Polscy celebryci bez dystansu

O wszystko się obrażają.
Joanna Krupa Joanna Krupa KAPIF.PL/KAPIF

Joanna Krupa

Marta Krupa miała być wielką gwiazdą w 13. edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety, widzowie niechętnie głosowali na młodszą siostrę słynnej modelki. W efekcie gwiazdka pożegnała się z programem już w drugim odcinku.


Z werdyktem publiczności nie mogła pogodzić się starsza siostra Marty, Joanna Krupa. Jurorka "Top Model" przyznała, że przez zaistniałą sytuację nigdy nie zdecyduje się wystąpić w polskiej edycji "TzG"! Na swoim profilu na Facebooku napisała, że ma duży żal do ludzi.

Grażyna Szapołowska. Grażyna Szapołowska. kapif

Grażyna Szapołowska

Grażyna Szapołowska w filmie Łukasza Palkowskiego "Wojna żeńsko-męska" obraziła się na operatora filmowego. Nie była zadowolona z tego, jak wygląda w filmie. W rozmowie z "Super Expressem" powiedziała"

Operatora bym zabiła! Za ostro mnie filmował! Dał złe światło! Mam swoje lata i ze mną trzeba obchodzić się. Nie powinnam grać już w filmie.
Wkurzona Kora Jackowska Wkurzona Kora Jackowska FORUM/WWW.FORUMGWIAZD.COM.PL

Kora Jackowska

Gdy Adam Sztaba powiedział w jednym z odcinków programu "Must Be The Music", że Kora jest od niego starsza o 24 lata, gwiazda obraziła się na dobre. Managerka Jackowskiej ostro skomentowała wydarzenie:

Ekipa programu odebrała jego słowa jako niegrzeczne. Adam nie wziął pod uwagę, że mógł obrazić Korę, jak i Elżbietę Zapendowską. To tylko świadczy o mężczyźnie.

Edyta Górniak Edyta Górniak KAPIF

Edyta Górniak

O Edycie Górniak pojawiły się plotki, że gwiazda pisze o sobie dobrze na forach internetowych. Trudno nie uwierzyć w tę informację, obserwując jej wpisy do fanów, które regularnie umieszcza na swoim oficjalnym profilu na Facebooku.

Piosenkarka miała żal do fanów, którzy wypominali jej, że wygląda, jakby spała po 2,5 godziny dziennie. Zagroziła wręcz, że ze względu na ich niezadowolenie, może zaprzestać promowania swoich projektów muzycznych:

Witam Was Kochani, Mam nadzieję, że mieliście lepszy dzień niż ja. Po dzisiejszym wywiadzie w TVP wróciłam do studia, ale dzień spisuję raczej na straty. Trudno mi o kreatywność. Bywają takie dni. Chciałam przekazać moim Fanom z Forum, że przyjmę ich poradę i nie będę promowała żadnych projektów muzycznych, dopóki będzie po mnie widać, że śpię po 2,5 godziny (bo pracuję nad płytą dla Was). Wrócę przed kamerę, jak skończę pracę, lub przynajmniej odpocznę:) Będzie to gdzieś w połowie stycznia. Do tego czasu polecam inne artystki, młodsze o 10 lat, które super wyglądają!

Widać, że Edycie wciąż brakuje dystansu do siebie...

Kinga Rusin zakochana. Kinga Rusin zakochana. kapif

Kinga Rusin

Między Dorotą Wellman i Kingą Rusin od dawna się nie układa. Wszystko zaczęło się od pierwszej książki Rusin "Co z tym życiem". Książka nie spodobała się Jarkowi Kuźniarowi, Dorota określiła, że jest:

pieprzeniem o niczym

Na co Rusin odpowiedziała na spotkaniu ze studentami SWPS:

Mówienie o tej książce, że to pieprzenie głupot jest niesprawiedliwe. Możemy książkę krytykować, gdy mamy lekturę za sobą. Jeżeli nie mamy, to mówienie w ten sposób jest nie fair. To uwłacza Gosi i mnie. Małgorzata Ohme daje tu nie tylko swoje nazwisko, ale także występuje jako autorytet naukowy, na czym mi bardzo zależało. Mówienie w ten sposób uwłacza mi, a tym bardziej Gosi.

Na uroczystej gali rozdania Wiktorów, która odbyła się pod koniec października ubiegłego roku, panie, które są nadal na siebie śmiertelnie obrażone, podczas imprezy pozowały razem do zdjęć. Co więcej Rusin pogratulowała swojej oponentce za zdobytego wyróżnienia. Myślicie, że ich uśmiechy były szczere?

Natasza Urbańska i Janusz józefowicz Natasza Urbańska i Janusz józefowicz Kapif

Janusz Józefowicz

Najpierw Józefowicz lobbuje za swoją żoną w każdym możliwym programie, później, gdy Natasza przedwcześnie odpada, choreograf obrażony jest na cały świat. Tak było, gdy Natasza odpadła w "Jak Oni Śpiewają?", show Polsatu, oraz musiała uznać wyższość Ani Muchy w "Tańcu z gwiazdami".

Podobnie stało się w programie "Bitwa na głosy" , po którym uznał, że Natasza została "niesłusznie oceniona".

Konfliktów nie brakowało również podczas jurorowania w programie "Taniec z Gwiazdami". Januszowi ciągle coś nie pasowało w tańcu Katarzyny Zielińskiej. Raz zarzucał jej, że "jest zbyt usztywniona", a później, że "nie widział tańca w jej oczach".

Podobno powodem rozgoryczenia mógł być fakt, że kilka lat temu Zielińska odrzuciła rolę w przygotowywanym przez niego musicalu "I love you", co bardzo uraziło Józefowicza.

Według teorii tygodnika "Rewia" Janusz ma Kasi za złe, że została prowadzącą programu TVP2 "Kocham Cię, Polsko". Podobno o tę pracę rywalizowała z Nataszą Urbańską.

Jacek Poniedziałek Jacek Poniedziałek Kapif

Jacek Poniedziałek

Borys Szyc w wywiadzie w "Przekroju" bez entuzjazmu wypowiedział się o teatrze Krzysztofa Warlikowskiego:

Nie widzę nic odkrywczego w tym, że na scenie jeden facet wali drugiemu k***. albo wsadza mu kamień do d*** Na latanie po scenie z gołym fiu**iem naprawdę mam jeszcze czas.

Zadeklarował Borys, wywołując tym zapewne ekscytację niektórych fanek.

Poglądy Szyca na teatr nie spodobały się Jackowi Poniedziałkowi, który dość ostro zareagował na Facebooku, stając w obronie Warlikowskiego, z którym był związany przez kilkanaście lat.

Swoją chamską i bezsensowną wypowiedzią o Warliku straciłeś moją sympatię - napisał w liście do Szyca.

Doda Doda Kapif

Doda

Doda nie byłaby sobą, gdyby nie odpowiedziała na każdy zarzut, który pada pod jej adresem. Po słynnej aferze, która wybuchła po tym, jak piosenkarka publicznie powiedziała, że to nie Tymochowicz jest ojcem dziecka swojej narzeczonej, a Paweł Pawelec, w wywiadzie dla Wideoportalu tak skomentowała sprawę:

Pokazał, że jest chamem i kompletnie nie ma żadnej kultury osobistej. Wyzywa mnie cały czas i tylko o nim to świadczy.

Innym razem gwałtownie, delikatnie mówiąc, zareagowała na słowa Edyty Górniak. Kiedy słynna wokalistka skomentowała piosenkę Dody "Szansa", nazywając ją "durną", Doda odpowiedziała, że:

kobieta po trzydziestce powinna trzymać na wodzy swoje frustracje.

Wojewódzki bez pamięci jeździ po Dodzie, a ona czasami odpowiada. Gdy pod jej adresem wysuną postulat: "Żądamy dnia bez silikonu"

Doda napisała na Facebooku:

Obrabiać dupę też trzeba z pomysłem. A propos DUPY... biorąc od uwagę, że SILIKON jest głównym składnikiem wibratorów, to delikatnie się wkopałeś.

Do ostrych starć dochodziło pomiędzy Justyną Steczkowską a Dodą podczas programu "Gwiazdy tańczą na lodzie". I chociaż Steczkowska do końca starała się zachować klasę, w pewnym momencie nie wytrzymała i nazwała Dodę:

różową,

Z kolei Doda Jusię nazwała

daltonistką.
Karolina Korwin-Piotrowska Karolina Korwin-Piotrowska TVN

Karolina Korwin-PIotrowska vs jurorzy "Top model"

Krytykowanie programu "Top Model" przez Korwin-Piotrowską, która najprawdopodobniej nie weźmie udziału już w kolejnej edycji show, nie spodobało się Marcinowi Tyszce. Fotograf postanowił obśmiać dziennikarkę na swoim Facebooku:

Bardzo mi się podoba- że Karolinka w końcu przyznała się , że nie pasuje tutaj .... i to nie produkcja programu ma szukać dla niej miejsca... bierze kasę...powinna dać coś od siebie...przede wszystkim trochę dystansu i poczucia humoru ...tego niestety zabrakło u samotnej kobiety idealnej... nasza kochana Karolina - wielka przeciwniczka Top Model - Dawidomacanki..... żeby tylko jakiś facet chciał ją zmacać... - napisał.

Dawid Woliński, czyli trzeci juror "Top Model", podobnie jak Tyszka nie wytrzymał i zaczął krytykować Karolinę Korwin-Piotrowską:

..ojej...aż się nie chce wracać. Człowiek(projektant) wyjedzie na wakacje, zostawia na chwile sprawy i zgiełk...czas wracać a tu afera za afera i to z moim udziałem;-( bardzo mi się nie podoba zachowanie Karoliny że się tak odcina od programu bo jednak brała w nim udział i też tworzyła jego wartość.Bo program opiera się a ludziach biorących w nim udział i jakoś wielka inicjatywą się nie wykazała ;-( - napisał Woliński na swoim Facebooku.

Przy komentowaniu całej sytuacji musiały Wolińskiemu puścić nerwy. W efekcie swój wpis zakończył stwierdzeniem:

Bardzo przykre że osoba która wniosła do programu tak mało ma tak wiele do powiedzenia jeśli chodzi o krytykę ;-(. Karola ogarnij się minimalna lojalność wcale nie boli...

Wypowiedź Korwin-Piotrowskiej była prawdziwą iskrą zapalną. Tyszka swoim wpisem sprowokował do udziału w medialnym praniu brudów także Dawida Wolińskiego.

Tyszka postanowił dolać oliwy do ognia i dodał:

Kochani to jest bardzo delikatna opinia. Cala produkcja była mega zmęczona pracą z tą panią. Traktowaliśmy ją jak dziecko specjalnej troski. Ale do czasu. Nikt nikogo nie zmusza, by być jurorem i brać za to kasę.

Afera zaczęła się nakręcać. Tyle, że Karolina Korwin-Piotrowska ma już jej dość. Na Facebooku napisała:

Ponownie i po raz ostatni- bardzo proszę wszystkich, nie podwieszajcie już więcej linków do portali z informacjami o jakichkolwiek tekstach moich kolegów z jury na mój temat.
Wielkie dzieki z góry. Temat jest już zakończony.
Pozdrawiam:)
Michał Wiśniewski Michał Wiśniewski KAPIF

Michał Wiśniewski

Michał Wiśniewski, który od lat nie nagrał żadnej płyty, pojawia się w mediach tylko z racji wylewania żółci na innych. Najczęściej na swoim profilu na Facebooku.

Kiedy w mediach pojawiła się informacja, że Wiśniewski nie wystąpi na sylwestrze we Wrocławiu - natychmiast napisał:

Prezydent Wrocławia kategorycznie sprzeciwił się występowi zespołu Ich Troje i Mandaryny na Sylwestra w TVP 2 w związku z tym przepraszamy, ale nas nie będzie.

Wiśniewski, który toczy walkę ze swoją byłą managerką, Katarzyną Kanlcerz, nie odpuszcza żadnej okazji by jej dopiec. Stało się tak na przykład, kiedy Maja Sablewska zakończyła współpracę z Edyta Górniak:

"Jak ja kocham te prowokacje. GÓRNIAK vs SABLEWSKA. Pamiętam Sablewską bez zębów jak zaczynała, Sablewską z aparatem na zubach i tera skończoną idiotkę w programie TVN! Jak Kanclerz! Uczennica przerosła nauczyciela. Przewidziałem oszustwo Mandaryny przez Kanclerz, Rubika przez Kanclerz, Dody przez Sablewską i Edyty przez Sablewską! I nie jestem jasnowidzem! Nikt się nie słuchał... Popier... Wiśniewski :-( Ale szczęśliwy... Bosko!".

Każdy kij ma dwa końce, nie tylko Wiśniewski atakuje innych, bardzo często sam pada ofiarą krytyki. Najbardziej po Michale jedzie Kuba Wojewódzki. Niezliczone uwagi pod kierunkiem lidera Ich Troje przelały czarę goryczy. Wiśniewski na swoim Facebooku zapowiedział, że spuści Wojewódzkiemu łomot:

Wojewódzki ? Powiatowy Ci*u, jesteś zaraz za Leszczyńskim do mordobicia. Powinieneś przyjechać do Łodzi na Polesie i się odrobinę o Wiśniewskich dowiedzieć. I jeszcze Góralka Ci wpie*doli ! Przepraszam ale twierdzi, że nie wpie*doli ale spuści Tobie manto ! Strzeż się debilu, obyśmy się nie spotkali na imprezie. Życz sobie tego bo to ważne. Dla Ciebie. A może jakiś Ring aby wyjaśnić sobie sprawy kretynie? Wpie*dol masz gwarantowany .. Kiedy i Gdzie?

Na szczęście skończyło się tylko na straszeniu :)