Polskie gwiazdy pokazują kształtne POŚLADKI!

Gwiazdy pokazują pośladki.

Doda

Doda Rabczewska Dorota

Doda słynie ze swoich skąpych strojów. Piosenkarka uwielbia swoje ciało i chętnie się nim chwali. Wiele osób twierdzi, że gwiazda jest właścicielką najładniejszej pupy w polskim show-biznesie. Też tak uważacie?

Tatiana Okupnik

 Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik na scenie jest prawdziwym wulkanem energii i seksu. Piosenkarka stawia na swobodę i bardzo kobiece stroje. W krótkich szortach wygląda znakomicie. Trzeba przyznać, że ma czym się pochwalić.

Weronika Marczuk

Kliment Jan, Marczuk Weronika

Weronika Marczuk, podczas występu w "Tańcu z gwiazdami", zaświeciła pupą i cielistymi majtkami. Jej partner, Jan Kliment, z pewnością był zachwycony. Co sądzicie o pośladkach Weroniki? Ma się czym pochwalić?

Doda

Doda nie byłaby sobą, gdyby wyglądała skromnie. Wokalistka kusi kształtami nie tylko na scenie. Na premierze filmu "Kac Wawa" postanowiła pokazać pupę. Nie przeszkodziła nawet obecność rodziców. Grunt to swoboda?

Kasia Cichopek

28.10.2008 Lodz W Teatrze Wielkim odbyl sie koncert zespolu Ich Troje zatytuowany " Zawsze naprzod, nigdy wstecz - 13 powodow". Wystapili rowniez goscie Boney M., UK Legends, Kasia Cichopek i Marcin Hakiel, Zora   Koroliov  oraz Monika Jarosinska  Nz: Wystep Katarzyny Cichopek i Marcin Hakiel  MICHAL TULINSKI/FORUM

Aktorka, w tanecznym szale, nie zwracała na nic uwagi. Podczas tańca eksponowała swoje ładne nogi i pośladki. Jej partner z pewnością był zachwycony. A wy?

Paulina Sykut

Sykut Paulina

Paulina Sykut, prowadząca muzyczne show "Must be the music", nie wstydzi się swoich kształtów. Podczas ostatniego półfinału Sykut pokazała więcej niż zazwyczaj. piękna prezenterka wystąpiła w seksownej stylizacji, a jej krótkie białe szorty odsłoniły naprawdę dużo.

Natasza Urbańska

Natasza Urbańska również pokazała nieco więcej niż zazwyczaj. Tancerka i aktorka może pochwalić się zgrabnym, wysportowanym ciałem, a i pupę ma niczego sobie. Podczas jednego z odcinków muzycznego show "Bitwa na głosy" gwiazda zaprezentowała się w kuszącym stroju. Podoba wam się?

Natasza Urbańska

Los Angeles (USA), 15.08.2011 r. Natasza Urbanska wystapila przed polonijna publicznoscia w klubie Dragonfly w LA, zaskoczyla wszystkich swoim seksownym tancem. FOTEX/FORUM

A to zdjęcie z jednego z najgłośniejszych występów Nataszy. Koncert w Los Angeles na pewno zapamiętamy na długo.

Paulla

Ignasiak Paula Paulla Paulina

Głos Paulli często porównywano do głosu Edyty Górniak. Trzeba jednak przyznać, że Paulla ma nieco inny styl sceniczny niż Edyta. Lubi kuse stroje. Podobają wam się pośladki wokalistki?

Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek, Marcin Hakiel

Podczas występów w "Tańcu z gwiazdami" Kasia Cichopek zachwyciła wszystkich swoimi zdolnościami. Aktorka kusiła również ciekawymi strojami.

Agnieszka Włodraczyk

Agnieszka Włodarczyk

Agnieszka Włodarczyk na pokazie Dawida Wolińskiego zaprezentowała się w dość ciekawej kreacji. "Mała czarna" to nie była.

Doda

Doda Rabczewska Dorota

Nawet jeśli Doda postanowi nie chwalić się swoim doskonałym biustem, z pewnością odkryje inną część ciała. Jak wam się podoba pupa Dody?

Ramona Rey

Rey Ramona

Ramona Rey na scenie jest wulkanem energii. Trzeba przyznać, że nie brakuje jej również seksapilu. Podczas jednego z koncertów wystąpiła w dość odważnej stylizacji i pokazała zgrabne pośladki. Sądzicie, że piosenkarka ma się czym pochwalić?

Natalia Lesz

  Natalia Lesz ?ukasz Czarnecki

Natalia Lesz udowodniła w "Tańcu z gwiazdami", że jest dobrą tancerką. Filigranowa piosenkarka może pochwalić się doskonałą figurą. Podczas jednego z odcinków mogliśmy podziwiać ją w prześwitującej sukience.

Joanna Jabłczyńska

 Joanna Jab?czy?ska

Podczas jednego z odcinków "Jak oni śpiewają" Joanna Jabłczyńska wystąpiła w ciekawej stylizacji, która odkrywała pewne części ciała aktorki. Podoba wam się?

Anna Mucha

Mucha Anna, Maserak Rafal

Świeżo upieczona mama wystąpiła jakiś czas temu w tanecznym show, które zresztą wygrała. Jak wiemy, Anna Mucha chętnie pokazuje się w krótkich szortach. Taka stylizacja nie była więc dla niej nowością.

Joanna Liszowska

 Joanna Liszowska, Robert Kochanek

Joanna Liszowska, jedna z jurorek "Got to dance", również odsłoniła pośladki. Co o nich sądzicie?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.