Komentarze (36)
Dawid Podsiadło ZWYCIĘŻA w X-FACTOR!
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • alsennock

  Oceniono 66 razy -2

  DZIECI Z GIMNAZJUM WYBRAŁY KOLESIA, KTÓRY NIE POTRAFI NAWET POWIEDZIEĆ "DZIĘKUJĘ ZA GŁOSY" C O K O L W I E K. NUDZIARZ, WYSTĘP Z KATIE FATALNY, TRAGEDIA. to ma być faktor "x" ? ŻENADA

 • cosma

  Oceniono 32 razy -4

  Podsiadło , Podsiadło - nie znam i znać - nie będę !!!

 • barca007

  Oceniono 12 razy -6

  Podsiadlo :D jego nazwisko mOwi samo za siebie buahaha xD burak

 • krystyna7

  Oceniono 36 razy -6

  Wygrał najsłabszy z finalistów. Chłopak bez stylu, bez polotu, często fałszujący.Taki podobno był wybór większości...należy się z tym pogodzić. Pozostałym finalistom- Marcinowi i Dziewczynom - życzę powodzenia. Macie talenty, macie szansę na zaistnienie...oby Wam się udało.

 • dziecko.neo

  Oceniono 13 razy -7

  Ja też lubię planszówki, ale wolę pasztetową i ogórki kiszone.
  PS. A jak się "tworzy literaturę", trudne to?

 • nadal_zdziwiona

  Oceniono 25 razy -9

  W takim programie jak X Faktor, gdzie jury ma wpływ na wyniki, powinny być promowane osoby, o których wiadomo, że po programie zrobią karierę. Podsiadło kariery nie zrobi, bo nie ma osobowości i charyzmy potrzebnej do zaistnienia na rynku muzycznym.

  Liczyłam, że do finału wejdzie Ewelina a wygra Marcin, bo ta dwójka ma możliwość zaistnienia. Dla Dawida, ten program, to przygoda bez przyszłości. Szkoda wydanej kasy.

  Zeszłoroczna edycja i wygrana Loski pokazały, że program pomaga w promocji osobowości muzycznych. Tegoroczna edycja pokazała, że promowane są słodkie dzieciaczki. Szkoda.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX