Kształtne piersi, jędrne pupy, czyli aktorki z latynoskich telenowel

Czas, aby Polska lepiej poznała najgorętsze aktorki latynoskich seriali!
Ninel Conde. Ninel Conde. Ninel Conde

Ninel Conde

36-letnia aktorka jest wielką gwiazdą w swoim rodzinnym Meksyku. Jak widać na zdjęciach, uwielbia prezentować swoje wdzięki. Im większy dekolt, tym lepiej. Gdybyście mieli jakiekolwiek wątpliwości - w 2004 roku przyznała się do operacji piersi.

Ninel Conde

Polscy widzowie mogą kojarzyć ją z telenoweli "Zbuntowani". Aktorka ma córkę Sofię z pierwszego małżeństwa. Obecnie jej mężem jest Juan Zepeda. Jej wielką miłością jest śpiew. Oto mała próbka możliwości wokalnych Ninel:

Ninel Conde

Barbara Mori. Barbara Mori. Barbara Mori

Barbara Mori

Piękna aktorka pochodzi z Urugwaju, ale popularność zdobyła w Meksyku. Na początku lutego obchodziła swoje 34. urodziny.

Barbara Mori

W Polsce znana jest z roli Ruby w telenoweli "Cena marzeń". Dostała za nią nagrodę TVyNovelas 2005 dla najlepszej aktorki pierwszoplanowej. W 2010 roku spróbowała swoich sił w Bollywood. Wystąpiła w filmie "Kites".

Barbara Mori

Geraldine Bazan. Geraldine Bazan. Geraldine Bazan

Geraldine Bazan

Kolejna Meksykanka w naszym zestawieniu. Geraldine karierę rozpoczęła już w dzieciństwie. Do tej pory zagrała w kilkunastu telenowelach. Ma 29 lat.

Geraldine Bazan

Jest związana z aktorem Gabrielem Soto. Mają 3-letnią córkę.

Geraldine Bazan

Lorena Rojas. Lorena Rojas. noveleros.com

Lorena Rojas

31-letnia Meksykanka zaczynała karierę w show-biznesie jako modelka. W 1990 roku podpisała swój pierwszy kontrakt z "Televisą". Zagrała w wielu telenowelach, jednak największą popularność przyniosła jej rola w "Meandrach miłości", gdzie wcieliła się w postać Natalii Ruiz.

lorena rojas

Ana de la Reguera. Ana de la Reguera. Twitter

Ana de la Reguera

Piękna 33-latka rodem z Meksyku stała się sławna dzięki roli w kolumbijskiej telenoweli "Wieczny płomień miłości".  Ana jest też zawodową tancerką!

Ana de la Reguera

ana de la reguera

Vanessa Villela. Vanessa Villela. Internet

Vanessa Villela

33-letnia Meksykanka zagrała m.in. w "Prawie pożądania" i "Miłości na sprzedaż". Choć zazwyczaj odgrywa role wyrachowanych kobiet, prywatnie Vanessa jest szczęśliwą mężatką i nie w głowie jej romanse czy intrygi.

vanessa villela

vanessa villela

Marlene Favela. Marlene Favela. Internet

Marlene Favela

Marlene od dziecka marzyła o wielkiej sławie. Mimo trudnych początków, z godną podziwu determinacją dążyła do realizacji swoich celów. I udało jej się! Polskim widzom znana jest przede wszystkim z ról w "Białym welonie" i "Cenie marzeń". Favela jest naprawdę sexy!

marlene favela

marlene favela

Ximena Duque. Ximena Duque. Internet

Ximena Duque

Piękna Kolumbijka to prawdziwa gwiazda telenowel. Mogliśmy ją podziwiać m.in. w "Meandrach miłości" czy w "Twarzy Analiji", gdzie grała siostrę głównej bohaterki.

ximena duque

ximena duque