Richardson wspiera Zamachowskiego, a Zborowski pokazał piękną córkę, czyli kto i gdzie się bawił

Premiera w Teatrze Polonia i jubileuszowy spektakl Trójki w Teatrze Syrena.

Wiktor Zborowski z żoną i seksowną córką

Zborowski Wiktor, Winiarska Maria, Zborowska Zofia

Na premierze sztuki "Pod Mocnym Aniołem" w Teatrze Polonia pojawiła się cała aktorska rodzina. Zofia Zborowska, jako debiutująca aktorka, zebrała bardzo pozytywne opinie. Nas urzekła nie tylko grą w sztuce, ale również urokiem osobistym. Seksowna córka Wiktora Zborowskiego i Marii Winiarskiej wyglądała naprawdę świetnie!

Zborowska Zofia

Magda Zawadzka z synem

Zawadzka Dorota, syn Holoubek Jan

Magda Zawadzka stara się nie opuszczać żadnej premiery teatralnej. Na sztukę w Teatrze Polonia wybrała się z kochającym synem, Janem.

Richardson wspierająca Zamachowskiego

Richardson Monika

Na premierze sztuki "Pod Mocnym Aniołem" pojawiła się także Monika Richardson. Jedną z głównych ról w sztuce odgrywał bowiem jej partner, Zbigniew Zamachowski, którego stara się wspierać w każdej sytuacji. Wprawdzie para nie pozowała razem do zdjęć, ale byli kilkakrotnie przyłapani na wspólnej rozmowie.

Richardson Monika, Zamachowski Zbigniew

Ola Kisio z partnerem

Kisio Aleksandra Ola partner

29-letnia Aleksandra Kisio na premierze pojawiła się z partnerem. Aktorka jak zwykle zaimponowała rewelacyjnym wyglądem.

Mateusz Damięcki przebrany za kobietę

Damiecki Mateusz

Mateusz Damięcki był gwiazdą urodzinowego spektaklu radiowej Trójki w Teatrze Syrena. Skupił na sobie uwagę wszystkich, ze względu na specyficzną, KOBIECĄ stylizację. Na szczęście to tylko przebranie na potrzeby roli, w którą się wcielał. Gratulujemy dystansu!

Seksbomba Kasia Figura

Figura Katarzyna Kasia

Na imprezie w Teatrze Syrena pojawiła się również seksowna Katarzyna Figura. Ikona seksu lat 80. i 90. nadal nieźle się prezentuje i skupia na sobie uwagę męskiej części publiczności. Ależ ona ma nogi! Wspaniałe.

Szalony Mietek Szcześniak

Szczesniak Mieczyslaw

W Teatrze Syrena pojawił się również dawno niewidziany Mietek Szcześniak. Aktor wyraźnie schudł. Poza błyszczącymi butami uwagę zwraca doczepiony wąs i zabawna mina. Kto jak kto, ale wokalista musi mieć do siebie baaardzo duży dystans.

Jan Englert i kwitnąca Beata Ścibakówna

Scibakowna Beata, Englert Jan

Jan Englert pojawił się w Teatrze Syrena w towarzystwie swojej świetnie wyglądającej żony. Beata Ścibakówna bardzo o siebie dba, a efekty z dumą prezentuje na czerwonych dywanach. Błękitna kreacja niewątpliwie dodała koloru w kuluarach, a piękny uśmiech aktorki jest zniewalający.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.