Która prowadząca sylwestrową imprezę wyglądała najlepiej?

Było na co popatrzeć.
Agata Młynarska Agata Młynarska Kapif

Agata Młynarska

Agata Młynarska jako prowadząca sylwestrową, szaloną noc błyszczała na złoto i niebiesko. Jej krótkie sukienki podkreślały nienaganną figurę, a kolory kreacji lśniły niczym miliard fajerwerków. Trzeba przyznać, że Młynarska wygląda jakby z każdym nowym rokiem ubywało jej lat. W której kiecce wygląda korzystniej? I chyba musicie przyznać, że nóg mogłaby jej pozazdrościć niejedna nastolatka.

Mlynarska Agata, Borek Mateusz

Agata Młynarska

Agnieszka Popielewicz Agnieszka Popielewicz Kapif

Agnieszka Popielewicz

Popielewicz zaprezentowała się w trzech odsłonach: "na podartą zasłonę", "łyżwiarkę figurową" i "małą syrenkę". O dziwo stylizacja na "zasłonę" najbardziej przypadła nam do gustu. A wam? W której kreacji słodka blondynka wygląda najseksowniej?

Popielewicz Agnieszka, Dowbor Maciej

Agnieszka Popielewicz

Paulina Sykut. Paulina Sykut. Kapif

Paulina Sykut

Paulina Sykut postawiła na złoto. Nie wyglądało to źle, ale kojarzyć się może z opakowaniem po Ferrero Rocher. To nie zarzut! Przecież prawie każdy lubi czekoladki... I złoto jest najmodniejsze w tym sezonie. Tak przynajmniej mówią w telewizji.

Agnieszka Popielewicz, Paulina Sykut

Popielewicz Agnieszka, Sykut Paulina

Katarzyna Cichopek Katarzyna Cichopek Kapif

Katarzyna Cichopek

Kultowy duet konferansjerski powrócił a wraz z nim atrakcje wizualne. Przykre tylko, że Krzysztof Ibisz wyglądał znacznie lepiej od Kasi Cichopek. Połączenie ślubnego bolerka ze wściekłym różem sukni to mix nie do przetrawienia nawet w sylwestrową noc. Dlaczego ktoś tak skrzywdził Kasię...?

Katarzyna Cichopek

Prowadzące. Prowadzące. Kapif

W komplecie

To naprawdę trudny wybór. Każda z prowadzących tegoroczną noc sylwestrową miała na sobie coś wyjątkowego. Jeśli chodzi o kreacje numer jeden, to ciągle wahamy się między Agnieszką Popielewicz a Agatą Młynarską... A najgorsza - patrz poprzedni slajd. Jesteśmy ciekawi waszego zdania.

sylwester 2011