Najpierw dzieci, potem ślub

Kto w rankingu znalazł się na pierwszym miejscu?
Znane pary Znane pary Kapif

Miejsce 7. Tomasz Karolak i Viola Kołakowska

Tomasz Karolak i Viola Kołakowska nadal żyją na kocią łapę. Może to i dobrze? W końcu to nowoczesny model rodziny. A przecież mają dla kogo żyć. Para doczekała się córeczki Lenki. I jest ich oczkiem w głowie. To dla niej wciąż trzymają się razem. Naprawdę fajna z nich para.

Znane pary Znane pary Kapif

Miejsce 6. Agustin Egurrola

Poznali się podczas "Tańca z Gwiazdami". Ona tańczy, a on jest choreografem. Połączyła ich pasja. Nic dziwnego, że się zakochali. Owocem ich miłości jest prześliczna córeczka. Ale para nadal nie ma ślubu.

Znane pary Znane pary Kapif

Miejsce 5. Joanna Koroniewska i Maciej Dowbor

Joanna Koroniewska to jedno z najgorętszych nazwisk w polskim show-biznesie. Gdy zestawimy ją z przystojnym prezenterem Maciejem Dowborem, to możemy być pewni, że będzie gorąco. Para jeszcze nie powiedziała sobie sakramentalnego "tak", ale doczekali się już córeczki.

Znane pary Znane pary Kapif

Miejsce 4. Piotr Gąsowski i Anna Głogowska

Piotr Gąsowski przez lata był związany z aktorką Hanną Śleszyńską. A od kilku lat jest z Anną Głogowską, którą poznał w "Tańcu z Gwiazdami". Para nie ma jeszcze ślubu, ale nie próżnuje. Na świecie jakiś czas temu powitali córeczkę Julię. Teraz myślą o kolejnym dziecku. A kiedy ślub?

Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. CAPITAL PICTURES/Kevan Brooks/Admedia/Capital Pictures

Miejsce 3. Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell

Colin Farrell namieszał ostro w życiu polskiej aktorki. Polska jak długa i szeroka żyła informacją o tym, że hollywoodzki gwiazdor i Alicja Bachleda-Curuś spodziewają się dziecka. Niestety, ich związek nie przetrwał. Z ich romansu jednak został trwały ślad. Jest nim Henry Tadeusz. Synek pary na zawsze ich połączył. Nawet, jeżeli para nie planuje być razem.

Brad Pitt, Angelina Jolie Brad Pitt, Angelina Jolie Forum Gwiazd

Miejsce 2. Angelina Jolie i Brad Pitt

Angelina i Brad to nowoczesna para. Nie myśli o ślubie, bo uważają, że to one komplikują życie gwiazdy. Ale doczekali się już sporej liczby dzieci. Para ma aż szóstkę pociech! Maddoks (10 l.), Paks (8 l.) i Zahara są adoptowanymi dziećmi. Para pokazuje tym samy, że że można adoptować i kochać wszystkie dzieci. Bez względu na kolor skóry. Brawo!

Znane pary Znane pary Kapif

Miejsce 1. Anna Mucha i Marcel Sora

Najgorętsza para w polskim show-biznesie. Anna Mucha i Marcel Sora. Na świecie powitali córeczkę Mercedes. Ale nadal nie są po ślubie. Kto wie, może jeszcze zobaczymy Annę Muchę na ślubnym kobiercu. Na razie para ma na głowie sprawy związane z narodzinami córeczki.

Więcej o: