Polscy piłkarze i ich piękne partnerki [FOTO]

Ukochane piłkarzy - fanki są zazdrosne, że to one skradły serca ich idoli, a ich partnerzy...świata poza nimi nie widzą.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

Para poznała się pięć lat temu na obozie. Narzeczona jednego z najlepszych polskich piłkarzy również jest sportowcem. Co więcej, zdobyła tytuł mistrzyni Europy w... karate tradycyjnym!

Anna Stachurska

Anna Stachurska była niedawno gościem programu "Dzień Dobry TVN". Jolanta Pieńkowska zapytała się, czy nie czuje się źle z tym, że osiąga sukcesy w swojej dziedzinie, a i tak wszyscy pytają ją o życiowego partnera.

Nie ma między nami rywalizacji. Ja spełniam swoje marzenia, swoje cele zawodowe, a mocno trzymam kciuki za Roberta - wyznała Anna. - Jesteśmy parą sportowców i uzupełniamy się nawzajem.

Pieńkowska zaskoczyła narzeczoną Lewandowskiego pytaniem o ślub.

Planujemy! Tyle na ten temat powiem - odpowiedziała zakłopotana.

Robert Lewandowski i Anna Stachurska

Para chętnie pokazuje się razem - na konferencjach prasowych, na imprezach...

Wojciech Szczęsny i Sandra Dziwiszek

Wojtek Szczęsny na imprezie Playboya pojawił się ze swoją byłą dziewczyną, Sandrą Dziwiszek. Od dawna mówiło się, że para się rozstała, czyżby znów byli parą? A może wyszli razem jako przyjaciele?

Wojciech Szczęsny z partnerką

Wojciech Szczęsny z partnerką

Wojciech Szczęsny z partnerką

Wojtek Szczęsny z partnerką

Wojtek Szczęsny

Na początku czerwca, na pokazie Roberta Kupisza, Wojtek Szczęsny bawił się w towarzystwie Zofii Ślotały, dziewczyny Borysa Szyca.

Zosia i Szczęsny znają się od jakiegoś czasu. Plotkuje się, że sama postanowiła zdobyć jego numer i to z pozytywnym skutkiem. Wygląda na to, że lubią swoje towarzystwo - mówi źródło serwisu Plotek.pl.

Wojciech Szczęsny, Zofia Ślotała.

Wojciech Szczęsny, Zofia Ślotała

Jakub Błaszczykowski

Jakub Błaszczykowski jest szczęśliwym mężem i ojcem. Jego córeczka Oliwia urodziła się w kwietniu ubiegłego roku.

Jakub Błaszczykowski z żoną Agatą

Małżonkowie powiedzieli sobie sakramentalne "tak" w 2010 roku. Para stroni od imprez, cenią sobie spokojne, rodzinne życie.

Pani Agata wspiera męża, wie, że to na jego głowie, jako na kapitanie drużyny, jest najwięcej, od niego dużo się wymaga, jego krytykuje jako pierwszego. Na dobre słowo żony może liczyć w każdej sytuacji.

żona Kuby Błaszczykowskiego

Przemysław Tytoń

Przemek Tytoń - odkrycie Euro 2012, to także kochający mąż i ojciec. Piłkarz ma kilkumiesięczną córeczkę Maję, która jest jego oczkiem w głowie.

Ukochane kobiety bramkarza odwiedziły go w Warszawie, tuż przed meczem z Grecją. Czy to one naładowały go energią, dzięki którym został bohaterem tego spotkania? Zdjęcia Przemka z rodziną możesz obejrzeć w serwisie Plotek.pl

Przemysław Tytoń

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.