Sonia Bohosiewicz chowa ciążowy brzuszek pod luźną sukienką

Nie robi przedstawienia ze swojej ciąży. Ale co dalej z jej karierą?
Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. kapif

Druga ciąża aktorki

Sonia Bohosiewicz pojawiła się dwa dni temu na konferencji nowego serialu TVP "Aida". W nowej produkcji, będącej adaptacją hiszpańskiego formatu o tym samym tytule, Sonia zagra razem ze swoją siostrą Mają. Aktorka spodziewa się aktualnie drugiego dziecka. Na konferencję założyła luźną tunikę, spod której i tak widoczny był jednak zaokrąglony brzuszek. Bohosiewicz nigdy nie robiła ze swojej ciąży medialnej szopki i za to ją cenimy.

Sonia Bohosiewicz

sonia bohosiewicz, ciąże gwiazd

Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. kapif

W ciąży i w serialu

Aktorka już raz została mamą. Na poczatku 2009 roku urodziła synka Teodora. Razem z mężem Pawłem Majewskim nie posiadali się z radości. Sceptycy twierdzili, że ciąża pokrzyżuje jej zawodowe plany. A było zupełnie na odwrót. Producenci serialu "Usta,usta", w którym występowała wtedy Bohosiewicz, na potrzeby gwiazdy skorygowali scenariusz. A ciąża okazała się niezłą promocją serialu.

sonia bohosiewicz, ciąże gwiazd, usta usta

Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. kapif

Metamorfoza aktorki

Aktorka zaskoczyła nas w ubiegłym roku swoją niesamowitą metamorfozą. Z dziewczyny sąsiedztwa przy kości przeobraziła się w smukłą piękność. Zmieniła kolor włosów, schudła i zaczęła ubierać się bardziej glamour.

sonia bohosiewicz

Ciąża zupełnie nie wpływa negatywnie na jej sylwetkę. Gdyby nie coraz widoczniejszy brzuszek, trudno byłoby odgadnąć błogosławiony stan Soni. Zobaczcie też jej stylizację z premiery "Róży".

sonia bohosiewicz, ciąże gwiazd

Sonia Bohosiewicz. Sonia Bohosiewicz. Mat. prasowe

Co dalej z "Aidą" ?

Pytanie tylko co z serialem "Aida"? Sonia gra w nim rozwódkę i matkę niesfornych, dorastających dzieci. Ciąża głównej bohaterki nie jest w żaden sposób adekwatna do scenariusza serialu. Odcinki do pierwszego sezonu są już nakręcone. Jeżeli serial odniesie sukces, zapewne powstanie kolejny sezon, ale do tego czasu piękna aktorka powinna być już po szczęśliwym rozwiązaniu.  

Więcej o: