Wojna na stylizacje w "Bitwie na głosy"!

Wizerunek jest najważniejszy?

Alicja Węgorzewska

Alicja Węgrowska

Styliści "Bitwy na głosy" dwoją się i troją, by gwiazdy wyglądały atrakcyjnie. Tylko czy aby na pewno starają się przy tym pomóc gwiazdom? Alicja Węgorzewska jest chyba najczęściej negatywnie ocenianą gwiazdą biorącą udział w programie. Trudno się dziwić. Utalentowana śpiewaczka za każdym razem zaskakuje dziwnymi kreacjami. Tym razem, o ile sukienka, którą miała na sobie gwiazda, była odpowiednio dobrana, to niestety dodatki już nie. Wielka czapka ze wstążkami miała nadawać ludowego charakteru. A wyszło po prostu śmiesznie.

Ryszard Rynkowski

Ryszard Rynkowski

To, co znaleźli dla Ryszarda Rynkowskiego styliści, jest przerażające. Rozumiemy konwencję, jednak nawet na scenie taka kreacja jest nie do zniesienia. Rozszerzane spodnie ze świecącymi elementami, wzorzysta koszula i ten nieszczęsny łańcuch... Nie wspominając o butach. Brrrr!

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska

Monika Kuszyńska, mimo że odpadła z ostatniego programu, była niekwestionowaną zwyciężczynią, jeśli chodzi o stylizację. Bardzo ciekawa kreacja z rockowym pazurem świetnie prezentowała się w zestawieniu z jej ciekawą urodą! Kuszyńska to kwintesencja talentu i kobiecości!

MEZO

mezo

Tym razem Mezo prezentował się naprawdę w porządku. Modna kraciasta koszula, zestawiona z jeansami i ciężkimi butami wyglądały dobrze. Niebieska muszka dodała zabawnego charakteru tej stylizacji. Równie dobrze Mezo mógłby tak wyjść na ulicę.

Agnieszka Szulim

Szulim Agnieszka

O ile poprzedni odcinek "Bitwy na głosy" obfitował w źle dobrane kreacje, czego ofiarą była także Agnieszka Szulim, to w tym styliści postarali się. Prezenterka we wzorzystej kreacji wyglądała pięknie. Świetnie zostały również dobrane złote dodatki i delikatny kobiecy make-up! Stylizacja zdecydowanie była ciepłym wiosennym powiewem w te chłodne świąteczne dni. Super!

Zbigniew Zamachowski

zbigniew zamachowski

Mimo wielu problemów prywatnych, aktor zdaje się nie pokazywać swoich zmartwień w mediach. W ostatnim odcinku "Bitwy na głosy", Zbigniew Zamachowski wyglądał wyjątkowo dobrze. Klasyczna biała koszula i proste ciemne jeansy, zostały przełamane marynarką z błyszczącymi lampasami i odpowiednio dobranymi butami. Elegancko i z klasą!

Więcej o: