Gwiazdy z DZIEĆMI na widowisku Disneya!

24 lutego na warszawskim Torwarze odbyła się premiera widowiska "Disney on ice: Księżniczki i Herosi". Na imprezie nie zabrakło polskich gwiazd ze swoimi pociechami! Widać, że maluchy były zachwycone możliwością zobaczenia bajkowych postaci na żywo.
Monika Mrozowska Monika Mrozowska FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Monika Mrozowska i córeczki

Aktorka z przyjemnością zabrała na przedstawienie starszą córkę, Karolinę (8 lat) . 2-letnia Jagoda została w domu - jest za mała, by zrozumieć fabułę widowiska. Karolina i jej koleżanka nie mogły doczekać się, aby zobaczyć ewolucje na lodzie. Monika, razem z mężem Maciejem Szaciłło dbają o to, aby ich pociechy prowadziły zdrowy tryb życia, dlatego zwracają uwagę na dietę dziewczynek. O swoich przekonaniach opowiadają w programie "Dzień Dobry TVN", gdzie wspólnie gotują.

Warszawa, 24.02.2012.  Premiera widowiska DISNEY ON ICE: KSIEZNICZKI I HEROSI. N.z Monika Mrozowska z dziecmi. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Na szczęście rodzice wiedzą, że oprócz ekologicznego stylu życia dla dzieci ważna jest też zabawa. Pomysł, aby przyjść na premierę Disneya był jak najbardziej trafiony. Karolina podziwiała magiczny świat, gdzie dobro zawsze zwycięża.

Mrozowska Monika, m?? dziecko rodzina

Anna Ibisz Anna Ibisz FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Anna Nowak-Ibisz z synem

Vicent (6 lat) jest synem Anny Nowak-Ibisz i Krzysztofa Ibisza. Chłopiec rzadko pojawia się z którymś z rodziców na oficjalnych imprezach. Tym razem Anna Ibisz zrobiła wyjątek i pojawiła się na Torwarze, aby Vincent zobaczył swoich bajkowych idoli.

anna ibisz, disney

Vincent nie boi się publicznych występów. Kiedy jego mama występowała w "Tańcu z gwiazdami" mocno jej kibicował. Na premierze "Disney on ice: Księżniczki i Herosi" także wyśmienicie się bawił. Ciekawe, który bohater bajek jest jego ulubionym, może książę Filip, który ratuje Śpiącą Królewnę przed złą wiedźmą?

Anna Głogowska Anna Głogowska FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Anna Głogowska z dziećmi

Anna Głogowska razem z Piotrem Gąsowskim mają córkę, pięcioletnią Julkę. Para, nie ukrywa, że marzy o jeszcze jednym dziecku. Może dlatego na zdjęciach Anna Głogowska z chęcią pozuje z dwójką maluchów? Czyżby chciała dać do zrozumienia ukochanemu, że już najwyższa pora pomyśleć o rodzeństwie dla Julki?

Warszawa, 24.02.2012.  Premiera widowiska DISNEY ON ICE: KSIEZNICZKI I HEROSI. N.z Anna Glogowska z dzieckiem. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dzieci na premierze mogły podziwiać ulubionych bohaterów bajek Disneya, między innymi Arielkę, która marzy, aby poznać ludzki świat. Każda dziewczynka uwielbia historię niesfornej syrenki. Córka Anny Głogowskiej na pewno nie jest wyjątkiem.

 Piotr G?sowski, c?rka dziecko Julia, Anna G?ogowska

Marta Kuligowska Marta Kuligowska FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Marta Kuligowska z dziećmi

Marta Kuligowska, prezenterka stacji TVN 24 przyszła na premierę rewii z bliźniakami. Helenka i Franek (5 lat) zawsze robią furorę na czerwonym dywanie. Dziennikarka razem z ojcem dzieci, Pawłem Hoffmanem mają przy urwisach pewnie niemało roboty. Bliźniaki często towarzyszą mamie na imprezach, szczególnie, gdy mogą przy tym świetnie się bawić.

marta kuligowska, disney

Choć na początku dzieci miały niezadowolone miny, na pewno rozweseliły się, kiedy na lodzie pojawiły się postacie Disney'a.

Natalia Przybysz Natalia Przybysz FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Natalia Przybysz z córką

Natalia Przybysz pojawiła się na Torwarze z 2-letnią córką Anielą. Co ciekawe, spodziewa się kolejnego maluszka. Wokalistka jest w szóstym miesiącu ciąży.

Warszawa, 24.02.2012.  Premiera widowiska DISNEY ON ICE: KSIEZNICZKI I HEROSI. N.z Natalia Przybysz z dzieckiem. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Już niedługo na podobne przedstawienie będzie mogła przychodzić z dwójka maluchów. Ciekawe jak Anielka, zareaguje na rodzeństwo? Pewnie będzie opiekuńczą siostrą.

Paulina Przybysz, Natalia Przybysz Paulina Przybysz, Natalia Przybysz FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM

Paulina Przybysz z Matyldą

Na premierze nie mogło zabraknąć także drugiej siostry, Pauliny. Wokalistki z zespołu "Sistars" mają już córki, a teraz obie spodziewają się kolejnego potomstwa. Paulina Przybysz chciała pokazać trzyletniej Matyldzie bohaterów jej ulubionych bajek. Dziewczynka była zachwycona, że mogła zobaczyć niezwykłe piruety i odważne akrobacje.

Warszawa, 24.02.2012.  Premiera widowiska DISNEY ON ICE: KSIEZNICZKI I HEROSI. N.z Natalia Przybysz z dzieckiem, Paulina Przybysz z dzieckiem. FOT. Krzysztof Jarosz/FORUM OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Jak widać siostry lubią robić wszystko razem. Nawet w ciąży są w tym samym czasie!

 Natalia Paulina Przybysz