Na niedźwiedzia i delikatnie. Na imprezie i w pracy. Zobacz, jak przytulają się gwiazdy!

Są piękni i znani, oglądamy ich na okładach kolorowych czasopism. Jednak przecież i gwiazdy nie mogą się obejść bez czułości. Zobacz jak nasi celebryci przytulają się do siebie!

Doda i Adam Grycan

 Doda Grycan Adam Marta maz

Doda przyzwyczaiła nas, że to ona decyduje do kogo się przytuli. Jednak na jednej z imprez inicjatywę przejął Adam Grycan. Ten, zaatakował "Królową" falą uścisków. Piosenkarka wyglądała na  wyraźnie zaskoczoną tym przypływem czułości. Jednak zaraz wokalistka poczuła się pewniej. Być może dlatego, że pojawiła się Marta Grycan:)

Doda Rabczewska Dorota, Grycan Marta maz

Anna Mucha i Kasia Cichopek

Cichopek Katarzyna Kasia, Mucha Anna

Ania Mucha i Kasia Cichopek poznały się podczas realizacji serialu "M jak miłość". Na planie pomiędzy aktorkami zawiązała się przyjaźń, która trwa do dziś. Wiadomo, że nic tak nie podtrzymuje więzi, jak kontakt fizyczny. Kasia i Ania zdają się okazywać sobie czułości regularnie. Gwiazdy przytulają się nawet przed obiektywami (a może zwłaszcza przed nimi).

Mucha Anna, Cichopek Katarzyna Kasia

Małgorzata Kożuchowska i Maciej Zień

Zien Maciej, Kozuchowska Malgorzata

Wiele gwiazd marzy o tym, by choć przez chwilę znaleźć się obok Macieja Zienia czy włożyć jedną z jego kreacji. Małgorzata Kożuchowska może mieć to wszystko na co dzień. Aktorka jest oddaną przyjaciółką projektanta. Co zresztą widać po tym, jak się do siebie odnoszą. Oboje nie żałowali sobie uścisków, mimo blasku fleszy.

Zien Maciej, Kozuchowska Malgorzata

Edyta Herbuś i Mariusz Treliński

Herbus Edyta, Trelinski Mariusz

O związku Edyty Herbuś i Trelińskiego długo plotkowano. Prasa nieustannie spekulowała o zbliżającym się końcu burzliwego romansu. Znajomość tych dwojga nie okazała się jednak przelotna. Para związała ze sobą nie tylko swoje życie prywatne, ale i zawodowe. Edyta występuje w przedstawieniu "Latający Holender", reżyserowanym przez Trelińskiego.

Herbus Edyta, Trelinski Mariusz

Ten, mimo presji premiery nie zapomniał o częstym przytulaniu Edyty. Zresztą trudno mu się dziwić, tancerka nawet w turbanie na głowie wygląda uroczo...

Edyta Górniak z synem

Gorniak Edyta syn dziecko

Przez życie Edyty Górniak przewinęło się wielu mężczyzn. Jednak w jej sercu nieustającym numerem jeden jest jej synek Allan. Piosenkarka zawsze podkreślała swoje oddanie dla dziecka. Jednak każda matka wie, że miłość najlepiej okazuje się przez przytulanie. Na jednej z imprez prezentują niecodzienny styl okazywania czułości "na rękach i okrakiem".

Gorniak Edyta syn dziecko

Maja Sablewska i Wojciech Mazolewski

Sablewska Maja, Mazolewski Wojciech

Chociaż Maja Sablewska nie ma ostatnio szczęścia w życiu zawodowym - jej kariera menadżerki zakończyła się fiaskiem - to jednak nie można tego samego powiedzieć o jej życiu uczuciowym. Celebrytka związana jest z przystojnym muzykiem Wojciechem Mazolewskim. Ich uczucie aż bije po oczach. Para podczas imprezy "Okiem Komara" wprost nie mogła się od siebie odkleić, przytulali się prawie przez cały czas.

Sablewska Maja, Mazolewski Wojciech

Agnieszka Włodarczyk i Misiek Koterski

Wlodarczyk Agnieszka, Koterski Michal

Agnieszka Włodarczyk i Misiek Koterski znają się dobrze z planu "Pierwszej  miłości". Jak bardzo aktor ceni sobie względy Agnieszki, starał się pokazać zarzucając ją uściskami. Włodarczyk nie była jednak aż tak wylewna. Koterski upadł więc jej do kolan. Cóż przytulić się do takich zgrabnych nóg to też przyjemność!

Wlodarczyk Agnieszka, Koterski Michal

Karolina Malinowska i Olivier Janiak

Janiak Olivier, Malinowska Karolina

Karolina Malinowska i Olivier Janiak są jedną z najbardziej zgodnych par w polskim show-biznesie. Nigdy nie słychać w mediach o ich małżeńskich problemach czy kryzysach. Sprawiają wrażenie na prawdę zadowolonych z siebie i życia. Prezenterzy mogliby być wzorem dla innych, a przynajmniej tego, jak okazywać sobie czułość w związku z długim stażem. Oliver nie odstępuje swojej żony na krok i ciągle ją przytula!

Janiak Olivier, Malinowska Karolina

Justyna Steczkowska i Maciej Myszkowski

Steczkowska Justyna maz kawa pije

Justyna Steczkowska wraz ze swoim mężem Maciejem Myszkowskim tworzą piękną parę. Od wielu lat możemy obserwować ich na wspólnych imprezach, gdzie nie odstępują siebie na krok. Myszkowski nawet jak nie może czule przytulić żony do piersi, obejmuje  ją także od tyłu i to przy kawie! Pozycja warta podpatrzenia!

Steczkowska Justyna maz kawa pije