Najlepsze polskie eksportowe piersi

Nasza supermodelka Anja Rubik pokazała swoje bajeczne kształty w sesji dla najnowszego wydania japońskiego "Vogue'a". W departamencie pięknych piersi jest jeszcze kilka Polek, z których możemy być dumni na świecie. Zobaczcie galerię i zagłosujcie w sondzie.
Anja Rubik Anja Rubik Vogue

Anja Rubik

Anja Rubik grzechu warta. Jej sesje są nieziemskie, od tych zdjęć nie można oderwać wzroku. A te kształty... Modelka nie ma problemu z nagością, ciało jest w końcu jej narzędziem pracy. Naprawdę się z tego cieszymy.anja rubik,znane nago

Japoński "Vogue":

anja rubik, vogue

Magdalena Frąckowiak. Magdalena Frąckowiak. fot. Man About Town

Magdalena Frąckowiak

Kolejna nasza polska duma to Magdalena Frąckowiak. Podobnie jak Anja Rubik, należy do grona najlepszych i najbardziej rozchwytywanych modelek na świecie. Pracuje z najlepszymi fotografami i chodzi po wybiegach u najbardziej znanych projektantów. Seksowna gdańszczanka chętnie prezentuje swoje wdzięki. Zdjęcia do magazynu "Man About Town" są niezwykle zmysłowe.

Magdalena Frąckowiak, gwiazdy nago, modelki nago

Magazyn "Muse":

Magdalena Frąckowiak

Małgosia Bela Małgosia Bela Mario Sorrenti/Pirelli

Małgosia Bela

Małgorzata Bela zachwyca nas od lat, obojętnie, czy w roli aktorki czy modelki. Chociaż właściwie chyba wolimy patrzeć na jej zdjęcia. Zwłaszcza takie seksowne. W tym roku ponownie pojawiła się w najnowszej edycji prestiżowego kalendarza Pirelli. Naga modelka w lesie prezentuje się zachwycająco.

Odważna sesja w magazynie "Muse":

 małgorzata bela

Joanna Krupa. Joanna Krupa. fot. Playboy

Joanna Krupa

Ach, ta nasza Joanna Krupa. Bez niej życie byłoby nudne, prawda? Bo jak tu przejść obojętnie obok takich atutów? Na nasze szczęście Krupa nie ukrywa swoich pięknych kształtów. Do niedawna przynajmniej, bo ostatnio zapowiedziała, że kończy z rozbieranymi sesjami. Taka szkoda...

Joanna Krupa

Joanna Tuczyńska. Joanna Tuczyńska. fot. Maxim

Joanna Tuczyńska

Piękna polska modelka od lat mieszka za granicą. Spotyka się z byłym piłkarzem i gwiazdorem Bayernu Monachium, Lotharem Matthaeusem. 27-letnia modelka jest teraz w ciąży z 51-letnim byłym szkoleniowcem reprezentacji Bułgarii. Jak Wam się podoba seksowna Joanna?

Joanna Tuczyńska

Joanna Tuczyńska