Agnieszka Szulim, Tom Cruise, Johnny Depp... Najbardziej SZOKUJĄCE rozstania ostatnich miesięcy [RANKING]

Tego nikt się nie spodziewał. Gwiazdy na potęgę się ze sobą rozstają. Zobaczcie nasz subiektywny ranking!
Agnieszka Szulim, Adam Badziak. Agnieszka Szulim, Adam Badziak. KAPIF

Miejsce 5: Agnieszka Szulim i Adam Badziak

Tego rozstania nikt się nie spodziewał. Agnieszka Szulim i Adam Badziak po ośmiu latach związku podjęli decyzję o rozstaniu. Para poznała się w 2005 roku w jednym z warszawskich klubów. Ich znajomość była na tyle zażyła i intensywna, że po trzech latach spotkań, podjęli decyzję o ślubie.

Szulim rzadko pojawiała się na imprezach w towarzystwie partnera. Nikt nie przypuszczał, że przyczyną tego mogły były problemy w jej małżeństwie. Na razie para oficjalnie nie komentuje powodu rozstania. Pojawiają się tylko głosy, dementujące informację, że Szulim i Badziak zdradzali się.

Nie ma mowy o żadnych zdradach! Ani Adam, ani Aga nie mają nikogo i na razie na pewno nie będą chcieli mieć. Oboje doszli do wniosku, że tak będzie lepiej. Ich uczucie po prostu się skończyło - twierdzi informator Plotek.pl.


Wygląda na to, że nad Agnieszką Szulim pojawiły się ostatnio czarne chmury. Niedawno głośno było o"aferze z marihuaną", której była główną bohaterką. Teraz pojawiają się w mediach informacje o jej rozstaniu...

W naszym rankingu ze względu na czteroletni staż małżeństwa, Szulim zajmuje pozycję...

Miejsce 4: Aneta Zając i Mikołaj Krawczyk

Mikołaj Krawczyk i Aneta Zając uchodzi za parę idealną nie tylko w serialu, ale i w życiu prywatnym. Jak grom z jasnego nieba pojawiła się informacja, że para rozstała się. Szybko wyszło na jaw, że to romans aktora z Agnieszką Włodarczyk zakończył sielankowy związek z Zając. Para niespełna rok temu została rodzicami bliźniaków: Gerarda i Herolda. Ich związek był doskonałym przykładem na to, że miłość można połączyć z pracą.


Zając i Krawczyk byli razem przez siedem lat (nigdy nie zdecydowali się na ślub), czyli tyle ile grają razem w polsatowskim serialu "Pierwsza miłość". Pracownicy z produkcji telenoweli wielokrotnie mówili, że nigdy nie widzieli tak szanującej i kochającej się pary. Niestety, do czasu. Sielanka zakończyła się, gdy do akcji wkroczyła Agnieszka Włodarczyk. Aktor zauroczył się piękną gwiazdą na tyle, że postanowił rzucić dla niej swoją rodzinę. Włodarczyk twierdzi, że ich romans rozpoczął się dopiero, po rozstaniu Krawczyka z Zając.Plotek jest wiele, ale jedno jest pewne. Rozstanie pary znanej z "Pierwszej miłości" było dla wszystkich wielkim szokiem. W naszym rankingu zajęli czwartą pozycję.

N.z Aneta Zajac - aktorka, Mikolaj Krawczyk - aktor. Znani aktorzy w swietnych samochodach - VIP Cross, Nowe Budy kolo Radziejowic. 20.04.2008 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Halina Mlynkova i Łukasz Nowicki. Kapif

Miejsce 3: Halina Młynkova i Łukasz Nowicki

Z dnia na dzień do mediów dotarła informacja, że Halina Młynkova i Łukasz Nowicki złożyli pozew o rozwód. Do tego momentu byli uważani za idealną parę w polskim show-biznesie i nikt nie przypuszczał, że się rozstaną. Para w związku małżeńskim ponad 9 LAT! Mają siedmioletniego syna, którym opiekują się wspólnie. Piosenkarka i aktor przemyśleli swoją decyzję i, jak wspólnie twierdzą, rozstali się w pozytywnych nastrojach.

W związku z ostatnimi doniesieniami prasowymi pragniemy poinformować, iż rozstajemy się w zgodzie i decyzję o rozstaniu podjęliśmy wspólnie. Prosimy o uszanowanie naszej prywatności i zaniechanie wszelkich spekulacji na nasz temat, głównie ze względu na dobro naszego dziecka - czytamy w oficjalnym oświadczeniu Mlynkovej i Nowickiego.

Mlynkowa Halinka, Nowicki Lukasz

Ich rozstanie jest doskonałym dowodem na to, że po zakończonym związku można się ze sobą przyjaźnić. Tym bardziej, że ich relacja zaczęła się właśnie od przyjaźni, a pierwszy ślub, w formie żartu, odbył się bardzo spontanicznie na jednej z imprez. Dopiero po tym wydarzeniu para zaczęła się częściej spotykać. Po trzech miesiącach od poznania się wiedzieli, że chcą stworzyć rodzinę i wyznaczyli datę ślubu. Pobrali się w sierpniu 2003 roku i zamieszkali na warszawskim Mokotowie. W styczniu 2004 roku przyszedł na świat ich syn Piotr.

Nowicki Lukasz syn dziecko, Mlynkowa Halinka rodzina

Po dziewięciu latach para rozstała się. I tym sposobem zajmują trzecie miejsce w naszym rankingu...

Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. Zygmunt Solorz-Żak, Małgorzata Żak. KAPIF

Miejsce 2: Zygmunt Solorz- Żak i Małgorzata Żak

To Plotek.pl jako pierwszy poinformował opinię publiczną o rozstaniu jednych z najbardziej wpływowych Polaków. Zygmunt Solorz- Żak i Małgorzata Żak rozstali się po... 20 latach małżeństwa! Nikt nie spodziewał się nagłego rozwodu w wyższych sferach.

 Ma?gorzata i Zygmunt Solorz ?ak

Zygmunt Solorz- Żak jest jednym z najbogatszych osób w naszym kraju. Jego majątek jest szacowany na prawie 8 MILIARDÓW złotych. Jego była partnerka zajmuje się prowadzeniem fundacji charytatywnej, której jest prezesem. W 1998 roku otrzymała Order Uśmiechu, a w zeszłym roku odznaczono ją Krzyżem Oficerskim Orderu Odrodzenia Polski.

 Zygmunt Solorz, Ma?gorzta Solorz ?ak, ?ona

Żakowie mają dwoje dzieci: Piotra i Olę. Biznesmen ma jeszcze syna Tobiasa, z pierwszego małżeństwa z Iloną Solorz (przybrał jej nazwisko, rozwiedli się w 1991 roku).

Niewątpliwie staż ich małżeństwa był bardzo drugi. Tym samym rozstanie tej pary zajęło u nas drugie miejsce!

Johnny Depp i Vanessa Paradis. Johnny Depp i Vanessa Paradis. Fot. FORUM

Miejsce 1: Johnny Depp i Vanessa Paradis (Ex aequo)

O kryzysie w ich związku mówiło się już kilkakrotnie. Na początku roku pojawiły się informacje, o ich rozstaniu, jednak oboje albo nie komentowali tych doniesień, albo w wywiadach dla popularnych magazynów zaprzeczali im. W połowie czerwca spekulacje stały się faktem. Rzecznik prasowy znanego aktora potwierdził jego rozstanie z Vanessą Paradis.

Johnny Depp i Vanessa Paradis rozstali się w zgodzie. Proszę o uszanowanie ich prywatności i, co najważniejsze, prywatności ich dzieci - czytamy w oficjalnym oświadczeniu rzecznika prasowego aktora.

LAB05D:PREMIERE:HOLLYWOOD,CALIFORNIA,18NOV99 - Actor Johnny Depp and girlfriend French singer Vanessa Paradis arrive for the premiere of director Tim Burton's new film "Sleepy Hollow," November 17 in Hollywood. Depp and Christina Ricci star in the film based on Washington Irving's classic novel "The Legend of Sleepy Hollow." The film opens November 19 in the United States. fsp/Photo by Fred Prouser REUTERS

Fani pary byli w wielkim szoku, a fanki charyzmatycznego aktora cieszyły się, że ich idol w końcu jest wolny.

