto i Paul Wesley nie są parą, to ich postacie są dla siebie znaczące. To doktor Meredith podała ukochanej Stefana wampirzą krew... Torrey i Paul pobrali się w zeszłym roku, chcą razem iść przez życie.

Taylor Swift i Taylor Lautner

taylor swift, taylor lautner

Chociaż Taylor Swift i Taylor Lautner nie są już parą, ich związek budził wiele emocji u uch fanów. Zagrali zakochanych w filmie "Walentynki". Sceny z ich udziałem są uwielbiane przez widzów.

Demi Lovato i Joe Jonas

Joe Jonas, left, and Demi Lovato arrive at Nickelodeon's 23rd Annual Kids' Choice Awards on Saturday, March 27, 2010, in Los Angeles. (AP Photo/Chris Pizzello)

Demi Lovato i Joe Jonas także nie są już parą, jednak wiele osób ciągle im kibicuje i skrycie liczy, że kiedyś znów będą razem. Połączył ich Disney Channel i film "Camp Rock" w którym zagrali zakochanych. W dalszym ciągu są blisko siebie, jednak jako przyjaciele.

Demi i ja wiedzieliśmy, że nasza romantyczna znajomość może okazać się trudna. Podczas chwil spędzonych razem uświadomiłem sobie, że bardziej zależy mi na podtrzymaniu naszej przyjaźni. To ja podjąłem decyzje o zerwaniu, ale kocham Demi jak przyjaciółkę. Była przy mnie, kiedy jej potrzebowałem, nadal będę jej przyjacielem i zawsze będzie mogła na mnie liczyć - mówił Joe.

CAMP ROCK 2 THE FINAL JAM - The sequel's storyline follows Mitchie, Shane, Jason, Nate and their friends as they return to Camp Rock for another great summer of music and fun. However they soon learn that a new state-of-the-art music/performance camp, Camp Star, has opened across the lake and has lured away many of Camp Rock instructors and campers -- putting the future of Camp Rock in jeopardy. And when Camp Star's hotshot performer, Luke Williams, challenges Camp Rock to a musical showdown to see which camp really has the stronger musical talent, everyone prepares for the ultimate battle of the bands. Meanwhile, in a classic "Romeo and Juliet" twist; Nate falls for the daughter of the owner of the rival camp, on "Camp Rock 2 The Final Jam" airing on Disney Channel. (DISNEY CHANNEL/JOHN MEDLAND) JOE JONAS, DEMI LOVATO

Więcej o: