Seksowne córki znanych rockmanów

Kotek zachwyca się córką lidera Oasis, a tymczasem Plotek stworzył piękny album ze zdjęciami pięknych córek gwiazd rocka. Sami zobaczcie!

Anais Gallagher

Ta 11-letnia mała piękność ma szansę zostać światową modelką. Do zrobienia portretu małej modeli zgłosił się sam Mario Testino, fotograf rodziny królewskiej i największych gwiazd. Czy to następczyni Kate Moss?

Coś jest w tych córkach gwiazdorów rocka...

Liv Tyler

Została modelką już w wieku 14 lat i do dziś jest twarzą wielu znanych firm kosmetycznych i odzieżowych. Ponadto, dzięki ojcu, zagrała w teledysku "Crazy" zespołu Areosmith. Tak zaczęła się jej aktorska kariera, która trwa do dziś. W 1996 roku zachwyciła rolą w filmie Bernardo Bertolucciego "Ukryte pragnienia". Zagrała także w "Armageddonie", "Incredible Hulk" czy w trylogii "Władcy Pierścieni".

Zoe Kravitz

23-letnia Zoe w 2007 roku zadebiutowała jako aktorka w filmie "Życie od kuchni" u boku Catherine Zeta-Jones. Poza aktorstwem zajmuje się również modelingiem, a także, co ciekawe, śpiewa w założonym przez siebie zespole - "Elevator Fight".

Lily Collins

Bliska sercu Taylora Lautnera Lily to córka lidera grupy "Genesis" - Phila Collinsa. Lily trzy lata temu rozpoczęła karierę aktorską i konsekwentnie podąża tą ścieżką. W 2009 roku zagrała córkę Sandry Bullock w "Wielki Mike. The Blind Side". Później był "Ksiądz" i "Porwanie", na planie którego poznała Lautnera. Jej kariera nabiera rozpędu. Niedługo zobaczymy ją w adaptacji baśni o Królewnie Śnieżce "Mirror Mirror".

Kelly Osbourne

Córka Ozzy'ego Osbourne'a to dziewczyna, którą dobrze znacie. Od września 2009 roku, kiedy wystąpiła w ''Tańcu z gwiazdami'', przeszła niesamowitą metamorfozę. Zaczęła regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać i dbać o siebie. Schudła, odzyskała pewność siebie i zaczęła ubierać się bardziej kobieco. Teraz uznawana jest za jedną z najlepiej ubranych kobiet. A pamiętacie, jak wyglądała kiedyś?

Elizabeth ''Lizzy'' Jagger

Zmysłowa 27-letnia "Lizzy", to jedna z czołowych amerykańskich top modelek. Wielokrotnie była twarzą koncernów kosmetycznych, a swoich sił próbowała także w aktorstwie. Jej karierze na pewno pomogło znane nazwisko - jej ojcem jest legendarny już lider The Rolling Stones, Mick Jagger, a matką modelka Jerry Hall. W zeszłym roku Elizabeth zgodziła się na rozbieraną sesję i ozdobiła okładkę Playboya.

Georgia Jagger. Georgia Jagger. mat. prasowe Hudson

Georgia Jagger

Georgia Jagger, młodsza siostra Elizabeth, również wybrała karierę modelki. Jej oryginalna uroda wzbudza bardzo duże zainteresowanie w świecie mody. Nazywana jest sobowtórką ikony światowego kina Brigitte Bardot.

Frances Cobain Frances Cobain Własność Rocky Schenk

Frances Bean Cobain

19-letnia Frances jest córką legendarnego lidera Nirvany Kurta Cobaina i piosenkarki Courtney Love. Jej matką chrzestną jest aktorka Drew Barrymore. Frances miała bardzo burzliwe dzieciństwo. Jej matkę oskarżano o zażywanie heroiny w trakcie ciąży. Skandalistka Courtney kilka razy traciła prawo do opieki nad córką. W 2003 roku, kiedy była w szpitalu, Frances zajmowała się jej babcia. Love odzyskała prawa dopiero po kilku miesiącach. W 2009 roku piosenkarkę oskarżono o używanie przemocy i sąd zakazał jej wszelkich kontaktów z córką.

Frances próbowała swoich sił jako modelka. Jest też uzdolniona artystycznie. Tworzy ciekawe ilustracje. W 2010 roku miała swoją pierwszą wystawę.

W 2008 roku miała 16. urodziny. Tematem przewodnim przyjęcia było samobójstwo. Wzbudziła tym wiele kontrowersji - w końcu jej ojciec popełnił samobójstwo.

W październiku 2011 roku zaręczyła się z muzykiem Isaiah Silvą.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.