Graficy CKM są MISTRZAMI ŚWIATA w retuszu nagich lasek. 10 dowodów

Nikt nie zmienia się tak, jak kobiety na okładce tego magazynu dla panów. Zobaczcie 10 zdjęć, które świetnie pokazują, jakimi "geniuszami" Photoshopa są graficy CKM! I głosujcie, którą dziewczynę graficy potraktowali najgorzej!
Doda. Doda. CKM

Doda

Doda pojawiła się na okładce CKM kilka razy. To znaczy - chyba Doda, bo ręki nie damy sobie uciąć... Graficy pisma są po prostu niesamowici, nie uważacie?

Doda Rabczewska Dorota

Sasha Strunin. Sasha Strunin. CKM

Sasha Strunin

To jest po prostu niesamowite. Kilka ruchów kursorem myszki i graficy-czarodzieje stworzyli sztuczną kobietę. Bo tak z pewnością nie wygląda prawdziwa Sasha Strunin. I po co to?

Sasha Strunin, ckm, gwiazdy nagoAnia InPost. Ania InPost. CKM

Ania

A oto najnowsze "dzieło" magików z CKM. Na kwietniowej okładce Ania, znana z reklam firmy InPost. Jest wirtualnym doradcą klienta. Czy Wam też się wydaje, że patrzycie na dwie różne osoby?

Ania InPost, ckm, gwiazdy nago

Dominika Wodzianka. Dominika Wodzianka. CKM

Dominika Wodzianka

Byliśmy przerażeni patrząc na ten numer CKM. Dominika Wodzianka jako sztuczna lalka? Czemu nie! Dla grafików CKM nie ma rzeczy niemożliwych.

Dominika Wodzianka, Zasiewska

Ewa Sonnet. Ewa Sonnet. CKM

Ewa Sonnet

Ach, ci graficy! Znowu się z nami droczą - ponownie musimy zgadywać, kto jest na okładce. Jakaś komiksowa postać czy Ewa Sonnet? Hmm, musimy dłużej pomyśleć...

N.z Ewa Sonnet - modelka. Gala 10 lat magazynu CKM. 07.07.2008 fot. Krzysztof Jarosz/Forum

Paula Marciniak. Paula Marciniak. CKM

Paula Marciniak

Konkurentka Ewy Sonnet do miana posiadaczki najpiękniejszego i największego naturalnego biustu w Polsce także została "upiększona" przez grafików. Ładna młoda dziewczyna wygląda na okładce jak gwiazdka filmów dla dorosłych.

Marciniak Paula Paulina

Agnieszka Orzechowska. Agnieszka Orzechowska. CKM

Agnieszka Orzechowska

Zastanawiamy się cóż to za nienaturalna postać spogląda na nas z tej okładki. Graficy zawsze zaskoczą nas czymś oryginalnym.

Orzechowska Agnieszka

Mandaryna

Wygładzona twarz, ostrzejsze rysy twarzy. Kim jest kobieta na okładce?

Mandaryna,marta wiśniewska

Doda. Doda. CKM

Doda

I znowu CHYBA Doda, przynajmniej tak wynika z podpisu na okładce. Nie mogliśmy się powstrzymać. To zdjęcie oddaje więcej niż tysiąc słów :)

n/z Doda Dorota Rabczewska    Nagranie programu Telewizji Polskiej TVP2 "Pytanie na sniadanie"    05.01.12 Warszawa    Maciej Biedrzycki/FORUM

Iga wyrwał w październikowym CKM. Iga wyrwał w październikowym CKM. Ckm

Iga Wyrwał

Iga Wyrwał jest niewątpliwie miłośniczką rozbieranych sesji. Zdobiła kilka okładek CKM. Chociaż, podobnie jak w przypadku innych zdjęć z tego zestawienia, mamy wątpliwości, czy to na pewno ona.

Iga Wyrwał/KJ/Forum

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.