Dodę, Anję Rubik, a może Radzimira? Wybierajcie, kogo najchętniej wzięlibyście w ramiona!

'Do serca przytul psa, weź na kolana kota' - tak śpiewał przed laty kabaret 'Elita'. Z czasem jednak zwierzęta mogą się znudzić i ma się ochotę poczuć ciepło ludzkiego ciała. Gdybyście mogli wybrać, którego z polskich celebrytów wzięlibyście w objęcia, to na kogo byście się zdecydowali? My mamy już swoje typy, a jakie jest Wasze zdanie?

Doda

Doda

Doda jest świadoma swoich autów, jej fani także.  Artystka ma wysportowane ciało, które ocieka sexappeal'em. Czy piękne kształty piosenkarki, zapewnią jej prowadzenie w naszej sondzie?

Doda, fot. MW/Digital/Eastnews

Radzimir Dębski Radzimir Dębski kotek.pl

Radzimir Dębski

Piękny Radzimir dopiero od niedawna pojawia się na salonach, jednak od razu zyskał sobie tytuł największego przystojniaka. Męskie rysy i wrażliwa dusza artysty to dla wielu idealny pretekst do przytulania, czy dla Was także?

PHOTO: TRICOLORS/EAST NEWS  WARSZAWA. 14.12.2010  PRZYBYLSKI - WIOSNA LATO 2011 PT. WYSPA  N/Z: DEBSKI RADZIMIR

Anna Mucha

n.z. Anna Mucha. Nagranie programu "Jak oni spiewaja". Warszawa 31-05-09. Marcin Dlawichowski/Forum

Ania Mucha od niedawna spełnia się przede wszystkim w nowej roli - mamy. Aktorka nie odstępuje córeczki na krok. Zabiera ja nawet na plan filmowy. Kiedy tylko może, tuli ją w swoich ramionach. A czy Wy chcielibyście przytulić do siebie seksowną Muszkę?

Mucha Anna

Kuba Wojewódzki Kuba Wojewódzki tvn

Kuba Wojewódzki

Jego cięty język znają chyba wszyscy telewidzowie. Kuba zdobył rozgłos właśnie dzięki elokwencji i wielkiej determinacji. Jego jurorskie popisy w rozmaitych show urzekły niejedną osobę. Dziś odcina kupony od sławy - jeździ sportowymi samochodami i co rusz pojawia się z nowymi młodymi kobietami. Czy Was też showman oczarował swoją inteligencją?

Wojewodzki Kuba

Edyta Herbuś

PHOTO: MICHAL NIWICZ /SE/EAST NEWS  MEKSYK DANCUN HOTEL GRAND OASIS  IMPREZA RADIA ESKA I TVN ODWOLUJEMY ZIME 2008 EDYTA HERBUS SESJA NA PLAZY MORZE KARAIBSKIE STROJ KAPIELOWY  27/02/2008

Śliczna tancerka jest częstym bywalcem stołecznych imprez. Każde jej pojawienie się to prawdziwa uczta dla oczu. Edyta Herbuś ma nieziemska figurę. Swoje pięknie  wyrzeźbione latami ćwiczeń ciało, chętnie eksponuje w seksownych kreacjach. Z pewnością niejeden mężczyzna marzy, żeby móc ją wziąć w ramiona...

Herbus Edyta

Kamil Bednarek. Kamil Bednarek. KAPIF

Kamil Bednarek

Kamil Bednarek jest niekwestionowanym muzycznym czarodziejem. Swoim miękkim głosem potrafi przenieść słuchacza w zupełnie innym świat - do rozgrzanej słońcem ojczyzny Reggae - Jamajki. Cieplej robi się nie tylko kiedy się słucha jego piosenek, lecz także, gdy patrzy się na młodego piosenkarza. Czy chcielibyście się przytulić do Kamila?

Bednarek Kamil

"Wodzianka"

NZ. Dominika Wodzianka Zasiewska  3. urodziny magazynu K Mag, Wa-wa, 12.01.2012,  Fot.: Radoslaw NAWROCKI / FORUM

Wdzięki ponętnej hostessy możemy podziwiać w każdy wtorkowy wieczór, w programie Kuby Wojewódzkiego. Sam prezenter nawet się pewnie nie spodziewał, jaką przysługę oddał dziewczynie. Występy w jego show  zapewniły jej popularność i okładkę w "CKMie". Trudno się dziwić redaktorom tego magazynu dla panów, dobrze wiedzą, że Dominika ma bardzo apetyczne kształty i na pewno znalazłoby się wielu, którzy chcieliby  ją przytulić.

Dominika Wodzianka

Jan Wieczorkowski

Jan Wieczorkowski

Ten przystojny brunet swoją karierę zaczynał w telenoweli "Klan". Dziś nie ma już śladu po nieśmiałym chłopaku. Z ekranów uwodzi nas prawdziwy mężczyzna kipiący testosteronem. Ostatnio mieliśmy go szansę oglądać w serialu "Szpilki na Giewoncie".

Jan Wieczorkowski

Anja Rubik Anja Rubik agencja gazeta

Anja Rubik

Anja Rubik nie przestaje być na szycie listy najlepszych modelek świata. Co chwila publikowane są jej nowe zdjęcia, na których prezentuje swoje imponujące ciało. Wielu krytykuje ją, że jest zdecydowanie zbyt chuda. Jedak nie zależnie od cyfry jaką pokazuje waga, Anja potrafi uwodzić nawet jednym spojrzeniem. Czy Was też oczarowała? Wzięlibyście blond piękność w ramiona?

Model Anja Rubik of Poland arrives at the Metropolitan Museum of Art Costume Institute Benefit celebrating the opening of the "Schiaparelli and Prada: Impossible Conversations" exhibition in New York, May 7, 2012. REUTERS/Lucas Jackson (UNITED STATES - Tags: ENTERTAINMENT FASHION)

Więcej o: