Katarzyna Glinka to sexy mama! ZDJĘCIA

Wczoraj, 2. lutego, Katarzyna Glinka została szczęśliwą mamą synka Filipa. W kwietniu aktorka skończy 35 lat. Jest zaliczana do najpiękniejszych i najbardziej seksownych kobiet w Polsce. Zresztą - sami zobaczcie!
Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka Kapif

Nowa mama

Katarzyna Glinka pod koniec sierpnia ogłosiła, że ona i jej mąż Przemysław Gołdon spodziewają się pierwszego dziecka. Wczoraj, 2. lutego, zostali rodzicami zdrowego chłopca, którego nazwali Filip. Informacją tą podzieliła się na Facebooku szczęśliwa mama Glinki.

Katarzyna Glinka

Swojego męża aktorka poznała na lotnisku. Zagadała do niego po angielsku i przez parę minut rozmawiali w tym języku, aż w końcu zorientowali się, że oboje są Polakami. Ich wspólną pasją są podróże.

Byliśmy razem już od kilku lat, mieszkaliśmy ze sobą i byliśmy przekonani, że chcemy wejść w kolejny etap związku. Obserwowaliśmy swoich znajomych i ich kilkuletnie związki na kocią łapę, które się rozpadały. Pomyśleliśmy, że nie będziemy ryzykować? (śmiech). Oczywiście wiem, że małżeństwo to nie recepta na trwały związek, ale dla nas było wzajemną deklaracją, że będziemy dbać o to, co stworzyliśmy, pielęgnować to. Nam małżeństwo wyszło na dobre - powiedziała w wywiadzie dla "Gali".

Katarzyna Glinka

Barwy szczęścia (ARTRAMA, fot. Elżbieta Kasperska/Fabryka Obrazu). Barwy szczęścia (ARTRAMA, fot. Elżbieta Kasperska/Fabryka Obrazu). Barwy szczęścia (ARTRAMA, fot. Elżbieta Kasperska/Fabryka Obrazu).

"Barwy szczęścia"

To dzięki temu serialowi TVP2 Glinka zaistniała w polskim show-biznesie. Urodziwa i drobna brunetka od razu spodobała się widzom. Na planie serialu spotkała Kasię Zielińską. Obie aktorki dzięki udziałowi w produkcji stały się jednymi z najbardziej rozchwytywanych polskich aktorek.

 Katarzyna Glinka Katarzyna Zielińska

 Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka KAPIF

"Gwiazdy tańczą na lodzie"

W 2007 roku wzięła udział w programie ''Gwiazdy tańczą na lodzie''. W parze z zawodowym łyżwiarzem Łukaszem Dziubkiem aktorka zachwycała na lodowisku. Niestety, odpadła przed samym finałem, plasując się tym samym na 3. miejscu.

katarzyna glinka

Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka KAPIF

"Taniec z gwiazdami"

Trzy lata później Glinka wzięła udział w programie obowiązkowym dla polskich gwiazd, czyli w "Tańcu z gwiazdami". Radziła sobie znakomicie. Z partnerem, gorącym Sycylijczykiem Stefano Terrazzino, doszła aż do finału. Przegrali z Julią Kamińską i Rafałem Maserakiem. Różnica głosów oddanych na dwie pary była tylko dwuprocentowa, wiec wygrana była naprawdę blisko. Dzień po przegranej gościła w ''Dzień dobry TVN'', gdzie nie mogła powstrzymać łez.

 Katarzyna Glinka

Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. KAPIF

Śpiewanie

Wiemy, jak tańczy, wiemy, jak jeździ na łyżwach, a dzięki temu filmikowi ze studniówki możemy się także przekonać, czy ma talent wokalny. Film powstał 15 lat temu. Bądźmy więc wyrozumiali :)

Katarzyna Glinka. Katarzyna Glinka. TVP

"Tancerze"

W 2009 roku aktorka dostała jedną z głównych ról w serialu "Tancerze". Do tej pory Glinka odgrywała role miłych, uśmiechniętych, młodych kobiet. Tym razem wcieliła się w czarny charakter - nauczycielkę tańca Romę, która ma dwie obsesje: taniec i upływający czas. W tej roli Glinka mogła pokazać pazurki. Uczniowie akademii tańca nie mieli z nią łatwo!

katarzyna glinka

 Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka KAPIF

Romans?

W 2008 roku wybuchł skandal. Szczęśliwą dotąd mężatkę zaczęto podejrzewać o romans z kolegą z planu "Barw szczęścia", Samuelem Palmerem. Aktor i biznesmen podobno rzucił dla Kasi swoją partnerkę Natalię Szkocką, o której mówił, że jest jego największym skarbem.

W mediach krążyło wiele gorących zdjęć rzekomej "pary":

Katarzyna Glnika,Samuel Palmer

 Katarzyna Glinka

 Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka KAPIF

Wierna mężowi

Plotki skończyły się, kiedy na jednej z imprez pojawiła się w towarzystwie męża. W 2010 roku w wywiadzie w "Gali" Glinka ucięła wszystkie spekulacje:

Oboje jesteśmy dość impulsywni, mamy silne, wyraziste charaktery, to dla nas największe wyzwanie. Ale kiedy ludzie się kochają, to mogą góry przenosić.

kasia glinka z mężem

Katarzyna Glinka Katarzyna Glinka materiały prasowe Kino Świat

"Wyjazd integracyjny"

Ach, ta Glinka. Namieszała w głowom wszystkim tym, którzy wybrali się do kina na film "Wyjazd integracyjny". Zawiedzie się ten, kto myślał, że ponętne nagie ciało ukazujące się naszym oczom na ekranie należało do aktorki. Nic bardziej mylnego.

Niestety, to nie była pani Katarzyna - wyznała w rozmowie z Se.pl osoba pracująca na planie filmu.

Naprawdę szkoda.

Katarzyna Glinka, piersi gwiazd