Tańce oraz opowieści o seksie i jedzeniu... czyli Grycanki u Wojewódzkiego!

Popularne bywalczynie salonów pojawiły się w programie Kuby Wojewódzkiego. Pewne siebie panie zdradziły kilka sekretów ze swojego życia. Wojewódzki kilkakrotnie bronił Grycanek w kolorowej prasie, nie godząc się z krytyką, jaka je dotyka. Dostało się Karolinie Korwin-Piotrowskiej i Michałowi Pirógowi. Wojewódzki postanowił chyba pokazać oficjalnie, że stoi za paniami Grycan murem.
grycan grycan tv

Pewne siebie Grycanki!

Wojewódzki wypowiadał się na temat krytyki pań:

W minionym tygodniu Michał Piróg stwierdził, iż "Bogata Godzilla atakuje, promując otyłość". Następnie Karolina Korwin-Piotrowska oznajmiła, że zamożna familia G. "ma cukiernię i megaparcie na szkło". Gratulujemy ambasadorom tolerancji. Zawsze uważałem, że bieda to stan umysłu.

Po obejrzeniu programu możemy powiedzieć, że Kuba zazdrości tej rodzinie, ale nie tego, czego zazdroszczą jej wszyscy! To zazdrość połączona z podziwem. Marta, Weronika i Wiktoria nie mają kompleksów, akceptują siebie i wierzą, że mogą wiele osiągnąć.

One media wzięły szturmem, a popularnie się mówi na nie Grycanki - tak przywitał i zareklamował swoich gości tvn-owski showman.

Trzy panie pewnym krokiem weszły do studia i odpowiadały na pytania. Grycanki nie boją się niczego.

Grycan. Grycan. screen TVN

Prowokacja się nie powiodła!

Showman chciał prowokować:

Wasi znajomi, szczerzy i oddani wam, mówią: Oni żrą najlepiej w mieście.

Nic z tego. Wszystkie panie śmiały się z zaczepek i udowodniły tym samym, że mają do siebie ogromny dystans. Czy mają do siebie aż tak wielki dystans? Jedno jest pewne - nie można odmówić im odwagi i pewności siebie.

Jedzenie - to temat przewodni rozmowy.

Jemy dużo - powiedziała niby pewnie Marta Grycan. Osoby, które wiecznie są na diecie, są nieszczęśliwe, bo nie celebrują dnia codziennego - wyraźnie broniła się Grycan.

Jej córka - Weronika - dodała:

Kocham jeść. Nie mam z tym problemu. Wręcz przeciwnie. Kocham to celebrować. Jedzenie to przyjemność, a nie kara.
Spowiadasz się - drążył Wojewódzki?
Nie, a dlaczego miałabym się spowiadać. Tak jak byś się spowiadał: Było mi dobrze.

Odważna wypowiedź zaimponowała prowadzącemu. Bystra i odważna Weronika odpowiadała na zaczepki, pochwaliła się, że mówi biegle w kilku językach, jest tolerancyjna i spotyka się z wieloma obcokrajowcami.

Zawsze byłam gruba, zawsze byłam inna - nie bała się powiedzieć tego w programie 19-latka!

Weronika również zatańczyła!

Grycan Grycan screen TVN

Niestosowne pytanie?

Co jest lepsze, jedzenie czy seks? Wchodzisz do sypialni, leży udziec i goły muskularny mężczyzna. Co bierzesz pierwsze? - Wojewódzki do nastoletnich dziewczyn.

Wszystkie odpowiedziały zgodnie i nie miały problemu z pytaniem.

Seks jest! Jest, jest, jest! - krzyknęły.
Wszyscy tak mówią! - dodała ich mama.

Wiktoria nawet jest w stanie - jak sama zaznaczyła - skonsumować jednocześnie udziec i faceta...

Sądzicie, że to pytanie było nie na miejscu? Z drugiej strony, panie były chyba przygotowane na takie pytania, bo Wojewódzki nie oszczędza w swoich programach nikogo.

Marta Grycan z rodziną. Marta Grycan z rodziną. KAPIF

Własny program o jedzeniu!?

Chciałabym mieć program swój. O jedzeniu - zwierzyła się Marta Grycan.

Grycan zaznaczyła, że musi być barwną osobowością, skoro media się nią interesują. Jej program jest marzeniem. Wszystkie trzy panie przyznały, że salony są ich żywiołem i mają "parcie na szkło":

Mamy parcie na szkło!
Nie ma mediów, żeby o was nie pisali od miesięcy - ciągnął dalej temat Wojewódzki.
Ale Kuba, czy to jest nasza wina? Czy to my piszemy? To oni piszą! To oni mają parcie, żeby o nas pisać. Czy my się im podobamy, czy nie podobamy - Weronika pokazała swoją pewność siebie.
Ale kto pierwszy wyszedł? - Kuba nie odpuszczał.
My jesteśmy inne. Myślę, że ktoś nas odkrył, ktoś nas po drodze zauważył. My jesteśmy nowe, inne, wyróżniamy się - odpowiedziała Marta Grycan.

Rozmowa idealnie oddaje nastawienie Grycanek - pewne siebie kobiety z pewnością nie dadzą się wpędzić w kompleksy. Co sądzicie o ich wypowiedziach?