Publiczność dopisała, gwiazdy nie zawiodły. Nasza redakcja subiektywnie o koncercie Top

Podczas tegorocznego festiwalu TOP TRENDY nie zabrakło emocji i dobrej zabawy.

"Czterdziestka Małgośki"

Tak wyglądała scena tuż przed rozpoczęciem koncertu. Zapowiadała się świetna zabawa. I tak właśnie było! Fani festiwalowych gwiazd zjechali się z całej Polski. Były całe rodziny, nawet małe dzieci. Animator w trakcie przerw zadawał publiczności pytania. Uczestnicy koncertu chętnie odpowiadali: skąd przyjechali, na jak długo, gdzie się zatrzymali.

Atmosfera podczas koncertu była bardzo wyluzowana, nikt nie siedział w skupieni. Tłum się bawił, szalał, śpiewał i tańczył.

Rodowicz Maryla

Koncert rozpoczęła królowa polskiej sceny - Maryla Rodowicz. Gwiazda świętowała jubileusz "Czterdziestka Małgośki". Razem z widownią zaśpiewała swoją najsłynniejszą "Małgośkę".

Boska Maryla

Rodowicz Maryla

Nie zabrakło również innych przebojów wokalistki. Rodowicz porwała publiczność piosenkami: "Remedium", "Niech żyje bal" czy "Kolorowe jarmarki". Po świetnym koncercie odebrała z rąk prezydenta Sopotu symboliczne klucze do miasta.

Zwycięzca!

Bednarek Kamil

Kamil Bednarek dzięki występowi w show "Bitwa na głosy" zdobył serca wielu Polaków, szczególnie rozkochał w sobie nastoletnie dziewczyny. Fanki i tym razem go nie zawiodły. Pod sceną, kiedy występował wokalista, działo się!

Kamil Bednarek

Bednarek Kamil

W ostatnim roku płyta Kamila, która nagrał z zespołem Star Guard Muffin "Szanuj" okazała się najlepiej sprzedającym się krążkiem. Dzięki temu Bednarek wygrał Top Trendy.

Wszystko dla fanów!

Bednarek Kamil

Bednarek nie wykonał oczywiście swój największy w hit "Raz dwa w górę ręce". Widzowie bawili się doskonale także przy "Rootsman soul"i "Chcemy tutaj zostać". Redakcję Plotka także udało się młodemu wokaliście porwać.

Podziękowania dla rodziców

Bednarek Kamil

Ze sceny Kamil podziękował rodzicom:

Dziękuję, że pozwoliliście mi pozostać sobą.

Drugie miejsce dla Zakopower!

Karpiel Bulecka Sebastian

Drugie miejsce zajął zespół Zakopower. Ich wielki przebój "Boso" rozbujał całą publiczność. Nie mogło być inaczej! Charyzmatyczny wokalista - Sebastian Karpiel-Bułecka porwał wszystkich do śpiewu i tańca. Wokalista, w imieniu zespołu, podziękował publiczności, bez której, jak podkreślił, nie byłoby tego koncertu.

Anna Maria Jopek

Jopek Anna Maria

Trzecie miejsce - Anna Maria Jopek za płytę "Lustra". Cieszy nas to bardzo, bo udowadnia, że nie trzeba biegać po imprezkach i lasnować się na wszystkie sposoby, żeby zdobyć fanów. Gratulujemy artystce świetnego wizerunku!

Wzruszony Soyka

Soyka Stanislaw Sojka

To był pierwszy koncert na Top Trendach artysty. Stanisław Soyka dziękował. Był autentycznie wzruszony. I zaraził tym publiczność.  Piękne piosenki Agnieszki Osieckiej - "Upływa szybko życie" i "Tango Warszawa" - w jego wykonaniu dosłownie wyciskały łzy.

Owacje dla Sylwii Grzeszczak

Grzeszczak Sylwia

Sylwia Grzeszczak, która zajęła szóste miejsce. Nagrodę wręczył jej Łozo. I rozbawił publiczność swoja anegdotą.

Spotkałem 3 lata temu na jakiejś imprezie skromną, chudziutką dziewczynę. Zapytała mnie, kto nagrywa płyty. I czy mógłbym jej jakoś poradzić, z jaka firmą powinna pracować. Teraz w zasadzie ja powinienem poprosić  o radę ją, jak osiągnąć taki sukces.

Grzeszczak, pomimo problemów z głosem, zaśpiewała trzy swoje hity: "Karuzela", "Sen o przyszłości" i "Małe rzeczy". Sopocka publiczność była zachwycona. Plotek.pl także.

Maleńczuk razy dwa!

Malenczuk Maciej

Maciej Maleńczuk na scenie pojawił się aż dwukrotnie. Artysta zajął 8. miejsce za płytę "Wysocki Maleńczuka", którą nagrał z zespołem Psychodancing. 7. miejsce przypadło mu natomiast za projekt Yugopolis 2. Wokalista wykonał "Ostatnią nockę". Co istotne, towarzyszyła mu sopocka publiczność.

Nina Terentiew

Terentiew Nina

Nad wszystkim czuwała Nina Terentiew - dyrektor programowa Polsatu.

Nina Terentiew

nina terentiew

Wszystko wskazuje na to, że dyrektor Polsatu bawiła się doskonale. Nie ma się czemu dziwić. Tegoroczna impreza była naprawdę udana.

Goście specjalny

Enej

Specjalnymi gośćmi koncertu byli zwycięzcy ostatniej i poprzedniej edycji programu "Must be the music". Odpowiednio zespół Lemon i zespól Enej.

Gospodyni

Sykut Paulina

Tegoroczny festiwal prowadzili Maciek Rock i Paulina Sykut. Trzeba przyznać, że gospodyni imprezy prezentowała się naprawdę zjawiskowo. Paulina miała na sobie sukienkę z kolekcji Macieja Zienia. Zachwyciła nas nie tylko uroczym wyglądem, ale także uważamy, że świetnie sprawdziła się w swojej roli.

Show!

Gaweda Dominika, Blue Cafe

Dominika Gawęda wokalistka zespołu Blue Cafe słynie z szokujących kreacji. Tym razem postanowiła dodać nieco więcej do wizerunku niegrzecznej dziewczynki. I... zaskoczyła publiczność!

Gawęda lata nad sceną!

Gaweda Dominika blue cafe

Latała nad sceną! Musimy zaznaczyć, że na żywo lin nie było prawie widać.

Wieczór Bajmu!

Kozidrak Beata Bajm

Druga część koncertu była frajdą dla fanów Bajmu! Zespół świętował jubileusz 35-lecia istnienia. Był tort, odśpiewane przez publiczność "Sto lat" i wzruszenie. Beata Kozidrak wykonała na dobry początek "Białą armię". Bajm otrzymał tego wieczora Bursztynowego Słowika, statuetkę Sopot TOPtrendy Festiwal 2012 oraz Złotą płytę za album "Blondynka". Ten wieczór należał do nich!

Więcej o: