Kim jest Karolina Szostak, właścicielka najpiękniejszych PIERSI Polsatu? [FOTO]

Popularny filmik był mistyfikacją, ale sportowa prezenterka Polsatu naprawdę ma się czym pochwalić.
Karolina Szostak Karolina Szostak fot. Youtube.com

Seksowny fotomontaż

Kilka dni temu w polskim Internecie zawrzało. Wszystko za sprawą prezenterki Polsatu, Karoliny Szostak. Nagranie, na którym kobieta przedstawia informacje na temat Sławomira Peszki, obejrzały miliony. Dlaczego? Wszyscy chcieli zobaczyć odważną kreację pani Karoliny, a zwłaszcza jej głęboki dekolt, odsłaniający wspaniałe piersi.

Filmik okazał się jednak sfabrykowany. Jego autor nałożył na siebie dwie warstwy obrazu, z których jedna była oryginalnym materiałem Polsatu. Mistyfikacja nie była doskonała, jednak przez długi czas nikt nie zwrócił uwagi na jej niedoskonałości.

Karolina Szostak Karolina Szostak fot. Polsat

Duże dekolty

Pewnie dlatego, że Karolina Szostak jest znana ze swojego dużego biustu. Chociaż nie pokazuje go na antenie (a jeśli już, to dyskretnie), na imprezy przychodzi często w mocno odsłoniętych z przodu sukienkach.

Szostak Karolina

Karolina Szostak Karolina Szostak fot. Polsat

Dziennikarka i modelka

Pani Karolina pracuje w sportowej redakcji Polsatu od wielu lat i zdążyła zyskać sobie spore grono fanów, którzy na forach internetowych wymieniają się fotkami prezenterki.

Karolina Szostak

Najczęściej dziennikarka pojawia się na imprezach branżowych związanych ze swoją pracą. Wzięła jednak udział także w pokazie kolekcji "Cztery pory kamienia" zaprojektowanej przez Kamilę Zielińską. Piękna prezenterka była jedną z modelek podczas pokazu, który odbył się w listopadzie 2010 roku.

Karolina Szostak. Karolina Szostak. fot. Polsat

Impreza

Na afterparty po pokazie pani Karolina pokazała, że nie brakuje jej luzu i lubi dobrą zabawę. W towarzystwie serialowej aktorki Magdaleny Buczkowskiej piła szampana prosto z butelki.

Karolina Szostak

Karolina Szostak Karolina Szostak fot. Polsat

Najpiękniejszy biust w TV?

Myślicie, że któraś z prezenterek mogłaby powalczyć z Karoliną Szostak o tytuł posiadaczki najpiękniejszego biustu w polskiej telewizji? Może powinny zainteresować się nią magazyny dla mężczyzn... Fani byliby wniebowzięci.

Karolina Szostak

Karolina Szostak Karolina Szostak fot. kapif

Popularność

Popularność filmiku z jej udziałem na pewno przełoży się na oglądalność prowadzonych przez nią programów sportowych. Wypada mieć nadzieję, że Karolina Szostak nie obrazi się na autora przeróbki i nie przestanie zachwycać swoimi ponętnymi kształtami.

 Karolina Szostak

Karolina Szostak Karolina Szostak fot. Polsat

Dawno temu...

Karolina Szostak pracuje w Polsacie od wczesnych lat .90. Mimo że na początku ekranowej kariery wyglądała nieco inaczej, już wtedy musiała rozpalać zmysły widzów wiadomości sportowych.

Karolina Szostak