Iwona Węgrowska EKSPONUJE biust na plaży w Międzyzdrojach

Festiwal Gwiazd w Międzyzdrojach to doskonała okazja żeby się wylansować. Wie o tym Iwona Węgrowska, która postanowiła po raz kolejny pochwalić się ogromnymi piersiami.

Gwóźdź programu

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA ( 2P ) W PROGRAMIE PYTANIE NA SNIAFANIE PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA

Iwona Węgrowska wie gdzie i jak się pokazać, aby zwrócić na siebie uwagę mediów. Znaną raczej z rozbieranych sesji zdjęciowych, niż ze swojej twórczości piosenkarkę, można było zobaczyć w piątkowym odcinku "Pytania na śniadanie". Strój kąpielowy, w którym wystąpiła przed kamerą, był bardzo skąpy i starannie podkreślał jej ogromny biust - głównego bohatera programu.

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH PLAZA

Białe "szaleństwo"

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .  FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA

Piersi celebrytki mało co nie wyskoczyły z mocno wykrojonego stanika, gdy ta oddawała się kąpieli w morskich falach. Przez cienki materiał stroju można było dostrzec jej sutki.

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH PLAZA

Bynajmniej nie przeszkadzało to Iwonie Węgrowskiej, która dzielnie pozowała do zdjęć.

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:PLAZA FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH

Skąpe bikini

Wegrowska Iwona

Nie tylko w piątkowy ranek piosenkarka korzystała z pięknej pogody, opalając się i kąpiąc w morzu. Tym razem Węgrowska postawiła na coś jeszcze bardziej odkrytego i przywdziała czerwone bikini. Oczywiście jej biust znowu znalazł się na pierwszym planie.

Wegrowska Iwona

Niesforny stanik

Wegrowska Iwona

Podczas beztroskiego plażowania piosenkarka poprawiała nie tylko włosy. Trzymający się tylko na zawiązywanych z tyłu sznurkach stanik był zdecydowanie za mały, aby dokładnie zakryć jej wdzięki.

Wegrowska Iwona

Nic więc dziwnego, że Węgrowska musiała co jakiś czas go poprawiać i pilnować, żeby któraś z piersi nie wydostała się spod skrawków czerwonego materiału.

Wegrowska Iwona

Ciekawa opalenizna

Wegrowska Iwona

Przeglądając uważniej zdjęcia zdołaliśmy wypatrzeć jeszcze jeden szczegół: nogi celebrytki są nierówno opalone! Czyżby wylegując się w słońcu zapomniała zdjąć szorty? Na szczęście teraz Węgrowska będzie miała okazję, aby popracować nad idealnym brązowym odcieniem na prawie całej powierzchni skóry.

Wegrowska Iwona

W dobrym nastroju

Wegrowska Iwona

Nierówna opalenizna i niesforny stanik nie popsuły dobrego nastroju wczasowiczki.

Wegrowska Iwona

Zapewne podczas wakacyjnego pobytu w nadmorskiej miejscowości jeszcze nie raz pochwali się swoim "kostiumem".

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.