Loża VIPÓW na meczu Polska-Czechy. Kto był we Wrocławiu?

Na stadionie we Wrocławiu pojawiło się wiele znanych osób. W loży VIP naszej drużynie kibicowali politycy, gwiazdy, goście z zagranicy. Kto oglądał zmagania Polski i Czechów i dzielnie zagrzewał do walki naszych?

Niepowodzenie Polaków

Mecz Polska - Czechy był ostatnią nadzieją polskiej drużyny na wyjście z grupy A, a tym samym wejście do ćwierćfinału Mistrzostw Europy 2012. Na początku szyki popsuł deszcz, później niedokładne akcje zawodników, a w drugiej połowie spotkania bramka strzelona naszej drużynie.

Kibice na wrocławskim stadionie, w strefach kibica, przed telewizorami kibicowali Polakom do końca, a nasi piłkarze walczyli do ostatniej minuty. Mimo gorącego dopingu, mecz zakończył się wynikiem 1:0 dla Czechów. Tym samym straciliśmy szansę na awans. Nasi piłkarze nie ukrywali smutku po przegranym spotkaniu.

Prezydent Bronisław Komorowski i Michel Platini

Prezydent Bronisław Komorowski, z szalikiem i dobrym humorem, zasiadł na trybunach. Głowa państwa dzielnie zagrzewała naszych do boju. Niestety, tym razem nie zobaczyliśmy euforii prezydenta po strzelonej przez naszych bramce. A szkoda...

Grzegorz Lato

16.06.2012 Wroclaw Stadion Miejski Mistrzostwa Europy w pilce noznej UEFA EURO Mecz Czechy (czerwoni) - Polska (biali) N/z Grzegorz Lato , Bronislaw Komorowski fot Adrian Slazok/REPORTER

Prezydentowi Bronisławowi Komorowskiemu towarzyszył Grzegorz Lato. Prezydent oraz prezes PZPN wspólnie obejrzeli emocjonujące spotkanie.

Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa

16.06.2012 WROCLAW . PREZYDENCI ALEKSANDER KWASNIEWSKI (L) I LECH WALESA (P) NA TRYBUNACH PODCZAS MECZU POLSKA - CZECHY ( GRUPA A EURO 2012 ). FOT. KUBA ATYS / AGENCJA GAZETA

Meczu nie opuścili również dwaj byli prezydencji - Aleksander Kwaśniewski i Lech Wałęsa, którzy uważnie śledzili zmagania piłkarzy.

Aleksandra Kwaśniewska

Byłemu prezydentowi towarzyszyła córka.

Joanna Mucha

16.06.2012 WROCLAW . MINISTER SPORTU JOANNA MUCHA DOPINGUJE REPREZENTACJE PODCZAS MECZU POLSKA - CZECHY ( GRUPA A EURO 2012 ). FOT. KUBA ATYS / AGENCJA GAZETA

Minister Sportu, Joanna Mucha, z dumnie podniesionym szalikiem, odśpiewała hymn narodowy. Przez całe spotkanie dzielnie kibicowała polskim piłkarzom.

Donald Tusk

Poland's Prime Minister Donald Tusk looks on before the Euro 2012 championships football match between the Czech Republic and Poland on June 16, 2012 at the Municipal Stadium in Wroclaw. AFP PHOTO / JANEK SKARZYNSKI

Premier Donald Tusk na meczu pojawił się z żoną. Donald Tusk jest zapalonym fanem piłki nożnej i od początku dzielnie kibicuje polskiej drużynie. Z uwagą przyglądał się spotkaniu.

Małgorzata Tusk

małgorzata tusk

Nie tylko premier dał się ponieść piłkarskim emocjom. Na mecz z przejęciem patrzyła również jego żona.

Jerzy Buzek

jerzy buzek

Na trybunach nie zabrakło również nieco zmartwionego (a może skupionego) Jerzego Buzka.

Waldemar Pawlak

waldemar pawlak

Waldemar Pawlak zachował spokój i dzielnie trzymał kciuki za naszych. Do samego końca ze skupieniem przyglądał się grze Polaków i Czechów.

Jerzy Engel

16.06.2012 Wroclaw Stadion Miejski Mistrzostwa Europy w pilce noznej UEFA EURO Mecz Czechy (czerwoni) - Polska (biali) N/z Jerzy Engel fot Adrian Slazok/REPORTER

Jerzy Engel obserwował fachowym okiem grę reprezentacji. Chociaż ostateczny wynik nie był zadowalający, humor dopisywał.

Więcej o:
Komentarze (49)
Loża VIPÓW na meczu Polska-Czechy. Kto był we Wrocławiu?
Zaloguj się
 • krzycho22

  Oceniono 35 razy 25

  Połowa tych przygłupów z rządu powinna oglądać ten mecz na zielonej trawce.

 • dor_or

  Oceniono 24 razy 24

  A mnie obchodzą vip'y, bo mam wrażenie, że tylko oni byli na stadionach, co chwila słyszę, a to Zamachowski z synami, a to Pieńkowska, a to Barciś a to Cichopek, a to jej mąż, a to Korzuchowska, a to Michalczewski z żoną, a to Majka Jeżowska itd. itd.
  To już waidomo dlaczego zabrakło biletów dla zwykłych kibiców.

 • ladyzgaga

  Oceniono 27 razy 17

  Ale mnie wku...ał ten Szpakowski czy tam Szaranowicz tymi swoimi nędznymi tekstami typu: "Jest bramka, po czym nagle okazuje się, że nie ma" albo "Czy to jest ten moment, w którym nasi strzelą gola". Nie tylko zmiany powinny być w polskiej kadrze narodowej, ale też w TVP, bo nie można słuchać bełkotu niektórych osób.

 • hanna69

  Oceniono 18 razy 8

  Chociaż nie udało im się wcisnąć tej kulki w ten prostokącik, to i tak Polacy najlepiej grali,

 • adela111

  Oceniono 28 razy 8

  przegrali bo nie chcieli grać dla takich vipów,jakie wipy taka gra i wszyscy na koszt podatnika,biedacy

 • kloceklego

  Oceniono 7 razy 7

  wiadomość w sam raz na 14 lipca na stronę główną. co za tłuki zajmuja się sprawdzaniem co i kiedy idzie na główną

 • decayed

  Oceniono 15 razy 7

  Przynajmniej tych dwoch Panow Prezydentow siadlo kolo siebie. A pamietacie jak w 1995 Walesa chcial podac Kwasniewskiemu noge zamiast reki? Chociaz cywilizacyjnie w Polsce na lepsze idzie, glowa do gory, pomyslcie ile zarobimy na euro, finansowo i prestizowo, zawsze cos..

 • gagula

  Oceniono 22 razy 6

  aj i tak było gites, i jeśli ktoś ma komentować naszych piłkarzy negatywnie, to lepiej żeby zachował to dla siebie, bo dopóki wygrywali to pisaliście np. KOCHAM CIĘ ROBERT ! a teraz tylko wygwizdać potraficie !

 • h2s

  Oceniono 6 razy 6

  Nie siada się obok Grzegorza L. Komorowski będzie kiedyś niszczył te zdjęcia...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX