Monica Bellucci ma prawie 50 lat i nadal jest seksowna!

Aktorka wciąż jest na szczycie!
47-letnia Monica Bellucci, jedna z najpiękniejszych włoskich aktorek, wzięła udział w najnowszej wiosenno-letniej kampanii domu mody Dolce&Gabbana. Zdjęcia Mariano Vivanco, inspirowane są włoską kinematografią, a pełna kobiecości Bellucci, wciela się w postać matrony rodem z 47-letnia Monica Bellucci, jedna z najpiękniejszych włoskich aktorek, wzięła udział w najnowszej wiosenno-letniej kampanii domu mody Dolce&Gabbana. Zdjęcia Mariano Vivanco, inspirowane są włoską kinematografią, a pełna kobiecości Bellucci, wciela się w postać matrony rodem z "Ojca chrzestnego". Wygląda niesamowicie seksownie i zmysłowo. Pomyślelibyście, że ona ma prawie 50 lat!? A Wam, jak się podoba w tej wersji? mat. prasowe Dolce&Gabbana

Kampania dla Dolce&Gabbana

Najpopularniejsza w tej chwili aktorka włoska, uznawana za godną następczynię wielkich gwiazd z lat 50-tych i 60-tych, nie zwalnia tempa w pracy.

47-letnia gwiazda wzięła właśnie udział w najnowszej wiosenno-letniej kampanii domu mody Dolce&Gabbana. Zdjęcia Mariano Vivanco, inspirowane są włoską kinematografią, a pełna kobiecości, Bellucci, wciela się w postać matrony rodem z "Ojca chrzestnego". Wygląda niesamowicie seksownie i zmysłowo.

Monica Bellucci
Monica Bellucci Vanity Fair

W ciąży na okładkach Vanity Fair

Bellucci jest żoną francuskiego aktora Vincenta Cassela, z którym ma też urodzoną w 2004 roku córkę Devę. Kiedy na świat przyszło ich kolejne dziecko p Leonie, aktorka uczciła narodziny drugiej córeczki wspólnym zdjęciem na okładce "Vanity Fair".

Tak prezentowała się gwiazda pozując w ciąży.

Monica Belluci Monica Belluci materiały dystrybutora

Kontrowersyjne "Nieodwracalne"

Po tym, jak w 2002 roku rozebrała się w filmie "Nieodwracalne", gdzie zagrała brutalnie zgwałconą kobietę, powiedziała:

Nie przeraża mnie nagość, ponieważ nie ma dla mnie nic piękniejszego niż ludzkie ciało.
Ciało wyzwala w tobie takie pokłady emocji... W 'Nieodwracalnym' traktowałam swoje ciało jak obiekt; to wspaniałe, kiedy masz do niego taki stosunek. To po prostu część pracy aktora, przedmiot, na którym pracujesz - powiedziała wtedy włoska gwiazda.
Monica Bellucci w filmie Monica Bellucci w filmie "Un été brulant" materiały dystrybutora

Najnowszy film

Dlatego nikogo nie dziwiłaby kolejna rozbierana scena z udziałem megagwiazdy, gdyby nie fakt, że 46-letnia wówczas Monica Bellucci zaledwie sześć tygodni przed kręceniem obrazu  "Un été brulant" urodziła córkę!

Aktorka przyznała niedawno, że na planie filmu Philippe'a Garrela czuła się bezpiecznie, mimo że propozycja rozbieranej sceny przyszła w:

delikatnym dla kobiety momencie.

Kto jednak śledzi karierę włoskiej gwiazdy wie, że nigdy nie unikała trudnych i wymagających ról.

Monica Belluci Monica Belluci facebook.com

Nieprzemijająco piękna...

W marcu Bellucci zapowiedziała jednak, że będzie mniej rozbierać się na ekranie i podczas sesji fotograficznych oraz rzadziej decydować się na śmiałe sceny.

Piękno mija i trzeba pogodzić się z tym, że piasek przesypuje się w klepsydrze - podkreśliła włoska aktorka, uważana za największą obecnie kinową seksbombę.
Lecz ja nie denerwuję się patrząc, jak ten piasek spada - wyznała.
Kiedy pojawi się trochę zmarszczek, będę mniej fotografowała się nago i kręciła scen miłosnych - dodała Bellucci.