Radosna Olszówka, wysportowany Cypryański i Bołądź bez makijażu...TAK bawią się gwiazdy w Międzyzdrojach

Opalanie, kąpiele w morzu, długie spacery po plaży w promieniach zachodzącego słońca oraz imprezy związane z Festiwalem Gwiazd - celebryci w Międzyzdrojach zdecydowanie nie mogą narzekać na brak atrakcji. Zobaczcie, jak spędzają wakacje.

Marek Włodarczyk i Marcin Mroczek

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , OD LEWEJ : MAREK WLODARCZYK , MARCIN MROCZEK PRZED OFICJALNA CEREMONIA ODCISNIECIA DLONI W ALEJI GWIAZD NA FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH

Wakacyjny nastrój udzielił się znanemu z serialu "Kryminalni" Markowi Włodarczykowi i odtwórcy roli Pawła Zduńskiego w serialu "M jak miłość" Marcinowi Mroczkowi. Aktorzy pojawili się na ceremonii odsłonięcia 6 nowych tablic w Alei Gwiazd. Po uroczystościach postanowili rozerwać się biorąc udział w meczu Gwiazdy kontra Samorządowcy.

07.07.2012 MIEDZYZDROJE , RAFAL MROCZEK PODCZAS MECZU PILKI NOZNEJ ARTYSCI -SAMORZADOWCY NA FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH

Trzeba przyznać, że są nieźle wysportowani.

Wlodarczyk Marek

Robert Moskwa

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , ROBERT MOSKWA PRZED OFICJALNA CEREMONIA ODCISNIECIA DLONI W ALEJI GWIAZD NA FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH

Tak ważnego wydarzenia nie opuścił też Robert Moskwa. Aktor przybył do Międzyzdrojów w towarzystwie swojej ukochanej.

Moskwa Robert partnerka

Olga Borys

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , OLGA BORYS PRZED OFICJALNA CEREMONIA ODCISNIECIA DLONI W ALEJI GWIAZD NA FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA

Podczas głównego punktu festiwalu nie zabrakło również aktorki Olgi Borys, która postanowiła wypocząć w nadmorskim kurorcie.

Edyta Olszówka i Olga Bołądź

Olga Bołądź i Edyta Olszówka też nie próżnują. Aktorki zdecydowały wybrać się na wieczorny spacer wzdłuż bałtyckiego brzegu, co nie umknęło uwadze fotoreporterów. Odtwórczyni roli Agaty Mróz w filmie "Nad życie" zdawała się być mocno z tego niezadowolona. Mimo dość późnej pory przed ciekawskimi obiektywami ukrywała się za ciemnymi okularami.

Aktorce chyba nie spodobało się, że została wcześniej przyłapana bez makijażu.

Olga Bołądź

Edyta Olszówka

Zły nastrój nie udzielił się Olszówce, która już poprzedniego dnia zachwyciła na swoim dziewczęcym wyglądem i czarującym uśmiechem.

Edyta Olszówka

Maciej Musiał

Musial Maciej

17-letni gwiazdor serialu "Rodzinka.pl" także spędza wakacje nad morzem. Jak widać nie ma problemów z nawiązywaniu znajomości ze starszymi kolegami po fachu. Do zdjęć Maciej Musiał pozował m.in. w towarzystwie Jarosława Jakimowicza.

Musial Maciej, Jakimowicz Jaroslaw.

Olivier Janiak

Janiak Olivier

Wśród wypoczywających w Międzyzdrojach osobistości znalazł się Olivier Janiak. Prezenter, nawet w gorące dni nie przywdziewa zwykłego podkoszulka i szortów - jak zwykle był elegancki i stylowy.

Daria Widawska

Widawska Daria

Na elegancki styl postawiła też Daria Widawska. Z klasycznej ciemnej marynarki aktorka nie rezygnuje nawet na wakacjach.

Widawska Daria

Przemysław Cypryański

Cypryanski Przemyslaw

Przemysław Cypryański stara się aktywnie spędzać swój wolny czas. 7 lipca stał się bohaterem meczu Gwiazdy kontra Samorządowcy. W końcówce spotkania ochronił swoją drużynę przed przegraną wyrównując wynik na 2:2.

07.07.2012 MIEDZYZDROJE , PRZEMYSLAW CYPRYANSKI ( NIEBIESKI STROJ ) PODCZAS MECZU PILKI NOZNEJ ARTYSCI -SAMORZADOWCY NA FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA

Tamara Arciuch

Arciuch Tamara

Tamara Arciuch zawsze wie, co założyć, aby wyglądać olśniewająco. Na Festiwalu Gwiazd pokazała się w delikatnej, beżowej, dziewczęcej sukience, która dodawała aktorce uroku. Nadmorski klimat zdecydowanie jej służy.

Arciuch Tamara

Piotr Grabowski

Grabowski Piotr

Festiwalu nie opuścił też Piotr Grabowski, aktor znany m.in. z "Domu nad rozlewiskiem".

Grabowski Piotr

Tomasz Schimscheiner z córką

Schimsheiner Tomasz corka dziecko

Niektórzy, tak jak Tomasz Schimscheiner, postanowili zabrać ze sobą rodzinę. Aktor troskliwie zajmował się swoją małą córeczką.

Schimsheiner Tomasz corka dziecko

Iwona Węgrowska

06.07.2012 MIEDZYZDROJE , IWONA WEGROWSKA PODCZAS  FESTIWALU GWIAZD .FOT . LUKASZ WEGRZYN / AGENCJA GAZETA  SLOWA KLUCZOWE:FESTIWAL GWIAZD W MIEDZYZDROJACH PLAZA

W turystycznej miejscowości wakacje spędza Iwona Węgrowska. Piosenkarka korzysta z pięknej pogody, opalając się i kąpiąc w morzu. Oczywiście, jak na Węgrowską przystało, stroje kąpielowe, w których paraduje na plaży, są bardzo skąpe.

Wegrowska Iwona

Piotr Zelt

Zelt Piotr

W przerwie od opalania, Piotr Zelt zapragnął wykąpać się w morzu. W kąpielówkach znanej sportowej firmy, wyglądał jak młodzieniaszek.

Zelt Piotr

Piotr Zelt, Jarosław Jakimowicz, Przemysław Cypryański

Cypryanski Przemyslaw, Zelt Piotr, Jakimowicz Jaroslaw

Plażowaniu oddają się nie tylko celebrytki. Ze słonecznej pogody korzystają także panowie: wylegują się na plaży i dbają o wakacyjną opaleniznę. Przechadzając się nad morzem fotoreporterzy natknęli się na Piotra Zelta, Jarosława Jakimowicza i Przemysława Cypryańskiego w trakcie zażywania kąpieli słonecznej. Zazdrościmy panom udanych wakacji!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.