Anna Czartoryska całuje się z BOGATYM Michałem Niemczyckim!

Związek Anny Czartoryskiej i Piotra Adamczyka to już definitywnie zamknięty rozdział w ich życiu. Adamczyk ożenił się z Kate Rozz, a Czartoryska związała z jednym z najbogatszych Polaków.
Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Fot. Kapif

Czułości na premierze

Na wczorajszej premierze filmu "Big love" Anna Czartoryska po raz pierwszy pojawiła się oficjalnie z nowym partnerem. Michał Niemczycki nie odstępował pięknej aktorki na krok. Para nie szczędziła sobie czułości nawet przy fotoreporterach.

Anna Czartoryska. Anna Czartoryska. Kapif

Zakochana aktorka

Czartoryska nie rozpaczała długo po rozstaniu z Piotrem Adamczykiem. Pochodząca z arystokracji aktorka jest szczęśliwie zakochana, o czym mówiła jeszcze przed ślubem swojego eks. Wtedy jednak nie chciała zdradzić, kim jest jej nowy wybranek.

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Kapif

Jak się poznali?

Anna i Michał znają się od wielu lat. Pikanterii dodają całej sprawie plotki, mówiące o tym, że przyszłych partnerów miał ze sobą poznać sam Adamczyk! Jednak między parą zaiskrzyło dopiero kilka miesięcy temu, na balu z okazji 10. rocznicy ślubu Dominiki Kulczyk-Lubomirskiej. Aktorka i młody milioner, syn Zbigniewa Niemczyckiego, starali się ukryć swoje uczucie przed mediami. Dopiero w styczniu tego roku Niemczycki potwierdził w rozmowie z Se.pl, że on i Anna są parą.

Jesteśmy szczęśliwi. Spotykamy się od września. Ja i moja dziewczyna chcemy chronić naszą prywatność, dlatego nie chcemy opowiadać o nas - wyznał Niemczycki.

Michał Niemczycki, Anna Czartoryska romanse gwiazd

Podobno Czartoryskiej zależało na tym, by media nie przedstawiły jej nowego związku jako próby zrobienia na złość Adamczykowi. Dopiero teraz, po miesiącu od jego ślubu, piękna aktorka postanowiła przerwać milczenie i przedstawić Michała jako swojego oficjalnego partnera.

premiera big love, michał niemczycki, anna czartoryska

 

Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Anna Czartoryska i Michał Niemczycki. Kapif

Czas na miłość

Trzymamy kciuki za bajkową miłość księżniczki i milionera. Miejmy nadzieję, że para będzie miała dla siebie wystarczająco dużo czasu, aby pielęgnować uczucie. W końcu Anna spędza sporo czasu na planie i w teatrze, a Michał jest zajętym biznesmenem. W wywiadzie dla "Wprost" powiedział:

Zarządzanie firmą działającą w tak wielu branżach to ogromny nawał obowiązków. Dopiero teraz zaczynam rozumieć, dlaczego ojca tak często nie było w domu, kiedy byłem mały. Praca staje się główną pasją i priorytetem, często zabierając czas, który mógłbym spędzić z przyjaciółmi lub na siłowni.

Czartoryska Anna, Niemczycki Michal

To było jednak zanim pokochał z wzajemnością piękną Annę. Patrząc na zdjęcia z premiery "Big Love" widać, że tych dwoje łączy uczucie. Życzymy zakochanym dużo szczęścia!

Więcej o:
Komentarze (35)
Anna Czartoryska całuje się z BOGATYM Michałem Niemczyckim!
Zaloguj się
 • szary212

  Oceniono 18 razy 10

  Niby świat się zmienia, a zawsze to samo: pieniądze kupują tytuł z herbem

 • bialykruk

  Oceniono 18 razy 10

  kasa kasa kasa

 • bazxxl

  Oceniono 6 razy 6

  Pewnie połączyła i miłość :D

 • adrin88

  Oceniono 8 razy 4

  Widać szlachta z burżuazją wiążą szyki, by znów zniewolić masy pracujące

 • witek7205

  Oceniono 6 razy 4

  Szkoda mi jej. Nie raz dostanie od niego.

 • kka

  Oceniono 10 razy 4

  I nie przeszkadza jej przeszłość Michasia, ani jego wyroki...

 • michcio300

  Oceniono 7 razy 3

  Z jej strony to na pewno milosc patrzac na wyglad tego goscia hehe. Szkoda ze baby tak kochaja kase

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX