Atak BIUSTÓW na pokazie Zienia! Te gwiazdy mają czym oddychać!

Wielkie dekolty celebrytek.

Miejsce 5: Katarzyna Niezgoda

Niezgoda Katarzyna

Katarzynie Niezgodzie dieta wyraźnie służy. Szefowa marki Deni Kler bardzo schudła! Nie zmienia to faktu, że narzeczona Tomasza Kammela nadal może pochwalić się imponującym biustem. Na pokazie Macieja Zienia zaprezentowała się z małym wycięciem. Mimo to, trudno było nie zauważyć jej ponętnego biustu.

Niezgoda Katarzyna

Czytaj też Plotka na iPhone'ie i telefonach z Androidem!

Miejsce 4: Kasia Cichopek

Katarzyna Cichopek

Katarzyna Cichopek ostatnio zrezygnowała z wyzywających dekoltów. Na imprezie w warszawskim hotelu Hilton pojawiła się we wzorzystej różowo- białej kreacji, utrzymującej się tylko na biuście. A trzeba przyznać, że sukienka miała się na czym utrzymać. Aktorka znana z serialu "M jak miłość" nie odsłaniając wiele, pokazała dosyć dużo. To się nazywa sztuka!

Cichopek Katarzyna Kasia

Miejsce 3: Karolina Szostak

Szostak Karolina

O biuście Karoliny Szostak było ostatnio bardzo głośno, za sprawą fotomontażu, który pojawił się w internecie. Przedstawia on prezenterkę komentującą wydarzenia sportowe z dość ostentacyjnie zaprezentowanym biustem. Szostak była zbulwersowana żartem. Nie przeszkadza jej to jednak w eksponowaniu piersi na oficjalnych imprezach. Na pokazie Macieja Zienia pojawiła się w grzecznym sweterku z prześwitującą bluzeczką. Prezenterka napraaaaawdę ma czym oddychać!

Karolina Szostak, Katarzyna Niezgoda

Miejsce 2: Anna Samusionek

Samusionek Anna

Anna Samusionek na pokazie kolekcji "Kaleidoscope" zszokowała wszystkich swoim KONKRETNIE wyeksponowanym dekoltem. Aktorka na imprezie pojawiła się w złotej cekinowej sukni z prześwitującą siateczką, która podkreśliła jej kształtne piersi. Samusionek najwyraźniej jest dumna z tej części swojego ciała. Świetnie czuła się pozując fotoreporterom, którzy ochoczo uwieczniali jej imponujący biust. Uśmiechom nie było końca.

Anna Samusionek

Samusionek Anna

Miejsce 1: Kasia Nova

Kasia Nova

Niekwestionowaną zwyciężczynią z naszym rankingu jest oczywiście Kasia Nova. Celebrytka na imprezie pojawiła się w długiej kreacji eksponującej biust. Momentami dosłownie eksponowała swoje piersi! Niesforna sukienka powiewała, wplątywała się w schody ruchome prowadzące do sali, w której odbywał się pokaz. Nova najwyraźniej była w swoim żywiole. Pokazywanie piersi wychodzi jej całkiem nieźle. Plotek.pl gratuluje wybranej w naszym rankingu i życzy dalszych sukcesów w rozbieranej karierze.

Nova Kasia Katarzyna

kasia nova

Nova Kasia Katarzyna