Sarah Brandner: taka dziewczyna TO SKARB wszystkich Niemców!

Związki modelek ze znanymi piłkarzami stały się standardem. Mogliśmy się przekonać o tym w trakcie trwania Euro 2012. Jedną z takich par tworzą pomocnik reprezentacji Niemiec Bastian Schweinsteiger i Sarah Brandner.

Kochanie czy możesz skoczyć po...

Sarah Brandner.

24-letnia dziewczyna niemieckiego piłkarza widywana jest na każdym meczu, w którym gra jej partner. Razem z innym WAGs g dopinguje niemieckich reprezentantów bardzo gorąco. Dlatego też trzeba co jakiś czas schłodzić nadwyrężone struny głosowe czymś orzeźwiającym.

Na zdrowie!

FC Bayern Munich players and their partners Mario Gomez and Lisa (L-R), Manuel Neuer and Katrin, Bastian Schweinsteiger and Sarah Brandner, Claudia Lahm and Philipp Lahm, Munich's Thomas Mueller and partner Lisa pose during a visit at the world biggest beer festival, the Oktoberfest in Munich October 2, 2011.  REUTERS/Alexander Hassenstein/Pool (GERMANY - Tags: SPORT SOCCER SOCIETY)

Tak się buduje jedność w drużynie i w rodzinie. I nie tylko. Gracze FC Bayernu spotykają się tradycyjnie, jak przystało na Bawarczyków na dorocznym Oktoberfest. Od lewej siedzą: Mario Gomez i jego partnerka Lisa, Manuel Neuer i Katrin, Bastian i Sarah, Claudia Lahm i jej mąż Philipp.

Pomalowana Sarah

Sarah Brandner.

Brandner zajmuje się głównie modelingiem. W 2010 roku wystąpiła w pikantnej sesji dla magazynu "Sports Illustrated", w jego wydaniu specjalnym poświęconym body paintingowi. Obok niej można było zobaczyć ładnie przyozdobione ciała Abbey Clancy, Bethany Dempsey i Melissy Satty.

Jak na dziewczynę sportowca przystało...

Sarah Brandner.

Sarah Brandner ma wszelkie warunki ku temu, aby występować nie tylko rozbieranych - ale nie pornograficznych sesjach. Często jej zdjęcia można zobaczyć w pismach poświęconych różnym dyscyplinom sportów.  Jak np. w 2011 roku, kiedy prezentowała kostiumy kąpielowe na łamach "Sport Magazinu".

Artystycznie też

Sarah Brandner.

Zdjęcia dla niemieckiej edycji magazynu GQ pokazują, że Sarah Brandner sprawdza się również świetnie w artystycznych klimatach. Występowała również w podobnych sesjach dla niemieckiego dziennika "Bild", który zresztą uplasował ją na jednej z topowych pozycji rankingu "Najgorętszych kobiet piłkarzy Bundesligi".

Najwierniejsza fanka

Sarah Brandner, the girlfriend of German national soccer player Bastian Schweinsteiger, models a Bavarian Dirndl dress designed for the upcoming Euro 2008 soccer championships in Munich June 6, 2008.   REUTERS/Alexandra Beier (GERMANY)

A tak Sarah zagrzewała swojego partnera do gry w finale Mistrzostw Świata w piłce nożnej w 2008 roku. Niemcy przegrali wówczas z Hiszpanami 0 : 1. Może w tym roku dziewczyna Bastiana doczeka się więc, że to właśnie on strzeli zwycięską bramkę?

Bestia i piękna

FC Bayern Munich's Bastian Schweinsteiger and his girlfriend Sarah Brandner arrive for a visit at the world biggest beer festival, the Oktoberfest in Munich October 2, 2011. REUTERS/Michael Dalder (GERMANY - Tags: SPORT SOCCER SOCIETY)

Oficjalne ksywy zawodnika reprezentacji Niemiec to "Schweini" i "Basti". Nie trudno się domyślić, skąd mogły się wziąć. Jego nazwisko brzmi dość charakterystycznie, a jeśli chodzi o styl gry Bastiana przypomina na boisku bestię. A jaki przydomek nadalibyście Sarah?