Oscarowa rewia mody. Najpiękniejsze suknie na czerwonym dywanie

Panie przygotowywały się do tego wydarzenia tygodniami. U jednych efekty wspaniałe, u innych - nieco gorsze. Zobaczcie, jak prezentowały się gwiazdy na gali rozdania Oscarów. Która wyglądała najlepiej?
Jennifer Lopez Jennifer Lopez AP/Chris Carlson

Jennifer Lopez

Jennifer wyglądała olśniewająco i kobieco. Odkryte plecy mają jednak swoją siłę. Sukienka delikatna i elegancka - na szczęście nie wybrała klasycznej czerni lub czerwieni!

Jessica Chastain, nominowana za drugoplanową rolę za film Jessica Chastain, nominowana za drugoplanową rolę za film "The help". Aktorka na gale przyszła... z babcią. I to jaką! Starsza pani nie tylko wyglądała świetnie, nie opuszczał jej także doskonały nastrój. Już wiemy po kim hollywoodzka gwiazda odziedziczyła urodę i poczucie humoru. AP

Jessica Chastain

Jessica Chastain była nominowana za rolę drugoplanową w "The help". Nie przyszła na galę z partnerem, ale z... roześmianą babcią! Zarówno młoda aktorka, jak i jej babcia prezentowały się świetnie.

Michelle Williams, nominowana za rolę Marilyn Monroe w filmie Michelle Williams, nominowana za rolę Marilyn Monroe w filmie "Mój tydzień z Marilyn". Aktorka zachwyciła wszystkich swoją piękna kreacją w oryginalnym, intensywnym kolorze. AP

Michelle Williams

Michelle, filmowa Monroe, wolała bezpieczną klasykę. Na gali pojawiła się w czerwonej sukni. Ładnie?

Angelina Jolie Angelina Jolie AP/Matt Sayles

Angelina Jolie

Angelina Jolie - piękna, zmysłowa i... piekielnie szczupła pojawiła się na gali w klasycznej czerni. Sukienka ładna, a sama Angelina specjalnie nie zaskoczyła. To raczej kreacja bardzo w jej stylu.

Rooney Mara Rooney Mara AP/Matt Sayles

Rooney Mara

Rooney - "Dziewczyna z tatuażem" - wyglądała naprawdę olśniewająco i naturalnie. Nie dobrała do swojej wspaniałej sukni dodatków. Szkoda?

Emma Stone Emma Stone AP/Chris Carlson

Emma Stone

Emma Stone postawiła na odcień czerwieni i elegancję. Nie wyszła chyba na tym najgorzej. Tylko ta wielka kokarda... Była potrzebna?

Natalie Portman

Natalie wyglądała bardziej dziewczęco niż kobieco, ale to chyba nie robi większej różnicy! Ładnemu we wszystkim ładnie!

02/26/2012 - Natalie Portman - 84th Annual Academy Awards - Arrivals - Kodak Theatre - Hollywood, CA, USA - Keywords: Oscars, Oscar Awards, red carpet Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Izumi Hasegawa / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Milla Jovovich

Milla Jovovich błyszczała na czerwonym dywanie - dosłownie i w przenośni. Podoba wam się jej suknia?

02/26/2012 - Milla Jovovich - 84th Annual Academy Awards - Arrivals - Kodak Theatre - Hollywood, CA, USA - Keywords: Oscars, Oscar Awards, red carpet Orientation: Portrait Face Count: 1 - False - Photo Credit: Izumi Hasegawa / PR Photos - Contact (1-866-551-7827) - Portrait Face Count: 1

Więcej o:
Copyright © Agora SA