Johnny Depp i Vanessa Paradis byli ze sobą prawie 15 lat. Wprawdzie nigdy nie zawarli związku małżeńskiego, ale nie przeszkodziło to im, by zostać rodzicami dwójki dzieci: 13-letniej córki Lily-Rose i 9-letniego Jacka. Para nie zdradziła przyczyn ich rozstania, jednak coraz częściej mówi się o tym, że aktor poznał inną kobietę. Dzisiaj wiadomo, że mężczyzna spotyka się z blond pięknością, z którą poznał się 3 lata temu na planie jednego z filmów.

*** DOUBLE WEB RATES APPLY ***  ?NATIONAL PHOTO GROUP  Johnny Depp and his wife Vanessa Paradis walk out on a public road while taking their son Christopher "Jack" Depp III to school in Los Angeles.  Job: 112211C3 PREMIUM EXCLUSIVE November 22nd, 2011 Los Angeles, CA NPG.com  *** DOUBLE WEB RATES APPLY ***

By wynagrodzić Paradis długoletni związek, gwiazdor zaproponował jej w ramach rekompensaty... 125 milionów dolarów. Czy na taką sumę Depp wycenił ich 14-letni związek?

Nie da się ukryć, że ich rozstanie było jednym z największych niespodzianek w historii show-biznesu. Tym samym uplasowali się w naszym rankingu na drugiej pozycji.

Johnny Depp, best actor Oscar nominee for "Sweeney Todd The Demon Barber of Fleet Street," arrives with Vanessa Paradis at the 80th annual Academy Awards in Hollywood in this February 24, 2008, file photo. Depp has separated from his partner of 14 years, French singer and actress Vanessa Paradis, a representative for the actor said on June 19, 2012. REUTERS/Carlos Barria/Files (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT SOCIETY)

Miejsce 1: Tom Cruise i Katie Holmes (Ex aequo)

Pod koniec czerwca ni stąd ni zowąd amerykańskie media poinformowały, że po pięciu latach małżeństwa, Tom Cruise i Katie Holmes rozwodzą się! Fani są w głębokim szoku. Wprawdzie od dawna mówiono, że jedyną miłością aktora jest scjentologiczna sekta, ale nikt nie przypuszczał, że zacznie ona przeszkadzać matce jego dziecka.

04/29/2005 - Katie Holmes - 2005 David Di Donatello Award Show in Italy - Auditorium Pio - Rome, Italy - Keywords: Tom Cruise - Photo Credit: Graffiti Press / Photorazzi - Contact (1-866-551-7827)
Para pobrała się w listopadzie 2006 roku. Na uroczystości pojawiło się wówczas wiele gwiazd, które kibicowały nowemu medialnemu związkowi. Kilka miesięcy później na świecie pojawiła się córka Holmes i Cruise'a, Suri.

FEB 02, 2011 - VANCOUVER (USA) - SEMI-EXCLUSIVE: normal rates apply - Actress KATIE HOLMES takes out adorable daughter SURI Cruise for some cocoa (in a giant cup!) and sweets in Vancouver BC. Also tagging along was Tom's daughter Isabella Cruise. The group also went along to Holt Renfrew for some shopping  Photo: Insight Celebrity / FLY / JKing

Teraz na światło dzienne wychodzą informacje na temat ich psującego się od jakiegoś czasu związku. Amerykańskie portale prześcigają się z coraz to nowymi faktami, dotyczącymi ich rodzinnych problemów. Holmes podobno przestała odbierać telefony od męża na dwa dni przed złożeniem pozwu rozwodowego. Będzie walczyć o całkowitą opiekę nad małą córeczką.

Gdy w mediach pojawiły się doniesienia o rozstaniu Holmes i Cruise'a, byliśmy w ciężkim szoku. Wy również?

06/22/2009 - Tom Cruise and Katie Holmes - Cameron Diaz is Honored With A Star On The Hollywod Walk Of Fame - 6712 Hollywood Blvd - Hollywood, CA. USA - Keywords: Tom Cruise and Katie Holmes - False - - Photo Credit: Albert L. Ortega / PR Photos - Contact (1-866-551-7827)

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.