DODA kipi seksem. Tak wróciła na scenę!

Królowa jest tylko jedna. Po dłuższej nieobecności na scenie wróciła i to w jakim stylu!

Charytatywny początek trasy koncertowej

Doda Rabczewska Dorota

Doda na dobre wróciła do pracy. Po urlopie, który gwiazda spędziła w towarzystwie Błażeja Szychowskiego w Stanach Zjednoczonych, artystka rozpoczęła nową trasę koncertową. Wczoraj wieczorem zaśpiewała dla warszawskiej publiczności. Doda była gwiazdą koncertu charytatywnego "Help Roll", z którego dochód zostanie przeznaczony na leczenie chorego na nowotwór młodego mężczyzny.

doda

Gorączka przygotowań

Doda Rabczewska Dorota

W rozmowie z Plotek.pl Doda przyznała, że szykuje dla swoich fanów mnóstwo niespodzianek.

Część utworów zabrzmi zupełnie inaczej, będzie też nowe intro. Będą nowe kostiumy dla mnie i dla tancerzy - zdradziła gwiazda.

Na swoim oficjalnym profilu na Facebooku Rabczewska, jeszcze kilka godzin przed występem, zamieszczała ciekawostki z backstage'u.

doda

doda

Przytyła?

Doda Rabczewska Dorota

I zaczęło się! Rabczewska wie, jak rozgrzać publiczność. Artystka zaśpiewała swoje największe przeboje i kusząco wiła się na scenie. Obcisły gorset i ultrakrótkie szorty wyeksponowały ponętne kształty wokalistki. Ostatnio Doda była gościem programu "Szymon Majewski na żywo". W rozmowie z showmanem przyznała, że w święta nie odmawiała sobie kalorycznych posiłków i w związku z tym nieco przytyła. Czy rzeczywiście widać po niej parę nadprogramowych kilogramów?

Doda Rabczewska Dorota

Doda Rabczewska Dorota

Naszym zdaniem jej pupa nadal wygląda rewelacyjnie :)

Doda Rabczewska Dorota

Doda Rabczewska Dorota

Biust też!

Doda Rabczewska Dorota

Co za buty!

Doda Rabczewska Dorota

Doda ze swoimi 169 centymetrami wzrostu nie należy do niskich kobiet. Gwiazda mimo to uwielbia buty na niebotycznie wysokich obcasach. Na warszawski koncert założyła kolczaste koturny, w których wcześniej pojawiła się już w programie Majewskiego. Udało nam się ustalić, że te oryginalne pantofelki pochodzą z kolekcji Jeffrey Campbell i kosztują ok. 420 dolarów! Jesteśmy pełni podziwu dla Dody - wydaje nam się, że chodzenie w takim obuwiu do najprostszych nie należy!

doda

Teraz Doda wyrusza na podbój reszty Polski. Po udanym koncercie w Warszawie jesteśmy przekonani, że fani artystki nie będą rozczarowani!

Więcej o: