Tak się bawi WARSZAWKA! Trzy imprezy na samym początku tygodnia!

Mimo że do weekendu jeszcze daleko, nasi celebryci nie próżnują. W poniedziałek na miejskim jeziorze w Białobrzegach odbyły się XV zawody wędkarskie aktorów. Natomiast następnego dnia gwiazdy mogły pojawić się albo na prezentacji wnętrza zaprojektowanego przez Macieja Zienia, albo na Diamentach Trójki.
Maciej Zień Maciej Zień FORUM

Maciej Zień

Maciej Zień stworzył jedną z propozycji wystroju wnętrz dla Woronicza Qbik - inwestycji oferującej luksusowe lofty na warszawskim Mokotowie. We wtorek odbyła się uroczysta prezentacja jego projektu.

Aneta Kręglicka

Warszawa, 26.06.2012, Domowka u Zienia, Woronicza Qbik, dwa loftowe wnetrza zaprojektowane przez Macieja Zienia, nz. Aneta Kreglicka  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Aneta Kręglicka - wieloletnia przyjaciółka Macieja Zienia - przyszła podziwiać projekt loftu autorstwa słynnego kreatora mody.

Mateusz Damięcki

Damiecki Mateusz

Aktor na Diamentach Trójki wyglądał jak rasowy amant. Dopasowany, elegancki garnitur i stylowa fryzura ukazały go nam jako prawdziwego przystojniaka.

Marcelina Zawadzka

Warszawa, 26.06.2012, Domowka u Zienia, Woronicza Qbik, dwa loftowe wnetrza zaprojektowane przez Macieja Zienia, nz. Marcelina Zawadzka  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Miss Polonia również zjawiła się na w Woronicza Qbik. W malinowej spódnicy Marcelina wygląda niezwykle świeżo i dziewczęco.

Paulina Sykut

Warszawa, 26.06.2012, Domowka u Zienia, Woronicza Qbik, dwa loftowe wnetrza zaprojektowane przez Macieja Zienia, nz. Paulina Sykut  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Paula Sykut dołączyła do grona gwiazd, które przybyły podziwiać mieszanie zaprojektowane przez Zienia.

Krystyna Janda

Janda Krystyna

Krystyna Janda została laureatką Diamentu Trójki. Aktorka zaskoczyła nas mocnym kolorem szminki, jednak musimy przyznać, że bardzo je do twarzy w takim makijażu.

Olga Borys

Borys Olga

Olga Borys ewidentnie chciała zwrócić na siebie uwagę. Ośmielamy się jednak wątpić, że jej kreacja zbierze pozytywne opinie.

Karol Strasburger

Strasburger Karol

Karol Strasburger w przerwie między nagraniami Familiady znalazł czas, aby wybrać się nad jezioro w  Białobrzegach. Chyba mamy deja vu, ale kiedy już widzieliśmy go w podobnej roli.

Karol Strasburger

Karol Strasburger

Izabela Trojanowska

Trojanowska Iza Izabela

Izabelę Trojanowską możemy już głównie oglądać w telenoweli Klan. Dawna diwa z niewiadomych przyczyn wzięła udział w zawodach wędkarskich dla aktorów. Czyżby łowienie ryb było jej ukrytą pasją?

Sambor Czarnota

Czarnota Sambor, Dabrowska Marta

Sambora Czarnotę rzadko mamy okazję oglądać na salonach. To wielka szkoda, ponieważ podziwiane zdjęć przystojnego aktora sprawia nam dużo przyjemności.

Wojciech Malajkat

Malajkat Wojciech

Na Diamentach Trójki pojawił się także Wojciech Malajkat. Mógł więc osobiście pogratulować swojej szefowej nagrody. Aktor występuje bowiem w "Zbrodni z premedytacją" wystawianej na deskach Polonii - teatru Jandy.

Więcej o:
Komentarze (8)
Tak się bawi WARSZAWKA! Trzy imprezy na samym początku tygodnia!
Zaloguj się
 • koja

  Oceniono 5 razy 3

  Warszawka, celebryci, ciuszki, tyłki, biusty......nudne to już jest. Plotek napisz coś ciekawego.

 • cosma

  Oceniono 7 razy 3

  Pierd..................................lę Warszawkę !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 • wykolejony

  Oceniono 3 razy 1

  again?? dajcie se juz siana z nimi, już bardziej mnie obchodzi co robi pan golonko...wait...nie obchodzi :P

 • balamutka5000

  Oceniono 1 raz 1

  haha strasburger :d lol

 • mario3333

  Oceniono 1 raz -1

  Sykut wygląda super

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX