One były kobietami CRISTIANO RONALDO! [CZĘŚĆ 1]

Wiele razy próbowano podsumować wszystkie romanse, przelotne znajomości, związki i flirty Cristiano Ronaldo. Jedno jest pewne, zasługuje w pełni na miano playboya. Sprawdźcie, z kim spotykał się między innymi w ciągu ostatnich 10 lat!

Susana Werner

Susana Werner.

Obecnie żona Julio Cesara, bramkarza Interu Mediolan. Brazylijska modelka i aktorka. Z Ronaldo była związana w latach 1997- 1999. Dwa lata to i tak długo, biorąc pod uwagę, że ogólną ilość wszystkich partnerek Cristiano Ronaldo szacuje się aż na... 28. Z czego aż 20, to związki potwierdzone w jakikolwiek sposób.

Karina Ferro

Karina Ferro.

Oficjalnie uznaje się, że pozostawali w związku przez dwa lata (2002-2004 r.). Biorąc jednak pod uwagę, że w tych latach Ronaldo widywany był wielokrotnie w towarzystwie Kim Kardashian i Paris Hilton, jakoś nie chce się wierzyć, aby portugalska modelka Karina Ferro miała jakieś złudzenia, co do jego intencji.

Daniela Cicarelli

Daniela Cicarelli.

Modelka i prezenterka telewizyjna, która karierę zaczęła w 12. roku życia. Wciąż zajmuje się modelingiem. Co ciekawe, była partnerką Ronaldo przez... 86 dni. W trakcie rozstania, obydwoje twierdzili, że nie podpisywali kontraktu przedmałżeńskiego. Sąd uznał jednak winę piłkarza, a Daniela Cicarelli miała wówczas otrzymać około 4 mln. dolarów zadośćuczynienia.

Marina Rodriguez

Marina Rodriguez.

Miss Portugalii z roku 2004. W tym czasie spotykała się nie tylko z samym Ronaldo, ale i innymi sportowcami, m.in. zawodnikami FC Porto. Z Cristiano musiała łączyć ją przelotna znajomość, bo portugalskie media prawie wówczas tego nie odnotowały.

Diana Chavez

Diana Chavez.

Była reprezentantka Portugalii w pływaniu stylem klasycznym. Później pracowała jako modelka. Spotykała się z Ronaldo w 2007 roku. On wówczas był bardzo zajęty. Został też wybrany najlepszym graczem Ligi Mistrzów sezonu 2007/2008 i był gwiazdą Manchesteru United.

Nuria Bermudez

Nuria Bermudez.

Wbrew temu, co można by sądzić po okładce portugalskiego magazynu "Interviu", Nuria Bermudez nie pozuje już do zdjęć. Od momentu rozpoczęcia znajomości z Ronaldo w 2006 r. zmieniła zupełnie profesję. Zajęła się sprawami menadżerskimi związanymi z prowadzeniem ich spraw biznesowych, załatwiania kontraktów i negocjacjami wynagrodzeń. Czy to zasługa wpływów Cristiano Ronaldo?

Gemma Atkinson

Gemma Atkinson.

Niekwestionowana gwiazda rozkładówek w męskich magazynach jak "Arena", "FHM", "Loaded", "Maxim", "Zoo" i "Nuts". Zagrała również kilka mniejszych ról w filmach i serialach klasy B. Jak widać Ronaldo to nie przeszkadzało. Wiadomo, że spotykali się w ciągu 2008 roku. Ona, jako rdzenna mieszkanka Manchesteru zapewne wiedziała, gdzie znaleźć Ronaldo, który był wówczas zawodnikiem MAN UTD.

Laetizia Filippi

Laetizia Filippi.

Dzięki Ronaldo, do grona WAGs w 1998 roku (choć na krótko) powróciła druga wicemiss Włoch z 1994 roku. Miss Laetizia Filippi. Piłkarz ponoć zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Nie na długo.Włoska modelka i tzw. "osobowość telewizyjna'' miała ponoć słabość do sportowców. Wcześniej była w związku z narciarzem Alberto Tombą.

Raica Oliveira

Raica Oliveira.

W przeciwieństwie do innych "modelek", za którym uganiał się Cristiano Ronaldo, Raica była gwiazdą wybiegów. Brazylijka występowała w kampaniach reklamowych dla domów mody Ungaro, Diora, Dolce & Gabbana, YSL czy marki Victoria's Secret. Ma swoim koncie sesje dla magazynów "Sports Illustrated", "Elle" czy "Marie Claire". Z Ronaldo spotykała się między 2006 a 2008 rokiem.

Irina Shayk

Irina Shayk.

Irina Shayk to modelka rosyjskiego pochodzenia. Od maja 2010 roku spotyka się z  piłkarzem reprezentacji Portugalii. Para poznała się podczas wspólnej kampanii Armani Exchange i o dziwo ta znajomość wciąż trwa nieprzerwanie do dziś. Zobaczymy, ile Ronaldo wytrzyma bez skoków w bok!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.