Co to był za ślub!

Gwiazdy uwielbiają się pobierać.
Paulina Sykut i Piotr Jeżyna dziś powiedzieli sobie Paulina Sykut i Piotr Jeżyna dziś powiedzieli sobie "tak". Na ceremonii zjawili się rodzina i przyjaciele. To był piękny, skromny ale bardzo wytworny ślub. Kapif

Miejsce 6. Paulina Sykut

Pogodynka Polsatu i prowadząca ?Must Be The Music? w końcu powiedziała ?Tak?. Było to spore wydarzenie w polskim show-biznesie. Na ceremonii pojawiły się gwiazdy, rodzina i przyjaciele. Ale zabrakło tych, na których Sykut i jej mąż liczyli. Niestety, Paulina musi jeszcze trochę popracować na miano ?gwiazdy?.

Agnieszka Popielewicz. Agnieszka Popielewicz. www.KAPIF.pl

Miejsce 5. Agnieszka Popielewicz

W Białej Rawskiej pod Warszawą odbył się ślub prezenterki Polsatu Agnieszki Popielewicz i producenta stacji Mikołaja Wita. Przyjęcie weselne z kolei w hotelu Ossa w Białej Rawskiej. Pojawiły się wielkie gwiazdy Polsatu m.in. Nina Terentiew.

Sasha Knezevic i Anja Rubik wzięli ślub. Sasha Knezevic i Anja Rubik wzięli ślub. kimono.pl

Miejsce 4. Anja Rubik

Anja Rubik już nie do wzięcia. Wszyscy wiemy, że jej serce skradł przystojny Sasha Knezevic. Ślub odbył się na bajecznej Majorce w towarzystwie najbliższych. Wesele było zaplanowane "od a do z" przez samą modelkę. Ślub cywilny odbył się w Nowym Jorku.

Kate Moss wyszła za mąż za wieloletniego narzeczonego, rockmana Jamiego Hince'a, który na związku z top modelką wylansował się bardziej niż na muzyce. Trzydniowe uroczystości ślubne będą kosztowały ponad 500 tysięcy funtów, a cały koszt pokryła panna młoda. Moss od kilku miesięcy pieczołowicie przygotowywała ceremonię, a jedną z jej ambicji było to, aby jej ślub odbił się głośniejszym echem w mediach niż ten, który 29 kwietnia zafundowała Brytyjczykom rodzina królewska. Myślicie, że dała radę pokonać najwyższą głowę na wyspach? Kate Moss wyszła za mąż za wieloletniego narzeczonego, rockmana Jamiego Hince'a, który na związku z top modelką wylansował się bardziej niż na muzyce. Trzydniowe uroczystości ślubne będą kosztowały ponad 500 tysięcy funtów, a cały koszt pokryła panna młoda. Moss od kilku miesięcy pieczołowicie przygotowywała ceremonię, a jedną z jej ambicji było to, aby jej ślub odbił się głośniejszym echem w mediach niż ten, który 29 kwietnia zafundowała Brytyjczykom rodzina królewska. Myślicie, że dała radę pokonać najwyższą głowę na wyspach? EAST NEWS

Miejsce 3. Kate Moss

Kate Moss wyszła za mąż za wieloletniego narzeczonego, rockmana Jamiego Hince'a, który na związku z top modelką wylansował się bardziej niż na muzyce. Trzydniowe uroczystości ślubne będą kosztowały ponad 500 tysięcy funtów, a cały koszt pokryła panna młoda. Moss od kilku miesięcy pieczołowicie przygotowywała ceremonię, a jedną z jej ambicji było to, aby jej ślub odbił się głośniejszym echem w mediach niż ten, który 29 kwietnia zafundowała Brytyjczykom rodzina królewska. Myślicie, że dała radę pokonać najwyższą głowę na wyspach?

Kim Kardashian i Kris Humphries. Kim Kardashian i Kris Humphries. youtube.com

Miejsce 2. Kim Kardashian

Kim Kardashian znana z tego, że jest znana,  a także z seks taśmy, 20 sierpnia wyszła za Krisa Humphriesa. Ceremonia odbyła się w Kalifornii. Na ślubie pojawiło się wielu celebrytów w tym Lindsay Lohan (tym razem bez białego nosa, ale w białej sukience). Do ołtarza zaprowadził Kim jej ojczym - Bruce Jenner. Przyszło 440 gości!

Na weselu Kim miała na sobie trzy suknie zaprojektowane przez Verę Wang, za które musiała zapłacić 60 tysięcy dolarów. Miała też biżuterię wartą 10 milionów dolarów. Ale wbrew pozorom gwiazdka nie wydała wiele na swój ślub. Co więcej, ona na nim zarobiła! Jedyne 18 milionów dolarów.

Książę William i księżna Kate. Książę William i księżna Kate. STARFACE/MCPIX / Starface/Forum

Miejsce 1. Książę William i Kate Middelton

Pierwsze miejsce zajmuje oczywiście ślub stulecia, czyli ten księcia Williama i Kate. Po ceremonii zaślubin para młoda i goście przyjechali do pałacu Buckingham. Pod pałacem zebrali się Brytyjczycy i turyści z innych krajów. Wszyscy czekali na pierwszy pocałunek książęcej pary.

W końcu gdy nad pałacem przeleciały samoloty wojskowe para młoda w towarzystwie najbliższej rodziny pocałowała się na balkonie. Był to tak naprawdę ich drugi pocałunek, bo chwilę wcześniej książę William i księżna Kate bardzo szybko się ''cmoknęli''.

Więcej o: