Seksowna Cielecka w samej halce w teatrze. Co za piersi!

Piękna aktorka skończyła niedawno 40 lat. Figury i seksapilu mogłaby jej jednak pozazdrościć niejedna 20-latka. W nowym spektaklu "Kobieta z zapałkami" Cielecka pokazuje swoje wdzięki. Jest na co popatrzeć!
Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. Kapif

Roznegliżowana aktorka

Magdalena Cielecka przygotowuje się do kolejnej roli w Teatrze Narodowym. Trzeba przyznać, że przyjemnie jest popatrzeć na próby spektaklu. Aktorka występuje w kusym stroju, dzięki czemu możemy podziwiać jej piękne ciało.

 Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. Kapif

Pokazało ramiona i nie tylko...

Cielecka nie boi się pokazywać swojego ciała. W filmowej adaptacji "Samotności w sieci" aktorka wystąpiła w odważnych, rozbieranych scenach. A w teatrze czaruje publiczność, ubrana jedynie w zwiewną halkę, przez którą prześwitują jej piersi.

magdalena cielecka

 Magdalena Cielecka

Magdalena Cielecka. Magdalena Cielecka. Kapif

Premiera już w sobotę

W spektaklu dedykowanym zmarłej przed dwoma laty Gabrieli Kownackiej, Cielecka gra główną rolę. Na scenie partnerują jej Karol Pocheć i Jacek Różański. Gwiazda o swojej bohaterce mówi:

Kobieta, choć jest osobą dorosłą, wciąż jest niedojrzała, mentalnie jest dziewczynką, małym dzieckiem.

Te słowa publiczność będzie mogła zweryfikować już w najbliższą sobotę, czyli w dniu premiery sztuki. A na razie nie pozostaje nam nic innego, jak podziwiać seksowne kształty aktorki.

 Magdalena Cielecka

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.